موزه هسن پارک فرانکفورت، پلی از گذشته تا به امروز

الهام غایب
 • الهام غایب
 • 1396/4/4
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

موزه «هسن پارک» مجموعه‌ای از یکصد ساختمان قدیمی بازسازی شده است که از روستاهای سراسر ایالت جمع آوری شده و در کنار هم قرار گرفته‌اند.

تور اروپا

سفر به شهر فرانکفورت در تورهای آلمان

هر کسی که آرزو دارد از سوابق تاریخی سرزمین «هِسِن» (Hessen) در آلمان با خبر شود می‌تواند آرزوی خود را در این موزه‌ی فوق‌العاده که با نام «موزه‌ی هسن پارک» شناخته می‌شود، تحقق بخشد. این موزه که در سال ۱۹۷۴ تأسیس شده، در واقع یک موزه‌ی روباز در طبیعت است، یعنی در موزه هسن پارک نمایشگاهی از ساختمان‌های مختلف در فضای باز برگزار می‌شود که از این حیث آن را یکی منحصر به فردترین و ممتازترین موزه‌ها از نوع خود می‌دانند. نمایش زیبای صنایع دستی در این موزه نشان می‌دهد که داستان گذشته‌ی روستای هسن باعث محبوبیت «هسنبورگ» به عنوان مقصدی جذاب برای پیک‌نیک و گردش‌های کوتاه شده است. موزه هسن پارک چشم‌اندازی شفاف از نوع زندگی روستایی در ایالت هسه آلمان در گذشته را در اختیار بیننده قرار می‌دهد.

هسن پارک فرانکفورت

تاریخچه هسن پارک

تاریخچه‌ی موزه‌ی هسن پارک به سال ۱۹۷۴ برمی‌گردد که فرمانداری ایالت «هِسه» (Hesse) در اختیار «آلبرت اوسوایلد» بود. هدف او باز کردن قفل زندگی روستایی مردمان هسه در گذشته از طریق حفظ، مرمت و بازسازی ساختمان‌های قدیمی نیمه چوبی و صنایع دستی آن دوران بود تا نسل‌های حال و آینده بتوانند در گذشته کاوش کنند.

هنگام ورود به فضای باز این موزه می‌توان فرصت سفر در گذشته و رفتن به ۴۰۰ سال قبل را به دست آورد؛ به زمانی که سبک معماری خانه‌ها نیمه چوبی بود. قدم زدن در این موزه حس راه رفتن روی پلی میان حال و گذشته‌ی سرزمین هسن را در بازدیدکنندگان ایجاد می‌کند. در این موزه می‌توانید حدود ۱۰۰ ساختمان بازسای شده‌ی قدیمی را ببینید که شامل کارگاه ها و خانه‌های کشاورزی است. در هسن پارک ساختمان‌ها به پنچ گروه تقسیم شده‌اند که حوزه‌های مختلف زندگی در ایالت هسه را نشان می‌دهد و از نقاط مختلف این ایالت به این نقطه آورده شده‌اند. این ساختمان‌ها قبل از بازسازی و مرمت همگی تخریب شده و رو به نابودی قرار داشتند. حتی در حال حاضر هم کار نوسازی خانه‌ها ادامه دارد.

هسن پارک فرانکفورت

ساختمان های قدیمی این موزه شامل آسیاب بادی، کلیسا، مدارس ابتدایی و کنیسه است که گویی مانند آیینه‌ای تصاویر زندگی جاری در هسه در آن روزها را منعکس می‌کند. ساختمان‌های بازسازی شده شامل یک نانوایی، دو رستوران، یک فروشگاه که خوراک‌های بومی هسن و محصولات غذایی می‌فروشد، سوغاتی فروشی‌ها و یک هتل و دفتری برای ارائه اطلاعات به توریست‌ها است. بعضی از این ساختمان‌ها هنوز هم همان اثاثیه‌ی قدیم خود را دارند. سخنرانی و معرفی موزه و سنت‌های قدیمی مردم منطقه در مزارع و کارگاه‌ها انجام می‌شود.

هسن پارک فرانکفورت

کی به هسن پارک برویم؟

در شمال فرانکفورت در فضایی به مساحت ۶۰ هکتار در رشته کوه‌های «تائونوس» که با فرشی سبزرنگ از درختان پوشیده شده، شهرستان «Neu Anspach» قرار دارد که محل موزه‌ی هسن پارک است. صفحات تاریخ گذشته‌ی زندگی روستایی در سرزمین هسن در دنیای واقعی و پیش چشم بیننده عینیت می‌یابد. در نزدیکی موزه‌ی هسن پارک جنگل‌های «سالبورگ» و پارک «لاخموله» (Lochmuhle) قرار گرفته که بازدیدکنندگان می‌توانند از تماشای آنها هم لذت ببرند. در فصل گرم از اول مارس تا آخر فوریه، موزه‌ی هسن پارک هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۶ عصر و در روزهای تعطیل از ۱۰ صبح تا ۵ عصر پذیرای بازدیدکنندگان است. در فصول سرد که از نوامبر شروع شده و تا آخر فوریه ادامه دارد، ساعات بازدید از موزه از ۱۰ صبح تا ۵ عصر و در روزهای تعطیل از ۱۱ صبح تا ۴ عصر است. اگر به فرانکفورت سفر می‌کنید هرگز بازدید از این موزه‌ی شگفت‌انگیز را از دست ندهید.

هسن پارک فرانکفورت

الهام غایب الهام غایب
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش , ترک
قیمت از
49,900,000
1,890
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
2,390
کاپادوکیا، استانبول

تور استانبول و کاپادوکیا

 • 7 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
59,900,000

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}