ماکارون های جذاب بروکسل را از کجا بخریم؟

نیلوفر عباسیان
 • نیلوفر عباسیان
 • 1398/2/16
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

بروکسل معدن انواع خوراکی‌ها است. اگر اهل شیرینی‌جات هستید به سراغ دسرهای خوشمزه‌ی آن به خصوص ماکارون‌‌های رنگارنگ و محبوب بروید.

تور اروپا

ابتدا ردیف رنگارنگ این شیرینی در ویترین مغازه است که شما را به خود جذب می‌کند. سپس طعم و عطر مطبوع و دلپذیر آن شما را در دنیای خود غرق می‌کند. برای شیرینی گردی در پایتخت بلژیک با این مطلب همراه شوید تا بهترین مکان‌های خرید ماکارون را به شما معرفی کنیم.

۱. پیر مارکولینی

اگر چه ذائقه‌ی هر کسی متفاوت است اما ماکارون پیر مارکولینی (Pierre Marcolini) در صدر لیست بهترین‌های مورد علاقه‌ی هر فرد شیرینی‌خوری قرار خواهد گرفت. این ماکارون‌های سبک، عطر و طعمی قوی دارند و در ۱۴ اسانس عرضه می‌شوند که می‌توانید بسته‌های هفت، دوازده، بیست تایی یا بیشترِ آن را خریداری کنید. پیر مارکولینی علاوه بر اسانس‌های متداول گاهی اوقات طعم‌هایی ویژه را خلق و ارائه می‌کند.

ماکارون های جذاب بروکسل

۲. ویتامر

ویتامر (Wittamer) سال ۲۰۰۳ در بازار شکلات شلوغ بلژیک آغاز به کار کرد تا اگر نگوییم در دنیا، دست کم یکی از بهترین شکلات فروشی های بلژیک شود. با وجود ۱۴ طعم وسوسه برانگیز ماکارون در این فروشگاه می‌توانید مطمئن باشید که طعم مورد علاقه‌ی خودتان یا هرکس دیگر برای دسر بعد از شام را خواهید یافت. دستاوردهای بزرگ ویتامر در مدت زمان فعالیتش را با این موضوع می‌توان متوجه شد که یکی از دو شکلات فروشیِ دارای نشان گواهی سلطنتی بلژیک (Belgian Royal Warrant Appointment) است. این نشان بدین معنی است که آن‌ها ارائه کننده‌ی شکلات و شیرینی به خانواده‌ی سلطنتی بلژیک هستند. به همین دلیل بازدیدکنندگان گرایش دارند محصولات آن‌ها را امتحان کنند و ببینند با سلیقه‌ی آن‌ها سازگار است یا خیر.

ماکارون های جذاب بروکسل

۳. لادوره

قدیمی‌ترین شرکت تولیدکننده‌ی ماکارون در این فهرست، لادوره (Ladurée) است که در پاریس قرار دارد و شیرینی‌های لوکس تهیه می‌کند. لادوره در سال ۱۸۶۲ تأسیس شد و قنادهای آن هنر ساخت شیرینی‌های خوشمزه‌ی عجیب را همراه با گسترش کار خود به بازارهای جدید، تمام و کمال به انجام رساندند. خوشبختانه بروکسل در برنامه‌ی این گروه وجود داشت و در فروشگاه لادوره در بروسکل مجموعه‌ای دائمی از ۱۲ طعم سنتی و چهار اسانس فصلی را می‌توانید بیابید که شیرین بیان از نظر طعم و انحصاری بودن در بین آن‌ها سرآمد است. جالب است بدانید ماکارون‌های فیلم ماری آنتوانت محصول سال ۲۰۰۶ را لادوره تهیه کرده بود.

ماکارون های جذاب بروکسل

۴. لئونیداس

لئونیداس (Leonidas) با مجموعه‌ی عظیمی از طعم‌های متنوع توانسته به یکی دیگر از شکلات فروشی‌های محبوب بروکسل تبدیل شود. این فروشگاه را یک فرد یونانی-آمریکایی در سال ۱۹۱۳ بازگشایی کرد و توانسته است با محصولات متنوع و قیمت‌های مناسب جایگاه خود را در بازار شیرینی‌جات بروکسل تثبیت کند. در لئونیداس طعمی برای همه‌ی سلیقه‌ها پیدا می‌شود و بزرگ‌ترین مجموعه از اسانس‌هایی که چندان مرسوم نیستند مثل گوجه فرنگی و ریحان، خرچنگ و لیموترش و شکلات فوی گراس را شامل می‌شود. اگرچه این طعم‌ها به نظرتان آشنا نیست اما به‌طور فوق‌العاده دلچسبی تهیه شده‌اند و ارزش امتحان کردن را دارند.

ماکارون های جذاب بروکسل

۵. برایان ژوییو

شیرینی فروشی نسبتاً تازه تأسیس برایان ژوویو (Brian Joyeux) با فضای گرم و صمیمی و مدیریت خانوادگی توانسته با وجود ابعاد کوچکش به یکی از بهترین فروشگاه‌های شیرینی‌جات فرانسوی در بروکسل تبدیل شود. با ۱۶ طعم شگفت انگیز در این فروشگاه روبه‌رو خواهید شد که برایان ژوویو فرصت تماشای ساخت هنرمندانه‌ی آن‌ها را هم به شما خواهد داد. همه‌ی اسانس‌های آن عالی هستند اما موهیتو و چای یاس را حتماً امتحان کنید.

ماکارون های جذاب بروکسل

نیلوفر عباسیان نیلوفر عباسیان
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور سوئیس (زوریخ و لوگانو)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور فرانسه (پاریس)

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور اسپانیا (مادرید و بارسلونا)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}