برج N، بلندترین نقطه سئول

صبا صفری
 • صبا صفری
 • 1396/2/2
 • 1 دیدگاه
{{selectedRate}}

برج N سئول که به نام‌های برج «نامْسان» یا برج سئول نیز شهرت دارد، نه تنها از کیلومترها دورتر دیده می‌شود، بلکه نماهایی ۳۶۰ درجه و بی‌نظیر از شهر را نیز از بالای آن می‌توان تماشا کرد. نوک این برج بلندترین نقطه شهر سئول است.

تور اروپا

سفر به کره جنوبی با آژانس مسافرتی ایوار

در سال ۱۹۶۹ اولین کاربری برج N سئول به عنوان برج مخابراتی رادیو و تلویزیون در نظر گرفته شده بود و به خاطر ارتفاع و موقعیت آن در بالای کوه «نامسان» (Namsan) خیلی زود تبدیل به یکی از سازه‌های معروف شهر شد. امروزه این ساختمان ۲۳۷ متری با نماهایی بی‌بدیل از شهر سئول، همراه با چند رستوران، سینما و فضای اجرای نمایشی از بازدیدکنندگانش پذیرایی می‌کند.

این برج اولین بار در سال ۱۹۸۰ به روی گردشگران باز شده و نمایش‌های نوری معروف آن بعدتر در سال ۲۰۰۵ به آن افزوده و پس از آن حرف N نیز به عنوان حرف اول کلمه «new» یا جدید، کوه نامسان و کلمه «nature» به نام برج الحاق گردید. بعد از خرید بلیط از باجه پایین برج می‌توانید به بالای آن رفته و پانوراماهایی دیدنی را از رصدخانه آن تماشا کنید. این طبقه رستوران‌های خوبی هم دارد که شامل یک رستوران فرانسوی می‌شود که هر ۴۸ دقیقه یک دور کامل می‌چرخد.

برج N سئول

مناظر بالای برج تنها بخشی از دیدنی‌های آن هستند؛ این مجموعه شامل یک موزه خرس عروسکی نیز می‌شود که مجموعه‌ای هیجان‌انگیز و جالب از عروسک‌های مختلف را به نمایش می‌گذارد. عشاق نیز می‌توانند به تراس روی بام «N پلازا» رفته و طبق سنتی رایج یک قفل عاشقانه ببندند یا کنار حوضچه آرزوی داخل برج رفته و سکه‌های قلبی شکل به داخل آن پرت کنند. بعد از فرا رسیدن تاریکی شب، ساختمان مرتباً با نورپردازی‌های مختلفی زیبا می‌شود. دیدن این نمایش جالب از بالای خود کوه نامسان یا از خیابان پایین برج تجربه خاصی خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم با خودتان دوربین نیز به همراه داشته باشید.

برج N سئول

بازدید از برج N در تمام سال تا دیر وقت امکان پذیر است، اما اگر هوا ابری بود توصیه می‌کنیم بازدیدتان را به تعویق بیندازید زیرا نمی‌توانید از مناظر شگفت‌انگیز شهر دیدن کنید. در این مجموعه به طور کل تراس‌ بزرگی برای تماشای شهر، موزه، تالار روباز، مغازه سوغاتی فروشی و امکانات جذاب فرعی دیگری وجود دارند.

برج N سئول

امکانات طبقات

پلازای P0/B1: ورودی تراس تماشای شهر، اطلاعات، اتاق زنده، کافه، تئاتر کودکان، اتاق پرستاری

پلازای P1: باجه فروش بلیط، فود کورت، باغ نور، تراس چمن، مغازه سوغاتی فروشی

پلازای P2: رستوران، تراس پشت بام، کافه

برج T1: رستوران کره‌ای «هانکوک»

برج T2: رصدخانه آنالوگ، حوضچه آرزو، توالت آسمان، اِسکای کافه، استودیو عکس

برج T3: رصدخانه دیجیتال، تلسکوپ قوی دیجیتال، مغازه سوغاتی فروشی

برج T5: رستوران گردان

بسیاری از بازدیدکنندگان برای رسیدن به اینجا از تله‌کابین نامسان استفاده می‌کنند.

برج N سئول

صبا صفری صبا صفری
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور مادرید و بارسلونا

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}