بهترین رستوران هایی که در استراسبورگ پیدا خواهید کرد

صبا صفری
 • صبا صفری
 • 1396/6/25
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

گردشگران به دلایل مختلفی به شهر استراسبورگ سفر می‌کنند که یکی از آن‌ها همیشه امتحان کردن غذاهای لذیذ این منطقه خواهد بود. در این مقاله سعی کردیم بهترین گزینه‌ها از میان رستوران‌های مختلف شهر را به شما معرفی کنیم.

تور اروپا

سفر به شهر تاریخی استراسبورگ در تورهای فرانسه

شهر استراسبورگ در شرق فرانسه، یک مرکز فرهنگی برای عاشقان غذا و هنر به حساب می‌آید. در اینجا با طیف وسیعی از رستوران‌هایی با غذای سنتی یا غیر سنتی روبه‌رو خواهید شد. برای شناسایی بهترین گزینه مناسب خود بهتر است راهنمای ما درباره بهترین رستوران‌های استراسبورگ را کامل مطالعه کنید.

۱. لانسیِن دوئن

رستوران «لانسین دوئن» (L’Ancienne Douane) برای تجربه شکوه شبانه کانال استراسبورگ با زمینه‌ای تاریخی یک جای ایده‌ آل به شمار می‌رود. ساختمان اصلی را در سال ۱۳۵۸ ساختند اما بعد از آن ۳ بار ویران شد: بار اول در سال ۱۴۹۷ به خاطر یک آتش سوزی، بار دیگر در سال ۱۹۴۴ بر اثر یک حمله هوایی و در نهایت در سال ۲۰۰۰ با یک آتش سوزی دوباره. خوشبختانه این بخت تاریک ساختمان بر روی حال و هوای رستوران و غذاهای منو سایه نیانداخته است. فضای گرم و صمیمی لانسین دوئن با غذاهایی به قیمت مناسب می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های شما برای صرف غذاهای لذیذ فرانسوی باشد.

رستوران های استراسبورگ

۲. او پُتی بوا وِر

همان طور که به رستوران «او پتی بوا ور» (Au Petit Bois Vert) نزدیک می‌شوید، درختانی که بر روی میزهای بیرون آن سایه افکنده‌اند بیشتر خودنمایی می‌کنند. این درختان متعلق به زمان لویی چهارم هستند. می‌توانید برای صرف یک نوشیدنی بعد از ظهری در اینجا توقف کرده و از مناظر زیبای رودخانه لذت ببرید. در زمان‌هایی که هوا خیلی مناسب نیست، تجربه فضای داخلی رستوران هم با چیدمانی دوست داشتنی می‌تواند برایتان دلچسب باشد. پنل‌های چوبی به کار رفته در طراحی آن یادآور خانه‌های مزرعه‌های سنتی هستند.

رستوران های استراسبورگ

۳. بوروهیزول

اگر می‌خواهید نواحی روستایی آلزاس را بدون دور شدن از شهر تجربه کنید، رستوران «بوروهیزول» (Buerehiesel) یکی از بهترین انتخاب‌های شما خواهد بود. این رستوران در میان پارک «اورانژری» (Orangerie) قرار داشته که بسیار بزرگ است. در کنار غذا می‌توانید از باغ وحش مینیاتوری و آبشار هم لذت ببرید. بوروهیزول در قسمت سر سبز و پر درخت پارک قرار گرفته و ساختمان آن در اصل یک خانه به سبک خانه‌های مزرعه‌های آلزاس بود که تکه تکه به شهر آورده شد تا به عنوان بنایی برای رستوران از آن استفاده کنند. توجهی که به جزئیات شده در غذا هم به چشم می‌خورد. این رستوران توانسته یک ستاره میشلن را در پرونده خود ثبت کرده و با غذاهای کلاسیک و لوکس فرانسوی خود بدرخشد.

