با باغ وحش سافاری و پارک دریایی بانکوک بیشتر آشنا شوید

آرزو اعظمی
 • آرزو اعظمی
 • 1396/8/24
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

پارک «سافاری ورلد» بانکوک، بزرگ‌ترین باغ وحش کشور تایلند به حساب می‌آید و سرگرمی‌های متنوعی را برای بازدیدکنندگان مهیا کرده است. طبیعت تماشایی آن شما را به یاد حیات وحش فوق‌العاده‌ی آفریقا می‌اندازد و حیوانات دوست داشتنی آن قطعاً خاطره‌ای خوش برایتان از این سفر به جا خواهند گذاشت.

تور اروپا

سافاری ورلد بانکوک دو قسمت دارد: پارک حیوانات وحش و پارک دریایی. قسمت اول پارک این فرصت را به شما می‌دهد تا حیوانات کمیاب و در حال انقراض را در حالی‌ که آزادانه در طبیعت گشت می‌زنند از نزدیک تماشا کنید. البته نگران نباشید! شما با ماشین‌های باغ وحش از میان حیوانات عبور می‌کنید و در صورتی‌ که به نکات قبل از ورود به پارک عمل کنید، خطری تهدیدتان نمی‌کند. طول این بخش 5 کیلومتر است که گذشتن از آن حدوداً 45 دقیقه طول می‌کشد و در مسیر می‌توانید گونه‌های مختلفی از حیوانات مثل گورخر، بز کوهی، آهو، کرگدن‌، ببر و پرندگانی مثل شترمرغ ، پلیکان و لک لک‌ها را ببینید. بهترین موقع برای بازدید از این قسمت صبح است که به ببرها غذا می‌دهند تا به مرکز توجه بازدیدکنندگان بیایند. البته شما اجازه‌ی غذا دادن به حیوانات این بخش را ندارید، به جز زرافه‌ها که جایگاه خاص خودشان را دارند و می‌توانید به آن‌ها موز بدهید و عکس‌های به یادماندنی بیاندازید. 

باغ وحش سافاری بانکوک

نمایش های پارک دریایی

قسمت دوم پارک یا همان پارک دریایی، شباهت بیشتری به باغ وحش‌های معمولی دارد، با این تفاوت که 8 نمایش درجه یک برای بازدیدکنندگان ترتیب داده‌اند. در این بخش می‌توانید از نمایش دلفین‌های آموزش دیده، شیرین‌کاری‌های فُک‌ها و میمون‌ها لذت ببرید. این پارک بهترین مکانی است که هم می‌توانید آن را برای خوش‌گذرانی انتخاب کنید و در عین حال هم اطلاعات بیشتری در مورد حیوانات به دست بیاورید. فقط قبل از ورود، تابلوی ساعت برنامه‌ها را بخوانید تا بتوانید برنامه‌های متناسب با سلیقه‌تان را انتخاب کنید.

سافاری ورلد تایلند

1. نمایش بوکس اورانگوتان ها

احتمالاً از اسم آن تعجب کردید ولی این موجودات پر مو واقعاً با هم مسابقه‌ی بوکس می‌دهند و با کارهایشان شما را به خنده می‌اندازند و همچنین با هوش ریاضی‌شان شما را متعجب می‌کنند.

2. نمایش شیرهای دریایی

این موجودات بازیگوش از زمان شروع برنامه با حرکات شیرین و جالبشان توجه همه را به سمت خود جلب می‌کنند. البته فک‌ها به خرابکاری معروفند؛ پس آماده ی شیطنت‌ها و قشقرق به پا کردنشان باشید!

3. نمایش دلفین ها

نوبت به نمایش باهوش‌ترین موجودات دریایی می‌رسد که همیشه سخت‌ترین حرکات را به نحو احسنت انجام می‌دهند؛ از توپ‌بازی گرفته تا آواز خواندن دسته جمعی و شیرجه زدن‌های دیدنیشان. علاوه بر این می‌توانید با آنها دست بدهید یا بهشان بگویید شما را ببوسند و با شما عکس بگیرند.

پارک دریایی بانکوک

4. نمایش پرندگان

این نمایش جذاب با فرود پرندگان رنگارنگ به صحنه شروع می‌شود که با حرکات آکروباتیک و هوششان قطعاً شما را شگفت‌زده می‌کنند.

5. نمایش جنگ جاسوس‌ ها

معمولاً مردم این برنامه را به نمایش کابوی ترجیح می‌دهند چون از تلفیق آتش‌بازی و جلوه‌های ویژه‌ی جدید با بدلکاری‌ها و صداگذاری‌های هیجان‌انگیز استفاده می‌کند که باعث زیبایی دوچندان آن می‌شود.

6. نمایش فیل‌ ها

این برنامه به شکل‌های مختلفی اجرا می‌شود. این موجودات با نمک برایتان شیرین‌کاری می‌کنند، می‌رقصند، نقاشی می‎‌کنند و یا فوتبال بازی می‌کنند و در آخر می‌توانید از نزدیک با آن‌ها عکس بگیرید.

باغ وحش سافاری بانکوک

7. نمایش کابوی

در این برنامه می‌توانید مبارزه‌ی کابوی‌ها و راهزن‌ها را تماشا کنید که چگونه بر سر قدرت با اسلحه یا تن به تن می‌جنگند. همچنین حرکات خطرناک بدلکار‌‌ها شما را وا میدارد تا از شدت هیجان نفستان را در سینه حبس کنید.

8. گشت در جنگل

تمام نیرویتان را جمع کنید چون قرار است با قایق به اعماق جنگل بروید؛ جایی که کروکدیل‌های گرسنه و گوریل‌های وحشی منتظرتان هستند! زیبایی طبیعت و هیجان آن، یکی از ماجراجویانه‌ترین سفرها را برایتان رقم خواهد زد.

گشت در جنگل سافاری ورلد بانکوک

ساعت کار باغ وحش از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر، و ساعت کار پارک دریایی از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر است. چون ساعت نمایش‌ها تغییر می‌کند، بهتر است خودتان یک روز قبل با قسمت اطلاعات تماس بگیرید یا همان روزی که به پارک می‌روید، تابلوی ساعت برنامه‌ها را چک کنید تا مطمئن شوید اجراهای مورد علاقه‌تان با هم تداخل ندارند.

آرزو اعظمی آرزو اعظمی
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش , ترک
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش , ترک
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور مادرید و بارسلونا

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش , ترک
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}