راهنمای گردش در مسکو در یک روز بارانی

طناز قربانی
 • طناز قربانی
 • 1398/4/23
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

تصور کنید قصد دارید چند روزی را به سفر روسیه بروید و بارش باران اجازه‌ی بازدید از جاذبه‌های گردشگری معروف این شهر را نمی‌دهد. در این مواقع بهتر است از بارش باران نهایت استفاده را ببرید، از دیگر جاذبه‌های مسکو که در فضای بسته قرار دارند دیدن کنید و اجازه ندهید سفرتان خراب شود.

تور اروپا

مسکو، پایتخت روسیه، پایتخت فرهنگی و سیاسی این کشور هم به‌شمار می‌رود. این شهر در تابستان آب‌وهوایی مطبوع دارد اما در بیشتر مواقع چندان گرم نیست. اگر در فصل‌های بهار و پائیز به مسکو سفر می‌کنید، مسلما گرفتار روزهای بارانی می‌شوید؛ اما جای نگرانی نیست، زیرا جاهای دیدنیِ زیادی در مسکو وجود دارد که می‌توانید در روزهای بارانی از آن‌ها دیدن کنید. در ادامه راهنمای گردش در مسکو در یک روز بارانی را خواهید خواند.

از بازار تاریخی مواد غذایی دانیلوفسکی دیدن کنید

در روزهای بارانی مسکو می‌توانید به بازار سرپوشیده‌ی دانیلوفسکی (Danilovsky) بروید. این بازار، یک بازار مواد غذایی است و برای عاشقان غذا یک بهشت به‌شمار می‌رود. در فودهالِ این بازار می‌توانید یکی از رستوران‌ها را انتخاب کنید و خودتان را به یک غذای خوشمزه مهمان کنید. همچنین می‌توانید انواع محصولات محلی را برای خودتان بخرید. شاید تصور کنید گردش در این بازار تنها یک ساعت از روز زمان شما را بگیرد، اما در این بازار غذاهای زیادی برای امتحان کردن وجود دارد که می‌توانند تمام روز شما را سرگرم کنند.

سفر به مسکو

سری به لومیر برادرز سنتر بزنید

مرکز عکاسیِ لومیِر برادِرز سنتر (Lumiere Brothers Centre) در قلب بخش رِد اُکتُبر (Red Ocober) یا «اکتبر سرخ» در مقابل کلیسای جامع عیسی منجی (Christ The Saviour Cathedral) یکی از مکان‌هایی است که می‌توانید در روزهای بارانی مسکو از آن دیدن کنید. در این مرکز به‌صورت ماهانه چندین نمایشگاه‌ برگزار می‌شود. می‌توانید از یکی از نمایشگاه‌ها بازدید کنید و در کافه‌ی گالری چای روسی بنوشید. سپس بازدید خود را با یک توقف در مغازه‌ی فوتوبوک به پایان برسانید.

سفر به مسکو

در بار وودا یک نوشیدنی بنوشید

بارِ وودا (Voda) یکی از جواهرات پنهان مسکو است که در سال ۲۰۱۷ تاسیس و بلافاصله به یکی از محبوب‌ترین مکان‌های مسکو برای جوانان روسی تبدیل شد. در این بار می‌توانی با خاص‌ترین نوشیدنی‌های روسی از خودتان پذیرایی کنید. همچنین می‌توانید از متصدی بار بخواهید یک نوشیدنی ترکیبی و جدید برای‌تان آماده کند و از نتیجه‌ی آن شگفت‌زده شوید.

از ایستگاه مترو تاریخی مایاکوفسکایا دیدن کنید

ایستگاه مترو تاریخی مایاکوفسکایا (Mayakovskaya) یکی از معروف‌ترین جاذبه‌های گردشگری مسکو است. نام این ایستگاه از روی شاعر بزرگ روسی به همین نام گرفته شده است. این ایستگاه تنها ایستگاه در مسکو است که بر اساس اشعار یک شاعر طراحی و ساخته شد. دیوارها و کفِ این ایستگاه از سنگ مرمر است و موزا‌ئیک‌ها به رنگ‌هایی نقاشی شده‌اند که در نظر شاعر رنگ‌های ایده‌آل تلقی می‌شدند.

سفر به مسکو

در رستوران سیوریان طعم غذاهای روسی را بچشید

رستوران سیوِریان (Severyane) یکی از مکان‌های محبوب مسکو است و درب‌های آن هفت روزِ هفته به روی مشتریان باز است. اگر قصد دارید به این رستوران سر بزنید، پیشنهاد می‌کنیم از قبل میز خود را رزرو کنید زیرا این رستوران کوچک بسیار شلوغ می‌شود. در رستوران سیوِریان که دارای طراحی داخلی خاص و زیبایی است، می‌توانید از غذاهای روسی سفارش د هید که با قیمتی مناسب عرضه می‌شوند و ساعاتی خوش را در این رستوران سپری کنید.

سفر به مسکو

از کتاب‌ فروشی بیبلیو گلوبوس دیدن کنید

کتاب‌فروشی بیبلیو گلوبوس (Biblio Globus) درست در مرکز شهر واقع شده است. این کتاب‌فروشی از میدان سرخ مسکو (Red Square) تنها ۱۵ دقیقه فاصله دارد. بیبلیو گلوبوس یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین کتاب‌فروشی‌های روسیه محسوب می‌شود. در این کتاب‌فروشی یک سالن مطالعه‌ی بسیار بزرگ وجود دارد که در آن می‌توانید کتاب‌هایی به چندین زبان بخوانید.

کتابفروشی مسکو

سری به ساندونی یکی از اسپاهای سنتی روسی بزنید

این اسپای سنتی و قدیمی در محله‌ی تاریخی مسکو یعنی توِرِسکوی (Tverskoy) واقع شده است. ساندونی (Sanduni) یکی از محبوب‌ترین مکان‌ها در میان مردم محلی است. مردم مسکو در روزهای آخر هفته و تعطیلات رسمی، مخصوصا در زمستان و فصل‌های بارانی به این اسپا می‌روند. در ساندونی می‌توانید خدمات مراقبتی روسی و اسپاهای سنتی را رزرو کنید. خدمات عالیِ این مکان، ساندونی را از دیگر اسپاها متمایز ساخته است. این اسپا تنها یک سونا نیست بلکه یک مرکز تفریحی به‌شمار می‌رود. حمام‌های داغ و سرد، سونا و بسته‌های ماساژ از جمله خدمات سنتی این اسپا هستند.

سفر به مسکو

طناز قربانی طناز قربانی
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور سوئیس (زوریخ و لوگانو)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور فرانسه (پاریس)

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور اسپانیا (مادرید و بارسلونا)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}