بهترین تورهای پیاده گردی در لیسبون

طناز قربانی
 • طناز قربانی
 • 1398/2/10
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

شرکت در تورهای پیاده‌گردی لیسبون این امکان را به شما می‌دهد که از فاصله‌ی کمتری با زندگی مردم محلی، کوچه‌ها و خیابان‌های کمتر شناخته‌شده‌ی شهر آشنا شوید. 

تور اروپا

برای گشت‌وگذار در لیسبون دو راه وجود دارد:‌ ترامواهای زرد رنگ و معروف که از محله‌های اصلی شهر عبور می‌کنند یا پیاده‌گردی در سطح شهر. تورهای پیاده‌گردی می‌توانند بخش‌های خاص‌تر و کمتر شناخته‌شده‌ی شهر را به گردشگران نشان دهند. در این تورها از هیچ گوشه‌ی پایتخت پرتغال نمی‌توان بی‌تفاوت عبور کرد. درباره‌ی بهترین تورهای پیاده‌گردی لیسبون در ادامه خواهید خواند.

تورهای پیاده گردی چیل اوت

نظرتان درباره‌ی شرکت کردن در یک تور پیاده‌گردی، بدون هیچ تعهد و اجبار چیست؟ چیل اوت تورز (Chill-out Tours) گروهی است که در هر فصل، دوبار در روز تورهای پیاده‌گردی برگزار می‌کند. تمامِ آنچه این گروه می‌خواهد این است که گردشگران در این تور شرکت کنند. راهنماهای این گروه، کیف‌های نقره‌ای که از مواد بازیافتی تشکیل شده‌اند را حمل می‌کنند. روی این کیف‌ها تصویر یک تراموای زرد رنگ قرار دارد تا راحت‌تر شناخته شوند. راهنماهای این تور مردم محلی لیسبون و متولد همین شهر هستند. تورهای پیاده‌گردی چیل اوت رایگان هستند و جزئیات و نکات گردشگری را به زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی توضیح می‌دهند. مبدا حرکت این تور از میدان لوئیس د کامویس (Luís de Camões) در بایرو آلتو (Bairro Alto) است. 

تورهای پیاده گردی لیسبون

تورهای رایگان سندمنز

از آنجایی‌که کمپانی جهانی سَندِمَنز در ایالات متحده شکل گرفت و سپس به شهرهای بزرگ در سراسر جهان راه یافت، ممکن است نامی آشنا برای گردشگران باشد. تورهای رایگان سَندِمَنز (Sandemans) دارای وبسایت و سیستم رزرو آنلاین است که شرکت کردن در این تورها را بسیار راحت می‌سازد. گردشگران می‌توانند از بین تورهای پیاده‌گردی در داون‌تاونِ لیسبون یا بِلِم (Belém) یکی را انتخاب کنند. این تورها تقریبا ۳ ساعت طول می‌کشند. در هرکدام از این تورها اطلاعات خوبی درباره‌ی تاریخ و فرهنگ محلی به گردشگران داده می‌شود. علاوه‌بر بازدید از جاذبه‌های اصلی شهر، می‌توانید به پیشنهاد راهنمای تور در یکی از رستوران‌های محلی ناهار خود را میل کنید.

سفر به لیسبون

تورهای دیسکاور واکس

تورهای دیسکاور واکس (Discover Walks) یکی از بهترین اتنخاب‌های شما برای پیاده‌گردی خواهد بود. دیسکاور واکس تورهای خصوصی، کم هزینه و همچنین تورهایی که به‌طور ویژه طراحی شده‌اند را برگزار می‌کند. کمپانی دیسکاور واکس برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ در پاریس شکل گرفت. امکانات متنوع این کمپانی تمام مشتریان را راضی نگه داشته است. تورهای رایگان پیاده‌گردی در آلفاما (Alfama) و بِلِم (Belém) گردشگران را به گذشته‌های دور این محله‌ها می‌برد. گردشگرانی که تورهای خاص‌تر را ترجیح می‌دهند می‌توانند پیاده‌گردی‌های دیسکاور واکس در غروب خورشید، شکم‌گردی‌ها، تورهای ویژه‌ی بِلِم یا پیاده‌گردی‌های خصوصی را تجربه کنند.

