خوشمزه ترین پاستاهای ونیز را کجا باید پیدا کرد؟

صبا صفری
 • صبا صفری
 • 1396/10/12
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

شاید شما هم درباره غذای دریایی ونیز زیاد شنیده باشید، اما اگر حین بازدید از این شهر ایتالیایی هوس پاستا کردید اصلاً نگران نباشید! برخی رستوران‌های اینجا به خوبی بلدند که با پاستاهای عالی‌شان شما را غافلگیر کنند.

تور اروپا

شهر ونیز به هیچ عنوان با پاستا، این غذای ایتالیایی، با طرفدارانی از سرتاسر جهان بیگانه نیست. اگرچه این شهر را بیشتر به خاطر غذای دریایی می‌شناسند، اما رستوران‌های آن توانسته‌اند راهی برای ترکیب هر دوی این دسته غذاهای لذیذ پیدا کنند. اگر در ونیز به دنبال پاستایی فوق‌العاده می‌گردید، در کاوش بین رستوران‌ها با ما همراه شوید. همچنین میتوانید به مقاله جاذبه های ونیز برای آشنایی بیشتر با این شهر مراجعه فرمایید.

سفر به ونیز در تور‌های آژانس مسافرتی ایوار

۱. دال مورو

رستوران «دال مورو» (Dal Moro) در یک پشت خیابان کوچک واقع شده و اگر به خاطر صفی نبود که از آن بیرون زده، خیلی راحت می‌توانستید آن را نادیده گرفته و پیدایش نکنید. در اینجا بازدیدکنندگان نوع پاستای دلخواهشان و سسی که قرار است در آن طبخ شود را هم می‌توانند انتخاب کنند. بعد از سفارش، غذا جلوی خود مشتری آماده شده و در جعبه‌های کوچک سفیدی برای بیرون بردن به او تحویل داده می‌شود.

بهترین رستوران های ونیز

۲. اوستریا آلا استافا

رستوران «اوستریا آلا استافا» (Osteria Alla Staffa) با پیشخدمت‌هایی صمیمی که مشتاقانه به شما در انتخاب غذا و نوشیدنی کمک می‌کنند، جایی ایده‌آل برای ریلکس کردن و لذت بردن از آشپزی سنتی در ایتالیا به شمار می‌رود. در منوی این رستوران طیفی از پاستاهای گوناگون را خواهید دید که شامل راویولی با مارچوبه و پنیر ریکوتا، لازانیا و حتی اسکامپی خوشمزه می‌شود.

بهترین رستوران های ونیز

۳. لاتزوکا

رستوران «لاتزوکا» (La Zucca) اگر چه بیشتر منویی تشکیل‌شده از گیاهان تازه با انواع گوناگون پاستا را دارد، اما رستورانی کاملاً گیاهی به شمار نمی‌آید. مهمانان می‌توانند از انواع پاستاهای وسوسه‌کننده با پنیرهای محلی مختلف انتخاب کرده و یکی از بهترین تجربیات غذایشان را در سفر رقم بزنند. این رستوران آشپزخانه‌ای باز داشته و مهمانان می‌توانند روند آماده شدن غذایشان را تماشا کنند.

بهترین رستوران های ونیز

۴. آلا ریوتا

رستوران «آلا ریوِتا» (Alla Rivetta) بیشتر در بین مردم محلی محبوبیت دارد و برای ناهار یا لذت بردن از یک شام دوستانه گزینه مناسبی محسوب می‌شود. این رستوران می‌تواند به شما موقعیت تجربه کامل فرهنگ غذایی ونیز و طیف وسیعی از پاستاهای ایتالیایی را بدهد. همچنین منوی غذای دریایی آلا ریوتا را هم نباید از دست داد. حتی یک لازانیای دریایی هم در گزینه‌ها خواهید دید.

بهترین رستوران های ونیز

۵. ال جوباجو

رستوران «اَل جوباجو» (Al Giubagio) با تراسی رو به آب، محیطی گرم و صمیمی داشته و می‌توانید در آن از بهترین غذاهای ونیزی لذت برده و غروب آفتاب را تماشا کنید. منوی اینجا از طیف وسیعی از غذاهای گیاهی و پاستاها تشکیل شده است. اگر می‌خواهید اسپاگتی با اسکامپی و گل کدو یا غذاهای دریایی را امتحان کنید، ال جوباجو گزینه خوبی خواهد بود.

بهترین رستوران های ونیز

صبا صفری صبا صفری
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور سوئیس (زوریخ و لوگانو)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور فرانسه (پاریس)

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور اسپانیا (مادرید و بارسلونا)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}