بازدید از بهترین کتاب فروشی های سالزبورگ

مریم رضایی
 • مریم رضایی
 • 1398/12/15
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

برخی هرکجای دنیا باشند، هیچ‌چیزی را آرامش‌بخش‌تر از جستجو لابه‌لای قفسه‌های کتاب نمی‌یابند. اگر شما هم یکی از آن خوره‌ها‌ی کتاب هستید، کتاب‌فروشی‌های سالزبورگ را در سفر به این شهر از دست ندهید.

تور اروپا

سالزبورگ شهری مملو از صلح و صفا است. این شهر فضای ایده آلی را برای محلی‌ها و بازدیدکنندگان به وجود می‌آورد تا با خواندن یک کتاب خوب در یک کتاب‌فروشی‌های جذاب قدیمی احساس آرامش کنند.

کتابفروشی های سالزبورگ

در ادامه سعی داریم برخی از بهترین کتاب‌فروشی‌های سالزبورگ در اتریش را برای بازدید و گذراندن لحظاتی ناب در میان قفسه‌های کتاب‌ به شما معرفی کنیم.

کتابفروشی هولریگل

کتابفروشی هولریگل یا بوخاندلونگ هولریگل (Buchhandlung Höllrigl)، قدیمی‌ترین کتاب‌فروشی اتریش است و در نزدیکی محل تولد موتزارت قرار دارد. هولریگل فروشگاه سنتی زیبایی محسوب می‌شود که سرشار از جذابیت‌های کهنه و قدیمی است.

مشتریان این کتاب‌فروشی با طیف حیرت‌انگیزی از روزنامه، مجله و کتاب روبرو خواهند شد که تقریباً هر موضوعی که فکرش را بکنند از جمله تاریخ، سفر، موسیقی و هنر را در بر می‌گیرد.

کتابفروشی های سالزبورگ

کتابفروشی اشتیئرله

کتابفروشی اشتیئرله (Buchhandlung Stierle) یک کتاب‌فروشی بسیار شیک با یک سقف طاق‌دار و فضای فراوان برای جستجو در میان قفسه‌های کتاب است.

این فروشگاه که به یک خانواده تعلق دارد، مجموعه‌ای گسترده از کتاب‌های آلمانی‌زبان و همچنین جلدهایی از کتاب‌های خارجی را در خود جای داده است.

این کتاب‌ها شامل موضوعاتی از قبیل طبیعت و سفر به روح و جسم می‌شوند. یکی از جذابیت‌های این کتاب‌فروشی، کیرا، گربه‌ی فروشگاه است که گاهی روی کتاب‌ها چمباتمه زده و استراحت می‌کند.

کتابفروشی های سالزبورگ

انتشارات زینکس اوند سالزبورگ

کتابفروشی کوچک اما مملو از کتاب انتشارات زینکس اوند سالزبورگ (Xenex Verlags-und Salzburg) رنگ و بویی محلی دارد و در گوشه‌ای از خیابان فستونگس گاسه (Festungsgasse) نزدیک به دانشگاه موزارتیوم قرار گرفته است.

این کتاب‌فروشی، دارای مجموعه‌ای وسیع از کتاب‌های آلمانی‌زبان و انواع کتاب‌های خارجی پرمحتوا است.

کتابفروشی های سالزبورگ

کتابفروشی روپرتوس

روپرتوس بوخاندلونگ (Rupertus Buchhandlung) یا کتاب‌فروشی روپرتوس در شهر قدیم و در خیابان درایفالتیگ کایتس گاسه (Dreifaltigkeitsgasse) قرار دارد.

این فروشگاه دنج، طیفی گسترده و شگفت‌انگیز  از کتاب‌های‌ داستانی، غیرداستانی و آثار کودک را به فروش می‌رساند.

روپرتوس مکانی محبوب و پرطرفدار در بین محلی‌ها و گردشگران است. کارکنان این فروشگاه همیشه مودبانه و صمیمانه برخورد می‌کنند و آماده‌ی ارائه پیشنهاد و پاسخ به سوالات شما هستند.

بعد از یافتن کتاب دلخواهتان، چنانچه هوا مساعد بود، می‌توانید گشتی در اطراف بزنید و یک فضای دلنشین برای مطالعه‌ی بعدازظهر در پارک پیدا کنید.

کتابفروشی های سالزبورگ

مرکز انگلیسی

مرکز انگلیسی یا اینگلیش سنتر (English Center) متخصص در ارائه‌ی کتاب کودک است و همچنین مجموعه‌ای بزرگ از آثار ادبی نوجوانان و بزرگسالان را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

این کتاب‌ فروشی برای بازدیدکنندگان انگلیسی‌زبان سالزبورگ که در جستجوی یک کتاب خوب برای گذراندن تعطیلات هستند، ایده آل خواهد بود.

 برگزاری مجموعه‌ای از گفتگوها و کلاس‌های متنوع، یکی دیگر از ویژگی‌های جالب‌توجه مرکز انگلیسی به شمار می‌رود. این فروشگاه که پیدا کردن آن کار راحتی است، در قلب سالزبورگ و مابین رودخانه‌ی سالزاخ (Salzach) و ایستگاه قطار قرار دارد.

مریم رضایی مریم رضایی
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش , ترک
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش , ترک
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور مادرید و بارسلونا

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش , ترک
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}