آبشارهای راین، بزرگ‌ترین صفحه آبشار اروپا

الی کاک اشکیانی
 • الی کاک اشکیانی
 • 1396/3/18
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

آبشارهای راین که در شمال سوئیس قرار دارند، یکی از جاذبه‌های زیبایی هستند که به عنوان بزرگترین صفحه آبشار اروپا شناخته می‌شوند.

تور اروپا

جهت مشاهده لیست تورهای سوئیس ایوار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

https://www.eavar.com/tour/category/switzerland/

آبشارهای راین پهنای 150 متری و ارتفاع 23 متری دارند و حجم این آب در تابستان، 600 متر مکعب است. گرچه این آبشارها برای ارتفاع خود شناخته شده نیستند، اما پهنای آن‌ها تماشایی است. در روزهای تابستانی، قطرات پخش شده از این آبشار رنگین کمان بسیار زیبایی را در اطراف خود ایجاد می‌کند که منظره‌ی جذاب و چشم نوازی خواهد بود. اگر به آبشارها و زیبایی‌های طبیعی علاقه دارید، نباید یکی از بزرگترین آبشار‌های اروپا را از دست بدهید. توصیه می‌کنیم در ماه‌های تابستانی (ژوئن تا آگوست) به بازدید آبشارهای راین بروید تا بتوانید قایق سواری کرده و تا حد امکان، به این آبشارها نزدیک شوید و از زیبایی آن لذت ببرید.

دو ورودی برای آبشارهای راین وجود دارد. اولی از طریق قلعه‌ی لائوفن (Laufen) است که دسترسی به 7 تراس برای بازدید کنندگان را فراهم می‌آورد تا بتوانند با پیاده‌روی یا آسانسورهای شیشه‌ای، مسیر را پیموده و آبشارها را تماشا کنند. ورودی دوم از طریق پل راه آهن در سمت شَفهَوزِن (Schaffhausen) است که به وسیله آن، دقیقاً در قله‌ی آبشارهای راین قرار خواهید گرفت. شَفهَوزِن شهری است که از زوریخ به سادگی قابل دسترس است. شما می‌توانید مستقیماً از زوریخ، با قطار به این شهر بروید و قلعه‌ی نظامی مونوت (Munot) را که در قرن 16 میلادی ساخته شده است نیز مشاهده کنید.

آبشار‌های راین سوئیس

در ماه‌های تابستانی، می‌توانید با قایق سواری، به نزدیکی آبشارهای راین بروید؛ درواقع نزدیکترین فاصله‌ای که می‌توانید با آبشارهای راین داشته باشید، از طریق این قایق‌ها خواهد بود. علاوه بر آن، می‌توانید در کنار دریا به سمت نویهاوزن (Neuhausen) قدم بزنید که حدوداً 45 دقیقه خواهد بود و یا اینکه اتوبوس شماره 1 یا شماره 6 را از شَفهَوزِن به نویهاوزن سوار شوید. از نویهاوزن تا آبشارهای راین تنها 5 دقیقه پیاده فاصله خواهد بود و تابلوهایی برای راهنمایی شما در مسیر وجود دارد که مستقیماً به سمت آبشارها هدایتتان می‌کند. در نهایت حدود 2 ساعت زمان برای رفتن از زوریخ به آبشارهای راین نیاز است.

آبشار‌های راین سوئیس

 پارکی به نام ادونچر (Adventure) نیز در ساحل شمالی آبشارهای راین وجود دارد که یکی از منحصر به فردترین پارک‌های طنابی بوده و تمام افرادی که به ماجراجویی و هیجان علاقه دارند، می‌توانند در 11 دوره‌ی متفاوت از درختی به درخت دیگر سُر بخورند و منظره‌ی خیره کننده‌ی آبشارهای راین را نیز مشاهده کنند. در اطراف آبشارهای راین، زمین بازی برای پیاده‌روی و صخره نوردی برای کودکان و نوجوانان وجود دارد. همچنین فروشگاه‌هایی برای خرید هدایا نیز احداث شده تا گردش شما را تکمیل کنند. فرقی نمی‌کند در روز بارانی به این محل دیدنی می‌روید و یا یک روز آفتابی؛ به هر حال توصیه می‌کنیم کت بارانی خود را به همراه داشته باشید.

آبشار‌های راین سوئیس

الی کاک اشکیانی الی کاک اشکیانی
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور مادرید و بارسلونا

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}