آشنایی با دنیای جذاب بی ام و در مونیخ

صبا صفری
 • صبا صفری
 • 1396/3/4
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

موزه بی ام و (که با نام «بی ام دبلیو» نیز شناخته می‌شود) یک موزه اتومبیل از تاریخچه محصولات این شرکت است که در شهر مونیخ کشور آلمان قرار دارد. این موزه در سال ۱۹۷۳ بازگشایی شد.

تور اروپا

سفر به شهر مونیخ در تورهای آلمان

موزه «بی ام و» در شهر مونیخ، به طرزی بسیار جذاب این شرکت، برند و تاریخچه محصولات آن را معرفی می‌کند. حدود ۱۲۵ عدد از ارزشمندترین و جذاب‌ترین اتومبیل‌ها، موتورسیکلت‌ها و موتورهای شرکت در فضایی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع به نمایش در آمده‌اند. اطلاعاتی درباره موارد به نمایش گذاشته شده به زبان آلمانی و انگلیسی در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد. ساختمان موزه به خاطر شکل ظاهری‌اش به «کاسه سالاد» و یا «دیگ سفید» نیز شهرت دارد. این سازه توسط معماری وینی به نام پرفسور «کارل شوانتزر» (Karl Schwanzer) طراحی شد. کف دایره‌ای بنا ۲۰ متر و بام مسطح آن ۴۰ متر قطر دارند. طبقه همکف از یک اتاق رختکن و پذیرش تشکیل شده است. بازدیدکنندگان به وسیله یک راهروی مارپیچ به سمت بالا هدایت شده و در نهایت می‌توانند با استفاده از آسانسور به طبقه همکف بازگردند.

موزه بی ام دبلیو از تجربه این برند در مونیخ در کنار گروه اصلی و جهانی این شرکت تشکیل شده است. این موزه در سال ۱۹۷۳ تأسیس شد و یکی از اولین موزه‌ها با محوریت یک برند به شمار می‌رود. این مجموعه در سال ۲۰۰۸ باز طراحی شده و توسعه یافت. برای شرکت در این تور حداکثر ۲۰ نفر به طور همزمان می‌توانند حضور داشته باشند و مدت زمان آن یک ساعت خواهد بود. هزینه شرکت در یک تور هدایت شده به ازای هر نفر حدود ۱۳ یورو است. یکی از بهترین تورها از بین انواع آن، «تور برتر» با کلاسی متفاوت به شمار می‌رود. این تور شامل معرفی کل دنیای بی ام دبلیو شامل نقاط برجسته موزه این برند و جذاب‌ترین قسمت‌های کارخانه بی ام دبلیو خواهد بود.

موزه بی ام و (بی ام دبلیو)

در اولین توقف شما در موزه با برند بی ام دبلیو و تاریخچه محصولات آن به روشی بسیار جذاب و نوآورانه آشنا می‌شوید. در این بخش می‌توانید ۱۲۵ مورد به نمایش درآمده در بازه زمانی صد ساله تاریخ فعالیت این گروه را تماشا کنید. بعد از بازدید از موزه به کارخانه این شرکت در مونیخ هدایت خواهید شد تا حس و تجربه‌ای دست اول و دقیق از روند ساخت ماشین‌ها به دست آورید. می‌توانید در این بخش مراحل ساخت و رنگ زدن بدنه یک ماشین بی ام دبلیو را از نزدیک تجربه کنید.

موزه بی ام و (بی ام دبلیو)

متأسفانه در برخی بخش‌های تور امکان ورود و عبور ویلچر و کالسکه وجود ندارد و به همین دلیل افراد استفاده کننده از ویلچر امکان رزرو تور را ندارند. توصیه می‌کنیم تنها کودکان بالای ۱۰ سال را با خود در این گردش جذاب همراه کنید. «تور برتر» حدود ۳ ساعت و ربع زمان برده و هزینه آن برای افراد ۲۲ یورو خواهد بود. دقت داشته باشید که اگر تنها قادر به شرکت در تور انگلیسی زبان هستید، این تورها تنها به صورت فصلی برگزار می‌شوند اما تورهای آلمانی جز ایام مشخص شده از سه شنبه تا جمعه قابل دسترس هستند.

موزه بی ام و (بی ام دبلیو)

صبا صفری صبا صفری
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور سوئیس (زوریخ و لوگانو)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور فرانسه (پاریس)

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور اسپانیا (مادرید و بارسلونا)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}