چطور زوریخ را در ۲۴ ساعت به خوبی بگردیم؟

صبا صفری
 • صبا صفری
 • 1396/11/24
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

زوریخ، قطب اقتصادی و فرهنگی کشور سوئیس بوده و از مراکز مهم مالی و صنعتی اروپا نیز به شمار می‌رود.

تور اروپا

سفر به شهر لوکس زوریخ در آژانس مسافرتی ایوار

اگر به زودی به سفر سوئیس میروید، حتماً می‌خواهید تمام آن چیزی که امکان بازدیدش در این مدت کوتاه وجود دارد را ببینید. اگر از راهنمای ما کمک بگیرید، شما را با بهترین جاذبه‌هایی که در گردشی یک روزه می‌توان بازدید کرد، آشنا می‌کنیم. با پیروی از این برنامه فشرده، بهترین تجربه را از اقامت کوتاهتان در قلب تجاری و شیک سوئیس رقم می‌زنید.

آغاز روز با قهوه در کافه ادئون

تمام خستگی سفر هوایی خود را با یک فنجان قهوه در «کافه اودئون» (Odeon Café) که شما را با محیط پر از تاریخش احاطه می‌کند از تن بیرون کنید. اینجا یکی از بهترین نقاط برای صرف صبحانه است و چهره‌های درخشانی از فرهنگ و علم مانند «انیشتین»، «لنین» و «هوگو بال» نیز در گذشته آن را انتخاب کرده بودند. بعد از لذت بردن از صبحانه سردتان، تنها با کمی پیاده‌روی می‌توانید به مرکز تاریخی شهر برسید. با پیوستن به تورهای پیاده مرکز شهر زوریخ، از جاذبه‌های اصلی و معروف آن مانند «کلیسای گروس مونستر» (Grossmünster) با دو برجش عبور خواهید کرد. با بازدید از این کلیسا با تاریخ پر فراز و نشیب دوران کاتولیک و پروتستان آشنا خواهید شد.

گردش یک روزه در زوریخ

ناهار در هاوس هیلتل و گردش در خیابان بانهوف

اولین رستوران گیاهی جهان، بهترین رستوران زوریخ هم محسوب می‌شود. در «هاوس هیلتل» (Haus Hiltl) می‌توانید طیف وسیعی از بهترین غذاهای سوئیسی که از محصولات بومی و سنت‌های سوئیسی الهام گرفته شده‌اند امتحان کنید. البته در آن‌ها اشاراتی از ادویه‌جات شرق دور هم به چشم می‌خورد. اگر به دنبال چیزی متفاوت هستید، پیشنهاد ما به شما چک کردن فهرست گلچین ما از بهترین رستوران‌ های زوریخ است. بعد از ناهار باید در «خیابان بانهوف» (Bahnhofstrasse)، خیابان اصلی خرید زوریخ قدم زده و اگر علاقه به خرید داشتید، به فروشگاه برندهای لوکس سر بزنید. بانهوف از گران‌ترین و معروف‌ترین خیابان‌های خرید جهان است. اگر بودجه شما اجازه خرید از این فروشگاه‌ها را نمی‌داد، تماشای ویترین‌های مجلل هم خالی از لطف نیست. در راه با «میدان پاراده» (Paradeplatz)، قلب تجاری سوئیس نیز روبه‌رو خواهید شد که به خاطر بانک‌هایی که در آن صف کشیده‌اند شهرت دارد. بعد از بازدید از خیابان بانهوف وقت آن رسیده که سوغاتی‌ های سوئیسی برای به یاد ماندن سفر زوریخ تهیه کنید.

خیابان بانهوف زوریخ

اکتشاف محله زوریخ وست

«زوریخ وست» (Zurich West) محل جدیدی برای جمعیت جوان شهر است. زوریخ وست سابقاً یک منطقه صنعتی بود که مورد بازسازی و اصلاحات قرار گرفته و از نو متولد شد. در اینجا می‌توانید در خیابان خریدی که در پایین قرار گرفته گردش کنید. تماشای پل راه‌آهن و استراحت و صرف نوشیدنی در «فرائو گرولدس گارتن» (Frau Gerolds Garten) هم از دیگر لذت‌هایی هستند که نباید از دست بدهید.

گردش یک روزه در زوریخ

لذت بردن از زندگی شبانه زوریخ

زوریخ از شهرهای سرزنده‌تر سوئیس به شمار رفته ولی با این وجود نیز به نسبت جاهای دیگر آرام است؛ اما در هیچ کجای سوئیس به اندازه زوریخ این اندازه تمرکز کلوب‌ها را نخواهید دید. در این شهر راه‌های نوآورانه و خلاقانه‌ای برای صرف نوشیدنی ابداع شده که انتخاب هر کدام از آن‌ها به نوعی می‌تواند شب خوبی را برایتان بسازد.

گردش یک روزه در زوریخ

صبح روز بعد و گردش در بازارها

بعد از آن‌که آخرین صبحانه خود را در زوریخ میل کردید و قهوه بیرون برتان را تهیه نمودید، باید به سراغ بازارهای دست دوم و عتیقه زوریخ رفته و قبل از پرواز، گردش در این بازارها را هم جزو تجربیاتتان ثبت کنید.

گردش یک روزه در زوریخ

صبا صفری صبا صفری
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور سوئیس (زوریخ و لوگانو)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور فرانسه (پاریس)

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور اسپانیا (مادرید و بارسلونا)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}