پیداکردن شیرینی فروشی‌ های خوشمزه‌ در پاریس

الی کاک اشکیانی
 • الی کاک اشکیانی
 • 1396/8/8
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

اگر قصد سفر به پاریس را دارید، شکم‌گردی در بهترین شیرینی‌فروشی‌های شهر را از قلم نیاندازید.

تور اروپا

وقتی در کوچه‌های پاریس در حال قدم زدن هستید و هوا رو به سردی برود، چه می‌کنید؟ البته که باید به یکی از شیرینی‌فروشی‌های این شهر پناه ببرید. پایتخت فرانسه به شیرینی‌های گوناگونش شهره است و شیرینی فروشی‌های باکیفیت و خوبی را می‌توانید در این شهر پیدا کنید. نان‌های شکلاتی، باگت‌های تازه و ماکارون تعدادی از شناخته شده‌ترین شیرینی‌های فرانسوی هستند که می‌توانید در تور فرانسه آنها را تهیه کنید.

شیرینی های خوشمزه پاریسی

کروسان هر چه تازه‌تر باشد، خوشایندتر است. وقتی کروسان داغی را از وسط دو تکه می‌کنی و بخار ملایمی از میان شیرینی برمی‌خیزد، لذت خوردن آن دوچندان می‌شود. اگر لایه‌ی بیرونی پوسته پوسته‌ی آن هنوز گرم باشد، شکلات خامه‌ای میان کروسان در بهترین حالت خود خواهد بود؛ مذاب و چسبناک.

معمولاً اولین گاز رد شکلات را بر لبان و دندان‌های شما می‌گذارد اما در برابر مزه کروسان، این مسئله کوچک‌ترین اهمیتی ندارد. تجربه‌ی خوردن این خوراکی خوشمزه در پاریس پر دردسر و لذت‌بخش است؛ تجربه‌ای که به هیچ رو نباید از دستش بدهید.

کروسان - شیرینی های پاریسی

بهترین باگت

برای خرید بهترین باگت به جایی به جز کلبه‌ی نان یا همان گرُنیه اَ پَن فکر نکنید. این نانوایی در قلب محله‌ی مونمارتر واقع شده است و بهترین نان آن حوالی را ارائه می‌کند. یکی از نان‌های مشهور اینجا را بخرید و مثل پاریسی‌های نان در دست در شهر قدم بزنید. می‌توانید در حین قدم زدن، نان را میل کنید یا آن را برای شام خود نگه دارید.

شیرینی فروشی های خوب پاریس

مطالب مرتبط

نقشه شهر پاریس بهترین کافه های کلاسیک و معروف پاریس چطور پاریس را در ۲۴ ساعت به خوبی بگردیم؟ کافه پروکوپ، اولین پاتوق روشنفکران و ادیبان فرانسوی

بهترین ماکارون

اگر می‌خواهید طعم واقعی شیرینی‌های ماکارون که یکی از معروفترین شیرینی‌های فرانسوی به شمار می‌رود را بچشید، به‌سراغ شیرینی‌فروشی پیِر اِرمه بروید. این شیرینی پاریسی در مجموعه‌ای از رنگ‌ها و طعم‌های دلپذیر و متنوع ارائه می‌شود. حتماً ماکارون‌های اَنفینیما ژاسمین که با گل یاسمن و چای گل یاس مزه‌دار شده است، ساتَن که به همراه پنیر خامه‌ای، پرتغال و پَشن‌فروت تهیه می‌شود یا ماکارون روغن زیتون و وانیل که با روغن زیتون، وانیل و تکه‌های زیتون سبز درست می‌شود را امتحان کنید. این خوراکی‌های شیرین یکی از بهترین گزینه‌ها برای سوغاتی هستند.

بهترین ماکارون در پاریس

بهترین محل برای نوشیدن قهوه

خانه‌ی لادوره بهترین مکان برای نوشیدن یک فنجان قهوه همراه با یک شیرینی دلچسب است؛ پس فرصت را از دست ندهید و برای یک شب هم که شده، زندگی پاریسی را با تمام وجود احساس کنید. اگر به پاریس سفر کنید، در سفر پاریس چشم پوشیدن بر گزینه‌هایی که پیش‌تر ذکر شد، کار ناممکنی است. مغازه‌هایی که از آنها صحبت کردیم، نمونه‌ای از بهترین‌های پاریس هستند، با این‌حال قطعاً بهترین‌ شیرینی‌فروشی‌ها و نانوایی‌های پاریس به آنها محدود نمی‌شود. مکان‌های متعدد دیگری در سطح شهر هست که ارزش امتحان کردن را دارند. فرصت را از دست ندهید و این مغازه‌ها را تجربه کنید.

شیرینی فروشی های پاریس

الی کاک اشکیانی الی کاک اشکیانی
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور سوئیس (زوریخ و لوگانو)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور فرانسه (پاریس)

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور اسپانیا (مادرید و بارسلونا)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}