بهترین منطقه های زوریخ

صبا صفری
 • صبا صفری
 • 1397/6/26
 • 1 دیدگاه
{{selectedRate}}

اگر شما هم از گشت و گذار در محله‌های مختلف شهر مقصد لذت می‌برید، بدون شک منطقه‌های برجسته زوریخ هم برایتان جذاب خواهند بود.

تور اروپا

زوریخ به طور منظمی به ۱۲ منطقه تقسیم شده است، اما آن‌ها به شیوه‌ای یکسان شکل نگرفته‌اند و برخی ارزش بازدید دارند و سایرین چندان قابل توجه نیستند. در این مقاله می‌توانید با جذاب‌ترین محله‌های زوریخ آشنا شده و می‌توانید در تور سوئیس انرژی خود را برای پیاده‌روی در آن‌ها ذخیره کنید.

زوریخ غربی

مرکز صنعتی سابق زوریخ دوباره متولد شده است. جایی که در گذشته پر از زمین‌های متروک و انبار بود، امروزه به محله‌ای مد روز از کلوب‌ها، کافه‌ها و رستوران‌ها تبدیل شده و منطقه نوظهور هنری شهر زوریخ به شمار می‌رود. در کانتینرهای حمل بار قدیمی «فرائو گرولدس گارتن» (Frau Gerolds Garten) می‌توانید یک کافه خوب را پیدا کنید و در امتداد مسیر ریلی «ایم ویادوکت» (Im Viadukt) که امروزه یک خیابان پر از مغازه و رستوران‌ است اوقات خوشی را خواهید ساخت. وقتی شب فرا می‌رسد، زوریخ غربی پر از جمعیت جوانی می‌شود که به سمت کلوب‌ها و کافه‌ها سرازیر می‌شوند.

زوریخ غربی

مرکز شهر

قطعاً می‌توانید از روی نام این منطقه حدس بزنید که در قلب زوریخ واقع شده و می‌توانید در آن «پاراد پلاتز» (Paradeplatz) که اکثر بانک‌ها و کسب و کارها را در بر گرفته پیدا کنید. خیابان مشهور بانهوف هم با تمام مغازه‌های لوکس و اوتلت‌های معروفش در همین منطقه است و پیشنهاد می‌کنیم حتی اگر علاقه‌ای به خالی کردن حساب‌های بانکی خود ندارید باز هم از آن دیدن کنید. بالا رفتن از سراشیبی‌های «لیندنهوف» (Lindenhof) هم شما را به پلازای تاریخی آن محل می‌رساند که زمانی استحکامات رومی‌ها در آن قرار داشت و اکنون به نقطه محبوب مردم زوریخ برای معاشرت با هم تبدیل شده است. از اینجا می‌توانید مناظری عالی از محله قدیمی را هم تماشا کنید.

خیابان بانهوف زوریخ

نیدردورف

«نیدردورف» (Niederdorf) بخشی از محله قدیمی تاریخی زوریخ را در بر می‌گیرد. این محله کاملاً مخصوص عابران پیاده بوده و در سرتاسر کوچه‌ها و میادینش می‌توانید رستوران‌ها، کافه‌ها و مغازه‌های مختلف را پیدا کنید. به خاطر خیابان‌های خرید جذاب و مد روز، این نواحی حسابی جلب توجه می‌کنند و نباید بازدیدشان را از دست بدهید.

محله نیدردورف زوریخ

لانگ اشتراسه

«لانگ اشتراسه» (Langstrasse) به عنوان منطقه‌ای که به هیچ دلیلی هرگز خاموش نمی‌شود شهرت یافته و مرکز زندگی شبانه زوریخ به حساب می‌آید. امروزه اینجا قطب رستوران‌های بین‌المللی و مغازه‌های آخر شبی و اغذیه فروشی‌های بیرون‌بر است. اینجا یکی از متنوع‌ترین و محبوب‌ترین نواحی شهر است که بازدیدش را به گردشگران پیشنهاد می‌کنیم.

خیابان های زوریخ

زیفلد

برتری‌ای که «زیفلد» (Seefeld) در ضلع شرقی دریاچه زوریخ، نسبت به تمام گردشگاه‌های کنار دریاچه‌ای دیگر دارد، پارک همیشه محبوب و شلوغ «بلترویزه» (Blatterwiese) یکی از بهترین نقاط شهر برای ریلکس کردن و لذت بردن از آفتاب است. شاید در اینجا کار دیگری جز آفتاب گرفتن و شنا نتوانید انجام دهید اما رستوران‌های خوبی هم در همین حوالی وجود دارند که به شما سرویس‌دهی کنند.

منطقه زیفلد در زوریخ

صبا صفری صبا صفری
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور مادرید و بارسلونا

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}