رستوران بتو پاریزین و تماشای پاریس در یک قاب

آرزو اعظمی
 • آرزو اعظمی
 • 1396/11/10
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

بازدید از مقاصد گردشگری اصلی شهر پاریس، فقط به راه‌های زمینی محدود نمی‌شود. رستوران بتو پاریزین، این امکان را برای گردشگران به وجود آورده تا با قایق نیز به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

تور اروپا

تجربه یک سفر رویایی در تور 8 روزه فرانسه

پاریس، یکی از شهرهای مهم اروپا به حساب می‌آید که بیشتر مردم دلشان می‌خواهد حداقل یکبار به آن سفر کنند و از نزدیک، شاهد جاذبه‌های گردشگری تماشایی آن باشند. کمپانی «بتو پاریزین» (Bateaux Parisiens)، 13 قایق دارد که 5 تای آن را به رستوران اختصاص داده است. می‌توانید برای ناهار یا شام، یک میز برای خود و همراهانتان رزرو کنید. بهتر است زود بجنبید تا بتوانید میز کنار پنجره را گیر بیاورید و از شیشه‌ی بزرگ آن، به چشم انداز 360 درجه‌ایِ پایتخت کشور فرانسه دسترسی داشته باشید. معمولاً به خاطر پخش موسیقی زنده، ساعت شام آن طرفداران بیشتری دارد.

قایق سواری‌تان بر روی رود «سن» (Seine) و از نزدیک برج ایفل شروع می‌شود و می‎توانید وارد قسمت پذیرایی آن شوید که دور تا دورش را پنجره فرا گرفته یا در همان عرشه بمانید و از نور خورشید استفاده کنید. در مسیر، از کلیسای نوتردام و موزه لوور عبور می‎کنید. همچنین دورنمای جاهای دیدنی دیگر این شهر از جمله موزه اورسی، مجسمه آزادی، «پل هنر» (Pont des Arts)، «قصر بزرگ» (Grand Palais) و «جزیره‌ی سنت لویی» نیز در مسیر قابل مشاهده هستند. در حالت عادی اگر پیاده یا با ماشین از این بناها دیدن کنید، وقت بیشتری می‌گیرد و تازه به دورنمای همه‌ی این مکان‌ها دسترسی ندارید و برای ناهار یا شام هم باید به فکر پیدا کردن یک رستوران در آن نزدیکی باشید. اما تجربه‌ی قایق سواری در بتو پاریزین از این لحاظ منحصر به فرد است که تمام این جاذبه‌ها را مثل یک قاب در خود جای داده و در عین قایق سواری و لذت بردن از منظره‌ی رود سن، می‌توانید غذایتان را همان جا میل کنید و در ساعات مخصوص شام آن، به موسیقی زنده نیز گوش دهید.قایق سوار

ایده‌های خلاقانه‌ی بتو پاریزین، انتخاب خوبی برای گذراندن وقت با خانواده و دوستانتان یا داشتن بعد از ظهری رمانتیک در «شهر نورها»، یعنی پاریس است. برای صرف غذا نیز گزینه‌های زیادی پیش رویتان خواهد بود که از غذاهای سنتی فرانسوی و ساده‌ترین منوها شروع می‎شود و می‌توانید بین لوکس و گران‌ترین غذاها هم انتخاب داشته باشید. ظاهراً منوی این رستوران را دو بار در سال تغییر می‎دهند و از میگو و صدف «اسکالوپ» گرفته تا گوشت گوساله و انواع دسر، همگی در منوی آن شامل می‌شود. البته برای جشن‌های آخر سال، روز ولنتاین و جشن 23 تیر که «روز باستیل» (Bastille Day) یا روز ملی فرانسه نامیده می‌شود، منوی ویژه‌ای ترتیب می‌بینند و ساعت بازگشت قایق‌ها از مقصد هم تغییر می‌کند. در رابطه با پوشش هم بهتر است لباس مناسب به تن داشته باشید؛ یعنی نباید شلوارک یا کفش اسپورت بپوشید، اما نیازی هم نیست کراوات بزنید!رستوران بتو پاریزین

زمان حرکت

با در نظر گرفتن تعطیلات، 5 گزینه برای انتخاب دارید و ویژگی مشترک همه‌ی قایق‌ها این می‎باشد که دقیقاً سر زمان مقرر شده حرکت می‌کنند. بنابراین بهتر است یک ربع قبل از حرکت، تازه یادتان نیفتد که برای ناهار جا رزرو کرده بودید! البته پیشنهاد می‌کنیم این ساعت‌ها را قبل از رزرو، دوباره به صورت آنلاین چک کنید تا از آخرین تغییرات در برنامه مطلع شوید.

ناهار: قایق سواری مخصوص ناهار بتو پاریزین، ساعت 12:45 حرکت می‌کند. چک-این رأس ساعت 12:30 تمام می‌شود و بعد از آن دیگر نمی‌توانید سوار قایق شوید. ساعت 14:45 به اسکله برمی‌گردید.

شام: قایق ساعت 18:15 حرکت و ساعت 19:30 به اسکله برمی‌گردد.

شام: سفر با قایقِ ساعت 20:30، دو ساعت طول می‎کشد و شما را 11 شب به مبدأ بازمی‌گردانند.

شام: ساعت 21:00 حرکت و ساعت 22:30 برمی‌گردید.

شام: در تعطیلیِ روز باستیل، قایق ساعت 20:00 حرکت می‌کند و نیمه شب برمی‌گردد.


آرزو اعظمی آرزو اعظمی
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور سوئیس (زوریخ و لوگانو)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور فرانسه (پاریس)

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور اسپانیا (مادرید و بارسلونا)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}