تجربه سفر‌های ماجراجویانه اروپایی

  تیم ایوار
  • تیم ایوار
  • 1395/9/23
  • 0 دیدگاه
  {{selectedRate}}

  مسافرت به اروپا همیشه به عنوان یک سفر لوکس و لاکچری به حساب می‌آید، اما وقتی در یک سفر طولانی‌مدت، برای بازدید از شهر‌هایی مانند پاریس، مونیخ، ونیز و ... تمام راه را زمینی طی کنید و دور هتل‌های پنج ستاره را خط بکشید، دیگر یک سفر لاکچری را تجربه نمی‌کنید، بلکه به دنیای سفر‌های ادونچر قدم می‌گذارید.

  تور اروپا

  شاید هیچ‌گاه به ذهنتان نرسیده باشد که می‌توان از چند کشور به صورت زمینی دیدن کرد! اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از روی ابر‌ها پایین بیایید و به جای سفر‌های پی‌ در پی با هواپیما، کمی سفر‌های زمینی و جاده‌ای را نیز تجربه کنید. تور اروپای ادونچر ایوار، سفر به 6 کشور اروپایی فرانسه، آلمان، اتریش، ایتالیا، یونان و ترکیه به صورت زمینی و ادونچر است. شما در این سفر فقط روز اول و روز آخر رنگ هواپیما را خواهید دید و از آن به بعد تمام سفر شما به صورت زمینی و در هتل‌های 3 و 4 ستاره طی خواهد شد.

  جهت مشاهده تورهای ونیز روی لینک زیر کلیک کنید.

  https://www.eavar.com/tour/category/venice/

  مزیت سفر‌های ادونچر ایوار:

  • هزینه: در این نوع سفر‌ها، تلاش بر آن بوده است که همسفران هزینه‌ی کمتری را متحمل شده و با پرداختی کمتر، بیشترین استفاده ببرند. در سفر‌های ادونچر هزینه‌ی ورودیه‌ها بر عهده همسفران است تا هزینه‌ی مازادی بر تور تحمیل نشود؛ هتل‌ها اکثرا ۳ و ۴ ستاره هستند و هزینه‌ی حمل و نقل بسیار کمتر از تور‌های دیگر است.
  • جاذبه‌های مسیر: سفر فقط مقصد نیست! شما در سفر‌های هوایی بدون اینکه زیبایی‌های مسیر را دیده باشید از شهری به شهر دیگر خواهید می‌روید، در صورتی که در سفر های زمینی شما تغیر و تحولات طبیعت، معماری و فرهنگی مردم را لمس خواهید کرد و از زیبایی‌های مسیر لذت خواهید برد.
  • صمیمیت: لذت‌بخش‌ترین قسمت‌ سفر، آشنایی با همسفران و دوستان جدید است. در سفر‌های ادونچر ایوار به دلیل همنشینی بیشتر‌ همسفران با یکدیگر، صمیمت بیشتری در طول سفر به وجود می‌آید.

  تورهای اروپا ادونچر

  راه‌هایی برای استراحت بهتر در وسیله‌های نقلیه:

  1.  انتخاب صندلی مناسب (کنار پنجره یا راهرو / جلو یا عقب)

  صندلی کنار پنجره به شما کمک می‌کند تا تکیه‌گاهی برای قرار دادن بالشتان داشته باشید. در مقابل، صندلی های کنار راه‌رو، از فضای بیشتری برخوردارند و پاهایتان هنگام خواب آزادتر خواهد بود.    

  صندلی‌های جلو نسبت به عقب از تکان‌های کمتری برخوردار است و اگر به لرزش‌های ماشین حساسید، صندلی های جلو برای شما مناسب‌تر است. با این‌حال، صندلی‌های جلو دید شما را به جاده بیشتر می‌کند و ممکن است رانندگی در شب، بخصوص در گردنه‌ها و شرایط مختلف جاده نظیر باران و برف برایتان استرس آور باشد. ممکن است سبقت‌های راننده برایتان ترسناک باشد و خواب به چشم‌‌هایتان نیاید، در این صورت استراحت در صندلی‌های عقب‌تر برایتان راحت‌تر خواهد بود.

  • نکته: در صورتی که صندلی شما از قبل چیده شده باشد، می‌توانید از یکی از همسفران خود خواهش کنید که صندلیش را با شما عوض کند.