رستوران های استراسبورگ

۴. اِل پیمیِنتو

جدای از میراث غنی آشپزی فرانسوی، این شهر رستوران‌های خوب اسپانیایی هم برای مخاطبان خود دارد. اگر هوس کردید از غذاهای آلزاسی فاصله بگیرید، رستوران «ال پیمینتو» (El Pimiento) یکی از بهترین جاهای شهر برای شام و نوشیدنی اسپانیایی شبانه محسوب می‌شود. این رستوران غذاهای اسپانیایی لذیذی را به مهمانانش ارائه می‌کند و برای کسانی که می‌خواهند اندکی از نقاط توریستی فاصله بگیرند عالی خواهد بود.

رستوران های استراسبورگ

۵. لِزَرَس دو استراسبورگ

فرانسوی‌ها استاد ترکیب کردن معماری تاریخی با طراحی‌های مدرن هستند. برای مثال می‌توانید به ایستگاه مرکزی استراسبورگ یا هرم‌های موزه لوور در پاریس سر بزنید. رستوران «لزرس دو استراسبورگ» (Les Harás de Strasbourg) هم از این قاعده مستثنی نیست. این بنا در اواسط قرن ۱۸ و در میان باروهای شهر ساخته شد. سقف‌های آجری با ابهت و بلند آن در کنار پلکان مارپیچ چوبی‌اش به طرز سحر انگیزی کامل می‌شود. طراحی تحسین برانگیز ساختمان رستوران با فضایی فراخ و پر نور توانست جایزه بهترین طراحی رستوران را نیز از آن خود کند. در این رقابت به اینجا عنوان «بهترین رستوران اروپا» را اطلاق کردند.

رستوران های استراسبورگ

۶. مزون دو تَنور

برای یک تجربه بصری عالی می‌توانید به «مزون دو تنور» (Maison des Tanneurs) سر بزنید. این رستوران در منطقه تاریخی «فرانسه کوچک» واقع شده است و ساختمان کنار رودخانه معروفش با ژرانیوم‌های سرخ درخشنده‌ای تزئین شده که البته در خانه‌های روستایی این نواحی رایج هستند. این بنا در سال ۱۵۷۲ ساخته شد و همان طور که از نامش برمی‌آید، به عنوان دباغی از آن استفاده می‌کردند. در سال ۱۹۴۹ اینجا را مورد بازسازی قرار داده و به یک رستوران تغییرش دادند. منوی رستوران گستره وسوسه کننده‌ای از غذاهای سنتی آلزاس را با قیمت‌هایی مناسب در بر می‌گیرد.

رستوران های استراسبورگ

۷. مزون کَمِرژل

با ورود به رستوران «مزون کمرژل» (Maison Kammerzel) انگار به یکی از آن داستان‌های پریان وارد شده‌اید. ساختمان چند طبقه رستوران متعلق به سال ۱۴۹۷ بوده و به کلیسای جامع نوتردام و حیاطش اشراف دارد. تماشای بنا از بیرون به ویژه در شب‌های دوره کریسمس واقعاً خیره کننده خواهد بود. طراحی داخلی آن نیز اثر «لئو شنوگ» (Léo Schnug) بوده و افسون خاصی دارد. قسمت‌های مختلفی در رستوران وجود دارند که می‌توانید میز خود را در بین آن‌ها انتخاب کنید. در این بین، طبقه بالا با منظره‌های دل انگیز مرکز شهر بسیار دیدنی است.

رستوران های استراسبورگ

۸. ورتیوز

رستوران «ورتیوز» (Vertu’ose) با فضایی مدرن، شیک و زیبا، به مهمانانی از قسمت‌های مختلف دنیا با قیمتی مناسب خدمات رسانی می‌کند. تمرکز مالک رستوران بر ارائه غذاهای سالم از منابع طبیعی و ارگانیک است. منوی ورتیوز با قیمت‌های قابل قبول و استانداردهای غذایی عالی، می‌تواند یک گزینه سالم و عالی برای شام باشد.

رستوران های استراسبورگ

صبا صفری صبا صفری
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور سوئیس (زوریخ و لوگانو)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور فرانسه (پاریس)

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور اسپانیا (مادرید و بارسلونا)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}