برج ماین فرانکفورت و تراس باشکوه دیدبانی

الی کاک اشکیانی
 • الی کاک اشکیانی
 • 1396/5/5
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

مرکز شهر فرانکفورت، افسون دنیای قدیم را با معماری مدرن برج‌ سازی در هم می‌آمیزد تا به افق شهر جذابیت ببخشد. هیجان و لذت تماشای افق وسیع فرانکفورت را باید از روی یکی از دو جایگاه دیدبانی برج‌های ماین تجربه کرد.

تور اروپا

سفر به شهر فرانکفورت در تورهای آلمان

«برج ماین» (Maintower) در واقع دو ساختمان بلندِ به هم متصل هستند. یکی از ساختمان‌ها، مکعبی شکل و به ارتفاع 170 متر و ساختمان دیگر به شکل استوانه و ارتفاع آن 199.5 متر است. این ساختمان، 62.000 مترمربع فضای اداری، 2550 پنجره و 1090 پله دارد و حدود 2000 نفر برای سرپا نگه داشتن برج، مشغول به کار هستند. این برج، بیست برابر از برج ایفل در پاریس، سنگین‌تر است. دو جایگاه دیدبانی، برج ماین را تبدیل به تنها ساختمان فرانکفورت کرده که امکان تماشای تصویری پارانوما از شهر را به بازدیدکنندگان می‌دهد. در این جایگاه‌ها، دوربین‌های ویژه‌ای تعبیه شده است تا بتوانید مرکز شهر فرانکفورت و بخش‌های اطراف آن را تماشا کنید.

برج ماین فرانکفورت

برج ماین که سال 1999 تکمیل شد، یکی از کارهای اساسی در معماری مدرن است. اکثر مردم برج بلندتر یعنی برج دایره‌ای شکل که بخاطر نمای شیشه‌ای بی‌نظیرش می‌شناسند. در زمان احداث، برج ماین تنها ساختمان شهر بود که نمای بیرونی سرتاسر شیشه‌ای داشت. قبل از داخل شدن به برج، از همان پایین، از ساختمان عکس بگیرد تا نمای زیبای آن را برای همیشه همراه داشته باشید. به تصاویر هنری که در سالن ورودی آویخته شده است، توجه کنید. برج ماین، میزبان گروه «هلابا» (Helaba Collection)، یک گروه متفاوت در زمینه هنرهای معاصر است. در سالن ورودی، یک ویدئو از کار هنرمند آمریکایی به نام «بیل ویولا» (Bill Viola) و تصویر موزائیکی بزرگی به نام «گام‌های فرانکفورت» (Frankfurt Steps) اثر «استفن هابر» (Stephan Huber) را مشاهده خواهید کرد.

برج ماین در قلب محدوده‌ی تجاری فرانکفورت قرار دارد و می‌توان از اکثر بخش‌های مرکزی با پای پیاده یا با قطار به آنجا رسید. دسترسی به سالن ورودی و لابی برج، رایگان است؛ اما برای رفتن به جایگاه دیدبانی، باید ورودی پرداخت کنید. برج هر روز در طول سال، باز است.

برج ماین فرانکفورت

رستوران برج ماین

برای صرف شام در رستوران، با آسانسور به طبقه 53 خواهید رفت تا اندکی در آنجا استراحت کنید و از شامی عالی در ارتفاع 187 متری بر فراز خیابان‌های شهر، لذت ببرید. توصیه می‌کنیم که برای شام، از قبل رزرو کنید، اما اگر به استراحت و نشستن نیاز ندارید، می‌توانید نوشیدنی خود را بدون رزرو و در حال قدم زدن، صرف کنید. برای تماشای بیشتر و طولانی‌تر شهر زیر پایتان، به جایگاه دیدبانی بروید. همانطور که از بالای برج در حال نگاه کردن به پایین هستید، بادی که به صورتتان می‌وزد را حس کنید. رستوران برج، هر روز از ساعت 17:30 تا 1:00 و روزهای جمعه و شنبه از 17:30 تا 2:00 پذیرای شما است. این رستوران روزهای یکشنبه و دوشنبه، تعطیل است.

برج ماین فرانکفورت

الی کاک اشکیانی الی کاک اشکیانی
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش , ترک
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش , ترک
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور مادرید و بارسلونا

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش , ترک
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}