آرمور، تاریخی ترین رستوران ژنو

آرزو اعظمی
 • آرزو اعظمی
 • 1396/11/17
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

رستوران آرمور، رستوران شیک و لوکسی است که در «محله‌ی قدیمی» (Old Town) شهر ژنو قرار دارد و با ظاهر زیبایش، در میان بناهای دیگر این منطقه خودنمایی می‌کند.

تور اروپا

رستوران‌های متنوعی در شهر ژنو قرار گرفته است که بعضی از آن‌ها شیک و مجلل هستند و جزو رستوران‌های ستاره‌دار میشلن در سوئیس به حساب می‌آیند و بعضی دیگر، دیزاین سنتی و قدیمی‌تری دارند. هتل پنج ستاره‌ی «آرمور» (Les Armures)، قدمتش به قرن سیزدهم برمی‌گردد؛ اما ساختمانی که امروزه می‌بینید، در قرن 17 به شکل ساختمان‌های ایتالیایی بازسازی شده است. رستوران این هتل تاریخی، یکی از قدیمی‌ترین رستوران های شهر ژنو به شمار می‌رود و از زمان فعالیتش، خیلی زود توانست به یکی از گزینه‌های مورد علاقه‌ی مردم ژنو تبدیل شود و توجه گردشگران را نیز به خودش جلب کند.

رستوران آرمور ژنو

این رستوران با «دریاچه‌ی ژنو» (Lake Geneva)، «کلیسای سنت پیِر» (St. Pierre Cathedral)، موزه‌ها و بعضی دیگر از جاذبه‌های اصلی شهر فاصله‌ی کمی دارد که ویژگی مثبت آن به حساب می‌آید. آشپزهای رستوران آرمور از مهارت بالایی برخوردار هستند و یکی از بهترین فوندوهای سوئیس را می‌توانید در اینجا پیدا کنید. در واقع این رستوران، بیشتر به خاطر «راکلت» و فوندوی پنیر بی‌نظیرش معروف شده است؛ اما منوی آن تنوع زیادی دارد و می‌توانید از سوپ، پاستا، ماهی و غذاهای گوشتی گرفته تا غذاهای مخصوص سوئیسی انتخاب داشته باشید. شهرت و کیفیت بالای هتل و رستوران آرمور به جایی رسیده است که افرادی همچون «بیل کلینتون»، «جیمی کارتر» و «جان اف کِندی» نیز از آن بازدید کرده‌اند و بیل کلینتون، نامه‌ای برای تشکر از سرویس خوب آن‌ها برایشان فرستاده بود که این نامه را در لوحی فلزی قاب کرده‌اند و به نشانه‌ی سپاسگزاری از لطف کلینتون، آن را بر روی دیوار بیرونی رستوران آویزان کرده‌اند.رستوران آرمور ژنو

برای صرف غذا در رستوران آرمور، 3 انتخاب خواهید داشت؛ اگر مشتاق هوای آزاد باشید، می‌توانید تراس خوش منظره‌ی این رستوران را انتخاب کنید که میان موزه‌ی «زرادخانه‌ی قدیمی» (Ancien Arsenal) و «خانه‌ی تاول» (Tavel House) قرار گرفته است. در غیر این صورت می‌توانید غذایتان را در «سالن هنرمندان» (The Salle des Artistes) میل کنید که در طبقه‌ی همکف قرار گرفته یا به طبقه‌ی پایینِ همکف، یعنی «کارنوزه» (The Carnozet) بروید که محل مناسبی برای جمع شدن با دوستان و خوردن غذایی خوشمزه است. با توجه به اینکه این رستوران تقریباً همیشه شلوغ می‌باشد، پیشنهاد می‌کنیم که از قبل جا رزرو کنید و اگر تعدادتان زیاد است هم این امکان وجود دارد که به صورت گروهی، یک میز را به خودتان اختصاص دهید. کارکنان رستوران آرمور، تمام تلاششان را برای جلب رضایت مشتریان انجام می‌دهند و تقریباً همه‌ی بازدیدکنندگان از خدمات آن‌ها راضی هستند. اگر احیاناً به مشکلی برخوردید، کافی است تا با کارکنان در میان بگذارید تا در کمترین زمان به آن رسیدگی کنند.رستوران آرمور ژنو

فعالیت رستوران آرمور تا ساعت 11 شب ادامه دارد؛ اما اگر قصد دارید با ماشین شخصی به محله‌ی قدیمی ژنو بروید، بهتر است بدانید که از ساعت 8 شب تا 7 صبح، محدودیت‌هایی برای عبور خودروها قرار داده‌اند. البته این موضوع به این معنی نیست که نمی‌توانید وارد این بخش شوید. فقط باید قبل از مراجعه به این ناحیه، شماره‌ی پلاک ماشینتان را به آن‌ها گزارش دهید تا با رسیدن شما، مانع عبورتان را به صورت اتوماتیک بردارند و دیگر مشکلی نخواهید داشت.


آرزو اعظمی آرزو اعظمی
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
2,390
کاپادوکیا، استانبول

تور استانبول و کاپادوکیا

 • 7 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
قیمت از
59,900,000

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}