10 مکان جادویی در کشور زیبای آلمان

ساناز محمدی
 • ساناز محمدی
 • 1396/8/7
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

آلمان، گنجینه‌های فرهنگی و طبیعی بی‌شماری دارد که انگار از یک افسانه پا به این جهان گذاشته‌اند و بسیار خیره کننده هستند.

تور اروپا

لیست تور‌هایی که آلمان یکی از مقاصد آن‌هاست

کشور آلمان با تاریخی غنی؛ مملو از مکان‌های جادویی و دیدنی فراوان، هر ساله آماده پذیرایی از گردشگران فراوانی است. ما نگاهی انداخته‌ایم به قلعه‌های رویایی، جنگل‌های افسانه‌ای، چشم‌اندازهای اسطوره‌ای و صخره‌های مسحور کننده تا از میان آن‌ها برترینشان را برای شما انتخاب کنیم، پس با ما همراه باشید.

1. قلعه اِتز

این قلعه قرون وسطایی در بالای صخره‌ای به ارتفاع 70 متر قرار دارد و درختان غول پیکر جنگل‌های اطراف آن را به طور کامل احاطه کرده‌اند. این قلعه در طول 800 سال توانسته از جنگ و آشوب و ویرانی جان سالم به در ببرد. بازدید از این قلعه شما را یک راست به زمان اساطیر شوالیه‌ها و دوشیزگان، مبارزه‌ها و داستان‌های عاشقانه پرتاب می‌کند.

مکان های جادویی آلمان

2. غار سالفِدر فینگِروتِن

نام این غار (غار جن‌ها) (Saalfelder Feengrotten) به تنهایی خود می‌تواند عنوان یک افسانه باشد. استالاکتیت‌ها با تمامی سایه‌های رنگارنگ نقره‌ای، قهوه‌ای، سرخ فام و خاکستری خود سقف این معدن متروکه رو پوشانیده‌اند. گردشگران ماجراجو هم می‌توانند در پیچ و خم‌های دالان‌های پر از آب این غار به جست و جو بپردازند و به کشف صخره‌هایی که نام غار از آن‌ها برگرفته شده است، مشغول شوند.

مکان های جادویی آلمان

3. قلعه شورین

قلعه «شورین» (Schwerin) همان قلعه‌ای است که سیندرلا همواره رویای آن را در سر می‌پروراند. این قلعه در طول مدتی بیش از 1000 سال بازسازی شده و گسترش یافته و نمای آن به شدت تحت تاثیر معماری قلعه‌های فرانسوی در دوره رنسانس قرار دارد. ساختمان زیبای این قلعه در جزیره‌ای در شهر شورین واقع شده و پارک‌ها و باغ‌های چشم نوازی دور تا دور آن را احاطه کرده‌اند.

مکان های جادویی آلمان

4. دریاچه ایبسی

آب‌های شفاف کریستالی و فیروزه‌ای این منطقه زیبا (Eibsee) و کوه‌های آلپ پیرامون آن همچون پوستری می‌ماند که چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند. درست در پایین بالاترین رشته کوه آلمان یعنی «سوگشپِتزه» (Zugspitze) می‌توان با یک قایق تفریحی به گشت و گذار در این دریاچه پرداخت یا با پیاده‌روی در مسیر 7 کیلومتری پیرامون دریاچه از تماشای زیبایی‌های چشم‌نواز آن لذت برد.

مکان های جادویی آلمان

5. منطقه تایفِلسمائور هَرس

شکل و شمایل سورئال و خیالی صخره‌های منطقه «تایفِلسمائور هَرس» (Teufelsmauer Harz)، محل اقامت شخصیت افسانه‌ای فیلم داستان بی‌پایان (1984) را به ذهن تداعی می‌کند. مسیر پیاده روی 30 کیلومتری منتهی به این منطقه در نهایت چشم‌اندازی شگرف را در برابر دیدگان شما قرار می‌دهد.

مکان های جادویی آلمان

6. قلعه لیختن اشتاین

قلعه قرن نوزدهمی «لیختن اشتاین» (Lichtenstein) در لبه کوه‌های «سوابیا» (Swabian) روی یک صخره بلند واقع شده است. این قلعه نام خود را از رمان ویلیام هاف به همین نام برگرفته است. چندین سال پیش، فیلم‌سازان آلمانی به این قلعه رمانتیک آمدند و از آن برای بازسازی فیلم زیبای خفته بهره بردند.

مکان های جادویی آلمان

7. جنگل توتوبورگ

در سال نهم قبل از میلاد، جنگل «توتوبورگ» (Teutoburg) شاهد نزاعی خونین میان رومی‌ها و قبایل ژرمن بود، نزاعی که با شکست سنگین رومی‌ها به پایان رسید. امروزه مسیرهای پیاده‌روی و دوچرخه سواری زیادی در این منطقه وجود دارد که همگی مملو از آثار تاریخی و فرهنگی هستند.

مکان های جادویی آلمان

8. پارک کروملائو

«پل شیطان» یا (Rakotzbrücke) در پارک «کروملائو» (Kromlau) با تخته سنگ‌های بازالت ساخته شده و دو سوی دریاچه‌ای به همین نام را به هم متصل می‌کند. در یک روز آفتابی، انعکاس پل درون آب یک دایر کامل خیره کننده را ایجاد می‌کند.

مکانهای جادویی آلمان

9. پارک ملی هاینیش

چشم‌انداز جادویی پارک ملی «هاینیش» (Hainich) در تورینگیا متشکل از درختان پوشیده از خزه و پهنه‌های سرسبز آکنده از گل‌های زنبق و درختان راش پر پیچ و تاب است. هنگام عبور از این پارک زیبا حسابی مراقب باشید، چرا که ممکن است جن و پریان سر راه شما سبز شوند.

مکانهای جادویی آلمان

10. کاخ لیندِهوف

عادت شاه لودویگ دوم به ساخت قلعه‌های باشکوه و پر زرق و برق باعث شده که دیگران از او با عنوان «شاه اساطیری» یاد کنند. اتاق‌های کاخ «لیندهوف» (Linderhof) با دیوارنگاره‌ها، نقاشی‌ها، پرده‌ها و طلا تزیین شده است، اما برجسته‌ترین بخش این کاخ یک میز آرزو درست وسط سالن غذاخوری است. همانند میز آرزوهای فرشته مهربان، این میز می‌تواند به طرف آشپزخانه سرازیر شود و سپس با سه نوع غذا به سالن غذاخوری بازگردد.

مکانهای جادویی آلمان

ساناز محمدی ساناز محمدی
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش , ترک
قیمت از
49,900,000
1,890
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
2,390
کاپادوکیا، استانبول

تور استانبول و کاپادوکیا

 • 7 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
59,900,000

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}