چطور تورنتو را در ۲۴ ساعت به خوبی بگردیم؟

صبا صفری
 • صبا صفری
 • 1396/11/14
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

تورنتو پایتخت انتاریو و بزرگ‌ترین شهر کانادا محسوب می‌شود. اگر تنها یک روز برای گردش در این شهر دارید، در این راهنما با ما همراه شوید.

تور اروپا

در این راهنما می‌توانید چیزهای مهمی که نباید طی بازدید از این شهر از دست داد را شناخته و آن‌ها را در گردش کوتاه یک روزه خود جای دهید. البته این شهر قطعاً چیزهای بیشتری برای ارائه به گردشگران دارد و ۲۴ ساعت زمان زیادی برای اقامت در یکی از بزرگ‌ترین شهرهای کانادا نخواهد بود.

گردش صبحگاهی در میان جاذبه های معروف

اگر هوا با شما یار باشد، می‌توانید گردش پیاده خود را از مرکز شهر تورنتو آغاز کرده و از جاذبه‌‌های معروفی چون «میدان نِیتِن فیلیپس» (Nathan Phillips)، «میدان یانگ و داندِس» (Yonge and Dundas) و ساختمان شهرداری قدیم و شهرداری جدید دیدن کنید. تمام این نقاط در فاصله اندکی از یکدیگر قرار دارند. از هر کدام از این جاذبه‌ها می‌توانید به سمت جنوب و دریاچه حرکت کنید و اواسط صبح به برج CN در «فرانت استریت» (Front Street) برسید. بعد از آن که مستقیماً به سمت بالای برج حرکت کردید، می‌توانید از مناظر حیرت‌انگیز و تماشایی شهر، دریاچه انتاریو و ساختمان‌های معروف و سازه‌های دیدنی تورنتو در اطراف لذت ببرید. می‌توانید در یکی از رستوران‌های این برج، اسنکی هم سفارش داده و قبل از پایین آمدن کمی انرژی ذخیره کنید. اگر جزو افراد شجاع و ماجراجو به شمار می‌آیید، باید حتماً به سراغ «اِج واک» (Edgewalk) هم بروید. این جاذبه بلندترین پیاده‌روی دست آزاد در قسمت خارجی یک ساختمان در جهان است.

برج CN تورنتو ،کانادا

خرید و ناهار در ایتون سنتر

بعد از کاوش در برج CN می‌توانید به سمت «تورنتو ایتون سنتر» (Toronto Eaton Centre) بروید که به شلوغ‌ترین مرکز خرید در آمریکای شمالی شهرت دارد. در اینجا هم تماشای ویترین‌ها لذت‌بخش بوده و هم خرید کردن از بیش از ۲۵۰ مغازه می‌تواند تجربه‌ای به یادماندنی باشد. بعد از خرید وقت آن رسیده که جایی را برای ناهار انتخاب کنید. پیشنهاد ما «اربن ایتری» (Urban Watery) در طبقه همکف است. در فودکورت این مرکز خرید ۲۴ رستوران و ۹۰۰ صندلی وجود دارد که عدد کمی نیست. اربن ایتری بخشی از پروژه بازسازی ایتون سنتر در سال‌های گذشته بود که ۱۲۰ میلیون دلار هزینه در بر داشت. اینجا برای خریداران و گردشگران یا حتی کارمندان دولتی یک قطب محبوب برای ناهار شده است. می‌توانید گزینه‌های سالم‌تری هم در بین رستوران‌ها پیدا کنید.

ایتون سنتر تورنتو

گشت و گذار بعد از ظهری در محله های شهر

تورنتو به عنوان شهری با محله‌های متمایز و بی‌همتا شهرت دارد پس باید حتماً بخشی از اکتشافات خود را به گردش در این محله‌ها اختصاص دهید. از ایتون سنتر می‌توانید به سمت شمال و «بلور استریت» (Bloor Street) حرکت کرده و پس از آن به سمت یورک ویل، منطقه دانشگاه تورنتو، «اَنِکس» (Annex) و «کوریا تاون» (Koreatown) بروید. جدای از این نواحی می‌توانید به سمت «چاینا تاون» (Chinatown) یا «کنزینگتون مارکت» (Kensington Market) هم بروید. تمام این محله‌ها تنوع و چند فرهنگی بودن شهر را که به آن شهرت دارد منعکس می‌کنند.

چایناتاون تورنتو

عصر در کینگ استریت غربی

از هر کدام از محله‌هایی که در بالا آوردیم، می‌توانید پیاده یا با مترو به سمت «کینگ استریت غربی» (King Street West) بروید که یکی از جذاب‌ترین محله‌های شهر به شمار می‌رود. تنوع رستوران‌ها و کافه‌ها در اینجا که در کنار خیابان صف کشیده‌ و تا شب باز هستند، می‌تواند خبر از یک شام هیجان‌انگیز بدهد. بسته به اینکه هوس چه سبک غذایی را کرده‌اید، می‌توانید یکی از گزینه‌های پیش روی خود را انتخاب کرده یا در غیر این صورت به فهرست رستوران‌های برتر تورنتو سری بزنید.

بهترین رستوران های تورنتو

برانچ صبح روز بعد قبل از پرواز

وقتی خورشید دوباره به شهر بتابد، می‌توانید اقامت ۲۴ ساعته و فشرده خود را در تورنتو با یک برانچ به پایان ببرید و سپس به سمت فرودگاه یا ایستگاه قطار روانه شوید. برای تجربه یک برانچ کانادایی لذیذ می‌توانید به «کوئین استریت غربی» (Queen Street West) که یکی از خیابان‌های معروف تورنتو است بروید که یکی از معروف‌ترین نقاط برای برانچ است. در اینجا رستوران‌هایی مانند «دریک» (The Drake) یا «کافه نئون» (Café Neon) را پیشنهاد می‌کنیم که ترکیبی خوشمزه از تمام صبحانه‌های مورد علاقه افراد را به آن‌ها ارائه می‌کند.

برانچ در تورنتو

صبا صفری صبا صفری
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور سوئیس (زوریخ و لوگانو)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور فرانسه (پاریس)

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور اسپانیا (مادرید و بارسلونا)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}