رستوران لو گران کلبر، یادآور شکوه دهه ۱۹۰۰ پاریس

صبا صفری
 • صبا صفری
 • 1397/6/27
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

رستوران «لو گران کلبر» (Le Grand Colbert) در یکی از پیاده‌روهای سرپوشیده شیک و زیبای پاریس اقع شده است و به سال ۱۹۰۰ تعلق دارد. البته تاریخچه اینجا از این هم فراتر می‌رود.

تور اروپا

توریست‌ها و مردم بومی کارمند برای ناهار یا شام به سراغ این رستوران می‌آیند و نه تنها دنبال غذاهای عالی با قیمت مناسبش هستند، بلکه از غذا خوردن در سالن باشکوه آن نیز لذت می‌برند. محیط آینه کاری شده و نقاشی دیواری‌های پر جزئیات، گیاهان سبز و حال و هوای اینجا یادآور دوران باشکوه پاریس بوده و دقیقاً همان افسون را اکنون هم برای مشتریانش به کار می‌گیرد. حتی نام این رستوران هم از شکوه خاصی برخوردار است زیرا آن را از یکی از وزیران شاه لویی چهاردهم گرفته‌اند.

رستوران های پاریس

زمین‌های موزایک خیره‌کننده سالن با کفپوشی که در «گالری ویوین» (Galerie Vivienne) به کار رفته یکی هستند و دلیل خوبی هم برای آن وجود دارد: قبل از اینکه اینجا به یک رستوران تبدیل شود، خود کلبر هم یک گذرگاه پوشیده و طاق‌دار بود که در سال ۱۸۲۵ ساخته شد و رقیب ویوین به حساب می‌آمد. این رستوران شیک در سال‌های اخیر این افتخار را داشت که به عنوان یکی از میراث‌های پاریسی جایگاه معتبری به دست آورد.

رستوران های پاریس

در گران کلبر غذاهای سنتی فرانسوی را در وعده‌هایی سخاوتمندانه برای مشتریان سرو می‌کنند و برای گردشگرانی که دوست دارند از یک غذای پاریسی واقعی لذت ببرند می‌تواند گزینه ایده‌آلی باشد. شاید اینجا نتوانسته باشد ستاره میشلن بگیرد اما دلیل آن کاملاً واضع است: این رستوران برای بازدیدکنندگانی با بودجه متوسط قابل دسترس است. وقتی به کلبر قدم می‌گذارید، اولین چیزی که توجهتان را به خودش جلب می‌کند، فضای بزرگ آن است که با دیوارهای آینه‌کاری شده چند برابر جلوه می‌کند. سقف بلند، نور صورتی لطیف، دیوارهای نقاشی شده پر تزئین و صندلی‌های چرمی شما را خیلی سریع به دورانی در گذشته این شهر می‌برند.رستوران های پاریس

کلبر برای گردشگران گزینه مناسبی به شمار می‌رود زیرا حال و هوای آن شیک و جذاب است اما بیش از حد شما را غرق در کهنگی اعصار گذشته نخواهد کرد. ناهار نیمه معمولی اینجا به همان اندازه جشن گرفتن یک شب ویژه جذاب خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم خود را پیشاپیش برای تماشای یک اجرا در تئاتر نزدیک آن هم آماده کنید. پیشخدمت‌ها صمیمی و خوش برخورد هستند و تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا نیازهای شما را بر طرف کنند. شاید در هیچ جای دیگر پاریس با چنین خوشرویی روبرو نشوید. امکاناتی مانند اصلاح غذاها متناسب با رژیم مشتری یا قرار دادن کالسکه بچه کنار میز چیزهایی هستند که به جذابیت اینجا برای مشتریان اضافه می‌کنند.

منو و قیمت

مالک فعلی رستوران و سرآشپزش منویی نوآورانه و جذاب که در عین حال قیمتی مناسب دارد برای مشتریان در نظر گرفته‌اند که شامل غذاهای کلاسیک می‌شود. کسانی که گیاهخوار هستند نیز می‌توانند گزینه‌هایی باب میلشان پیدا کنند. می‌توانید غذای لذیذتان را با یک نوشیدنی یا دسری هیجان‌انگیز هم همراه کنید.


صبا صفری صبا صفری
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور مادرید و بارسلونا

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}