تور نمایشگاه نساجی اسپانیا | ۹ روزه

ITMA Exhibition

رزرو تور

نگاه کلی تور نمایشگاه نساجی اسپانیا | ۹ روزه

تور نمایشگاه ایتما (9 روزه) با ورود به شهر بارسلونا آغاز خواهد شد. در این سفر علاوه بر بازدید از نمایشگاه معتبر و مهم ایتما که به المپیک صنعت نساجی شهرت دارد از جاذبه‌های شهری و دیدنی بارسلونا نیز بازدید خواهیم داشت. پس از آن نیز شهر رم با تمام زیبایی‌هایش میزبان ما خواهد بود تا سفری به یادماندنی را برایمان رقم بزند. ویژه‌نامه نمایشگاه ایتما 2019 بارسلون


مقاصد:

بارسلونا 4 شب
رم 4 شب

خدمات تور نمایشگاه نساجی اسپانیا | ۹ روزه

 • خدمات اخذ ویزای شینگن
 • اقامت در هتل‌های چهار ستاره با صبحانه
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما و ترانسفرهای فرودگاهی
 • پرواز داخلی از بارسلون به رم
 • حضور لیدر مجرب فارسی زبان از ابتدای سفر
 • بلیط ورودی نمایشگاه
 • برگزاری سه نوبت ترانسفر نمایشگاه
 • برگزاری یک نوبت گشت شهری بارسلون
 • برگزاری دو نوبت گشت شهری رم
 • بیمه مسافرتی
 •  

برنامه سفر تور نمایشگاه نساجی اسپانیا | ۹ روزه

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول:

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می شود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم. تهران را به سمت مادرید ترک می‌کنیم. در هتل ‌پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، اولین بعد از ظهر ورودمان به اسپانیا را با استفاده از توضیحات راهنما به گشتی کوتاه جهت آشنایی با یکی از زیباترین شهرهای اروپا خواهیم گذراند.

روز دوم:

در روز دوم حضورمان در کشور اسپانیا، به بازدید از نمایشگاه نساجی (ایتما) می‌پردازیم. پس از بازدید می‌توانیم به هتل بازگردیم و یا به همراه راهنما از بعضی جاذبه‌های شهر بارسلون دیدن کنیم.

روز سوم:

امروز نیز پس از صرف صبحانه، هتل را به قصد شرکت در نمایشگاه ترک خواهیم کرد. همانند روز قبل پس از پایان بازدید می‌توانیم برای استراحت به هتل بازگردیم و یا به همراه راهنما، به کشف بخشی دیگر از شهر بارسلون بپردازیم.

روز چهارم:

امروز پس از صرف صبحانه، می‌توانیم یا در گشت شهری بارسلون شرکت کنیم و یا اگر هنوز بازدیدمان از نمایشگاه ایتما به پایان نرسیده است، سری به نمایشگاه بزنیم. در گشت شهر بارسلون، از مناطقی چون کازا میلا و کازا باتیو، میدان کاتالونیا و خیابان رامبلا بازدید می‌کنیم. در این گشت همچنین از پارک گوئل که طراحی آن یکی دیگر از شاهکارهای معمار معروف «آنتونی گائودی» به شمار می رود، بازدید خواهیم داشت. در خاتمه گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا وقت بیشتری را در شهر سرزنده و ساحل زیبای بارسلون بگذرانیم.

روز پنجم:

امروز هتل را به مقصد فرودگاه ترک می‌کنیم تا با پرواز از بارسلون به رم برویم. پس از فرود آمدن پرواز در فرودگاه بارسلون و تحویل گرفتن بارها به سمت هتل روانه خواهیم شد. لازم به ذکر است به دلیل اینکه پرواز در حوز‌ه‌ی شنگن انجام می‌شود هیچگونه باجه‌ی کنترل گذرنامه جهت در یافت مهر ورود یا خروج به این حوزه در فرودگاه نخواهد بود و گذرنامه‌ها تنها جهت تطبیق هویت و مشخصات بلیط کنترل می‌شوند. پس از ورود به هتل بارسلون و تحویل گرفتن اتاق‌ها، مانند شهر قبل ساعاتی را در اختیار داریم تا با استفاده از پیشنهادات راهنما گوشه‌هایی از پایتخت امپراطوری روم را ببینیم.

روز ششم:

به رم اعجاب‌انگیز، این شهر فوق العاده که تمامی راه‌ها به آن ختم می‌شود، خوش آمدید. امروز عصر در اولین گشت شهری‌مان در رم، بزرگترین شهر ایتالیا، از دیدنی‌هایی مانند کولوسئوم، روم باستان، چشمه عشاق، پله های اسپانیایی و خیابان دل کورسو بازدید می‌کنیم. پس از پایان گشت می‌توانیم به هتل باز گردیم یا وقت بیشتری را در شهر بگذرانیم.

روز هفتم:

امروز به بازدید از واتیکان، کوچکترین و کم جمعیت‌ترین کشور دنیا می‌رویم. پس از بازدید چند ساعته از واتیکان که شامل دیدار از میدان و کلیسای سن پیتر است، می‌توانیم به هتل بازگردیم و یا وقت بیشتری را در شهر بگذرانیم. لازم به ذکر است که گشت امروز به صورت پیاده انجام می‌شود پس همراه داشتن کفش مناسب پیاده‌روی فراموش نشود!

روز هشتم:

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم، می‌توانیم از جاذبه‌هایی که هنوز موفق به دیدنشان نشده‌ایم بازدید کنیم و یا سری به مراکز خرید رم بزنیم. همچنین در آخرین روز اقامتمان در شهر رم، فرصت مناسبی برای خرید سوغات ایتالیایی داریم.

روز نهم:

سفر پر ماجرایمان امروز به پایان می‌رسد و از فرودگاه رم رهسپار فرودگاه امام خمینی تهران خواهیم شد. پس از عبور از  بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نمائیم، هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

6 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