در زیباترین خیابان های والنسیا پیاده گردی کنید

مریم رضایی
 • مریم رضایی
 • 1399/2/13
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

فواره‌های آب، بناهای قدیمی و گرافیک‌های رنگارنگ روی دیوارها پای مسافران کنجکاو را به پیاده‌گردی در خیابان‌های والنسیا باز می‌کند.

تور اروپا

بدون تردید، بخش قدیمی شهر والنسیا بی‌نهایت زیبا و دوست‌داشتنی است. افسون این شهر را می‌توان به‌وضوح در کافه‌های زیبای داخل پیاده‌رو، معابر سنگفرش و چراغ‌های کنار خیابان‌ها مشاهده کرد.

برجسته‌ترین آثار معماری اسپانیا در اطراف خیابان‌های بزرگ آن قرار گرفته‌اند. این خیابان‌ها به کوچه‌پس‌کوچه‌هایی راه پیدا می‌کنند که با نقاشی‌های خیابانی مزین شده‌‌‌اند و نوعی جذابیت منحصربه‌فرد را به نمایش می‌گذارند.

برای لذت بردن از زیبایی والنسیا، باید کمی در پیچ‌وخم هزارتوی خیابان‌هایش گم شوید؛ بااین‌حال، اگر به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، در این مقاله شما را با خیابان‌های زیبای والنسیا آشنا خواهیم کرد.

خیابان های والنسیا

کرر دل ترینکت د کاوایرش

خیابان کوچک و جذاب کرِر دل ترینکت دِ کاوایِرش (Carrer del Trinquet de Cavallers) در دل بخش قدیمی شهر والنسیا جای گرفته و یکی از قدیمی‌ترین خیابان‌های این شهر است. در گذشته، اعیان و اشراف شهر در اینجا زندگی می‌کردند.

این خیابان از میدان کوچک ناپولسی سیسیلیا (Napoles y Sicilia) تا میدان سن ویسنته فرِر (San Vicente Ferrer) ادامه می‌یابد و در میان بناهای باشکوه آن، قدیمی‌ترین کلیسای شهر به نام سن خوان دل هوسپیتال (San Juan del Hospital)، خودنمایی می‌کند.

در هنگام غروب که چراغ‌های خیابان را روشن می‌‌کنند، منظره‌ای مسحورکننده در مقابل چشمان شما پدیدار می‌شود.

کرر دل ترینکت د کاوایرش - والنسیا

کرر د مورت

محله‌ی ال کارمِن (El Carmen) در انتهای شمالی بخش قدیمی شهر قرار دارد و به خاطر حال و هوای سرزنده و پرشور خود مشهور است. نقاشی‌های دیواری بزرگی که دیوارها و ساختمان‌های این خیابان را زینت بخشیده‌اند، بخش مهمی از این حال و هوای شورانگیز را ایجاد می‌کنند.

این خیابان مملو از نقاشی‌های ظریف و رنگارنگ است و به همین دلیل به کَرر د مورِت (Carrer de Moret) یا خیابان رنگ‌ها شهرت دارد.

هنگام قدم زدن، می‌توانید ساعت‌ها به تحسین و ستایش آثار هنری این خیابان بپردازید که به نماد قلب هنری این منطقه تبدیل شده است.

کرر د مورت - والنسیا

میدان گرد (پلازا ردونا)

والنسیا، همه جور میدان در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف دارد اما فقط یکی از آن‌ها به شکل دایره است.

کافه‌های زیبا و غرفه‌های فروش در اطراف یک فواره‌ مرکزی قرار گرفته‌ و حس و حال گرم و صمیمی را در میدان گرد یا پلازا ردونا (Plaça Redona) به وجود آورده‌اند.

هرچند بازسازی این مکان به مذاق همه‌ خوشایند نبود اما پلازا ردونا همیشه میدان گرد والنسیا باقی خواهد ماند.

پلازا ردونا - والنسیا

میدان لوپه د وگا

کلیسای جامع والنسیا در میان میدان‌های کوچک و بزرگ تماشایی احاطه شده است. یکی از جالب‌ترین آن‌ها که حال و هوایی دلنشین دارد، میدان کوچک لوپه د وگا (Lope de Vega) است.

ظاهراً در اطراف این میدان یکی از باریک‌ترین خانه‌های والنسیا، شاید هم اسپانیا، برخی حتی می‌گویند سرتاسر اروپا را پیدا خواهید کرد. پیشنهاد می‌کنیم، سری به این میدان بزنید تا با چشمان خودتان ببینید.

همچنین می‌توانید در بار مجاور این خانه کمی استراحت کرده و تاپاس میل کنید.

میدان لوپه د وگا - والنسیا

مریم رضایی مریم رضایی
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور مادرید و بارسلونا

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}