چطور توکیو را در ۲۴ ساعت به خوبی بگردیم؟

صبا صفری
 • صبا صفری
 • 1396/12/2
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

توکیو یکی از شهرهای مدرن دنیا بوده و همچنین از گران‌ترین شهرها نیز محسوب می‌شود. اما آیا می‌توان در یک روز این شهر را گشت؟

تور اروپا

سفر به کره جنوبی با آژانس مسافرتی ایوار

تجربه کردن کل شهر توکیو در یک روز امکان ندارد، اما مسیر گردشگری که برایتان چیده‌ایم به شما کمک می‌کند بیشترین مواردی را که می‌توان از غذا گرفته تا دیدنی‌های فرهنگی، جاذبه‌های معروف و سرگرمی‌های گوناگون در یک روز تجربه کرد امتحان کنید.

بازدید از معبد میجی

روز خود را زود و پرانرژی آغاز کنید. به «فوگلن» (Fuglen) رفته و از قهوه‌های معروف و خوراکی‌های تازه و خوشمزه‌اش سفارش دهید. به جای آن می‌توانید «لیتل نپ» (Little Nap) یک کافی استند خیابانی را نیز امتحان کنید. هر دوی این گزینه‌ها در کنار پارک هستند. پس بعد از آنکه سوخت گیری کردید از میان «پارک یویوگی» (Yoyogi Park) عبور کرده و به سمت « معبد میجی» (Meiji Shrine) بروید. علیرغم اینکه پارک و معبد در زمین‌های مشترکی قرار دارند، نمی‌توانید از داخل پارک وارد آن شوید؛ پس از گوشه جنوب شرقی خارج شده و به سمت شمال بروید. ورودی معبد در پشت «ایستگاه هاراجوکو» (Harajuku Station) واقع شده است. اگر می‌خواستید برای بازدید یک راهنما بگیرید، حتماً از داشتن وقت کافی اطمینان حاصل کنید.

معبد میجی توکیو

خرید در محله هاراجوکو

اگر به دنبال بهترین مراکز خرید توکیو هستید، پیشنهاد می‌کنیم بعد از اینجا به سمت «خیابان تاکشیتا» (Takeshita Street) در محله‌ی هاراجوکو بروید تا هم کمی خرید کرده و هم بتوانید مردم را تماشا کنید. این خیابان پر از مغازه‌های رنگارنگ و فروشندگان کالاهای ارزان‌ قیمت است. چه دنبال خرید سوغاتی‌ های ژاپنی بودید یا قطعاتی تزئینی برای لباستان، می‌توانید آن‌ها را در اینجا پیدا کنید. تخصص غیر رسمی هاراجوکو در کرپ است، پس حتماً قبل از آن که به سمت مقصد بعدی حرکت کنید از آن‌ها بخورید.

محله هاراجوکو توکیو

ناهار به سبک ژاپنی

برای خوردن یک غذای ژاپنی شاید بخواهید مستقیماً به سمت «کافه ۷۶» (76 Cafe) بروید و یک ناهار دیر وقت مانند تاکوی برنج را امتحان کنید. این غذای اوکیناوایی مواد تاکوی کلاسیک را با برنج ترکیب کرده است. سپس می‌توانید در امتداد «اوموتساندو» (Omotesando) محصولات لوکسی را پیدا کرده و برخی شگفت‌انگیزترین معماری‌های جهان را ببینید. برخی از بهترین مغازه‌ها شامل فروشگاه‌های دست دوم و قدیمی هستند که در کوچه‌های پیچ در پیچ پشتی پیدایشان می‌کنید. از ماجراجویی در شهر نترسید! اگر به اندازه کافی انرژی داشتید، از «ایستگاه اوموتساندو» سوار قطار شده و به «ناکا مگورو» (Naka Meguro) بروید تا قسمت مهم دیگری از توکیو را تماشا کنید. در بین مغازه‌های دو طرف رودخانه گردش کرده و برای رفع خستگی به یکی از چندین کافه عالی آنجا مانند «اونیبوس» (Onibus) سر بزنید.

 غذا‌های ژاپنی

به سوی چهارراه شیبویا

برای تماشای مناظری مانند «هاچیکو» (Hachiko)، «چهارراه شیبویا» (Shibuya Crossing) و «مرکز خرید معروف شیبویا ۱۰۹» (Shibuya 109) به سمت این محله دیدنی بروید. شیبویا گزینه‌های بی‌پایانی از رستوران‌های مختلف را در خود جای داده است. حتماً در یکی از رستوران‌هایی که به جای انسان، یک ماشین فروشنده سفارشتان را می‌گیرد، رامِن بخورید یا در یکی از جاهایی که به شما اجازه می‌دهد از روی تبلت سوشی مورد نظرتان را انتخاب کنید، غذا سفارش دهید. «تنگو ساکابا» (Tengu Sakaba) هم یکی دیگر از گزینه‌های پیش رویتان خواهد بود.

چهارراه شیبویا توکیو

سپری کردن یک شب پر شور

اگر می‌خواهید شبتان را زود به پایان ببرید، به سمت «شینجوکو» (Shinjuku) رفته و در کوچه‌های «کابوکیچو» (Kabukicho) پرسه بزنید و در «گلدن گای» (Golden Gai) یک نوشیدنی بخرید. در غیر این صورت در شیبویا بمانید و در یکی از چندین رویداد موسیقی زنده، کلوب یا دی‌جی بارهای منطقه شبی پرشور را رقم بزنید.

محله شینجوکو در توکیو

صبا صفری صبا صفری
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش , ترک
قیمت از
49,900,000
1,890
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
2,390
کاپادوکیا، استانبول

تور استانبول و کاپادوکیا

 • 7 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
59,900,000

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}