سفر به لیسبون

پانچو تورز

با شرکت در تورهای پیاده‌گردی پانچو تورز (Pancho Tours) می‌توانید از هنرهای خیابانی لیسبون دیدن کنید یا با فرهنگ تاپاس آشنا شوید. تاپاس در زبان پرتغالی پتیسکوس (petiscos) نامیده می‌شود. همچنین می‌توانید با گوش دادن به موسیقی محلی فادو (Fado) که روح و قلب فرهنگ پرتغالی است با فرهنگ این مردم بیشتر آشنا شوید. کمپانی «پانچو تورز» تورهای پیاده‌گردی متعددی برگزار می‌کند که برخی از آن‌ها رایگان هستند. در این تورها می‌توانید با کمک راهنماهای محلی از آلفاما (Alfama)، موراریا (Mouraria)، چیادو (Chiado) و بایرو آلتو (Bairro Alto) دیدن کنید و اطلاعات خوبی از خیابان‌های تاریخی شهر به‌دست آورید. این تورها رایگان هستند و گردشگرانی که از نحوه‌ی برگزاری تورها راضی بودند می‌توانند با پرداخت هزینه، تورهایی با جزئیات و امکانات بیشتر رزرو کنند. سفر یک روزه از لیسبون تا سینترا (Sintra) از جمله برنامه‌هایی است که مشمول هزینه می‌شود.

سفر به لیسبون

تِیست آو لیسبوآ

یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید در لیسبون انجام دهید غذا خوردن است؛ پس اگر به غذا خوردن علاقه دارید تورهای تِیست آو لیسبوآ (Taste of Lisboa) را از دست ندهید. در این تورها می‌توانید درحالی‌که از جاذبه‌های خیابان‌های لیسبون لذت می‌برید، به بازارها، بارها یا رستوران‌های تاسکا (Taska) بروید و غذاهای پرتغالی را امتحان کنید. این تورها چندان ارازن‌قیمت نیستند و به ازای هر نفر ۶۰ یورو هزینه خواهد داشت. اما در این تورهای ۴ ساعته می‌توانید هفت نوع غذا را امتحان کنید. تِیست آو لیسبوآ کلاس‌های آشپزی و تورهای خصوصی هم برای افرادی که می‌خواهند کمی بیشتر با فرهنگ مردم محلی آشنا شوند برگزار می‌کند.

سفر به لیسبون

ویت لوکالز

از کشف جواهرات پنهان شهر و مکان های مخفی لیسبون گرفته تا امتحان کردن رستوران‌های محلی، کمپانی ویت لوکالز (With Locals) برای هر نوع سلیقه تورهای متنوعی برگزار می‌کند. اگرچه تورهای این کمپانی رایگان نیستند، پرداخت تنها ۷ یورو برای یک تور ۹۰ دقیقه‌ای هزینه‌ی چندان زیادی نیست. در این تورها گردشگران با جاذبه‌های اصلی شهر آشنا می‌شوند. به‌علاوه اطلاعات خوبی درباره‌ی تاریخ محلی شهر کسب می‌کنند. در تورهای ویت لوکالز (With Locals) نکات مفیدی به گردشگران آموزش داده می‌شود تا بتوانند بعدها به‌تنهایی از این این مناطق دیدن کنند. تورهای ویژه‌ هم در برنامه‌‌های این کمپانی وجود دارند.

سفر به لیسبون

اینساید لیسبون

با تورهای متنوع‌تری که کمپانی اینساید لیسبون (Inside Lisbon) مانند قایق‌رانی و سِگ وِی (Segway) یا دوچرخه‌ی الکترونیکی، می‌توانید تجربه‌ای منحصربه‌فرد از گشت‌وگذار در لیسبون داشته باشید. تورهای این کمپانی توسط مردم محلی هدایت می‌شوند و گردشگران را به‌خوبی با پایتخت آشنا می‌سازند. متاسفانه تورهای اینساید لیسبون (Inside Lisbon) رایگان نیستند اما فعالیت‌های زیاد و ماجراجویانه‌ای برای آشناییِ بیشتر مردم با فرهنگ کشور پرتغال در آن‌ها انجام می‌گردد. در این تورها می‌توانید از راهنمای تور درخواست کنید بهترین شیرینی‌فروشیِ لیسبون در بِلِم و بهترین مناظر شهر را به شما نشان دهد.

تورهای لیسبون

طناز قربانی طناز قربانی
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور سوئیس (زوریخ و لوگانو)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور فرانسه (پاریس)

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور اسپانیا (مادرید و بارسلونا)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}