  2. تنها یا با همراه 

  اگر همراه دارید تا حدی برای خواب خیالتان راحت است، زیرا هنگام خواب افراد ممکن است تعادل خود را از دست داده و ناخودآگاه به سمتی خم شوند. اما اگر تنها هستید، سعی کنید صندلیتان را در کنار هم‌جنس‌های خود انتخاب کنید تا در هنگام خواب، معذب نشوید.

  3. وعده غذایی و نوشیدنی

  یک ساعت قبل از خواب، یک وعده غذایی کامل بخورید. غذاهایی که دارای تریپتوفان هستند(نظیر بادام و غذاهای پروتیینی) شما را وادار به خواب می‌کنند. در بسیاری از سفرهای شب‌رو، مسافران بارها به سرویس بهداشتی نیاز پیدا میکنند و تا توقف وسیله نقلیه باید منتظر بمانند. این انتظار که گاها طولانی خواهد بود، باعث اذیت مسافران و کم خوابی آنها می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم در شب سفر، نوشیدنی کمتری مصرف کنید.

  • حداقل ۶ ساعت قبل از خواب از نوشیدن چای، قهوه و نوشیدنی‌های که خواب را دچار اختلال می‌کنند پرهیز کنید.

  4. موسیقی و کتاب

  کتاب خواندن در شب، ذهنتان را از دغدغه‌های روزمره خالی و چشم‌هایتان را خسته می‌کند و شما راحت‌تر به خواب می‌روید. همراه داشتن یک هندزفری به‌همراه آهنگ‌های آرام، به شما کمک می‌کند تا مکالمات دیگر مسافران و یا صدای خروپف احتمالی همسفران‌تان را نشنیده و خوابی آرام داشته باشید.

  5. لباس‌های راحت و کفش

  سعی کنید در سفرهای شب‌‌رو از لباسهای راحت، گشاد و پارچه‌ای استفاده کنید تا راحت‌تر بخوابید. همچنین در شب سفر، از صندل استفاده کنید و کفش‌های‌تان را روز بعد به پا کنید.

  6. بالش گردنی / چشم‌بند / پتوی مسافرتی

  بالش‌های گردنی مانع از خم شدن بیش از حد گردنتان می‌شود. چشم‌بند شما را از شر نورهای داخل ماشین و پرتوهای آفتاب در هنگام صبح خلاص می‌کند و با پتوی مسافرتی و یا رواندازهای سبک، به خوابی عمیق‌تر خواهد رفت.

  تورهای اروپا ادونچر

   پیشنهاد‌هایی برای سفر ادونچر

  چمدان‌های کوچک: اگرچه در سفر با اتوبوس، شما اضافه‌بار پرداخت نخواهید کرد، اما پیشنهاد ما به شما این است که چمدان‌های کوچک‌تری را با خود به سفر ببرید تا هنگام جابه‌جایی آن‌ها دچار مشکل نشوید (ناگفته نماند که روز اول و آخر سفر شما با هواپیما خواهد بود که درصورت داشتن اضافه بار، ناگزیر به پرداخت هزینه مازاد هستید)

  برنامه ریزی میان اعضای گروه: به علت فشرده بودن زمان در تور‌های ادونچر، هماهنگی و نظم بیشتری در میان اعضای گروه احساس می‌شود، در این نوع سفر‌ها، با هماهنگی بیشتری به گشت‌‌ها بپردازید.

  تیم ایوار تیم ایوار
  {{selectedRate}}
  زوریخ، لوگانو

  تور زوریخ و لوگانو

  • 8 روز
  • هتل 4 و 5 ستاره
  • ترکیش , ترک
  قیمت از
  49,900,000
  1,890
  پاریس

  تور پاریس

  • 8 روز
  • هتل 5 و 4 ستاره
  • ترکیش
  قیمت از
  49,900,000
  2,390
  کاپادوکیا، استانبول

  تور استانبول و کاپادوکیا

  • 7 روز
  • هتل 5 و 4 ستاره
  • ترکیش
  قیمت از
  59,900,000

  بنر تورهای تابستان

  {{totalCount}} دیدگاه

  {{nameError}}
  {{emailError}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessageError}}
  {{responseMessage.text}}