رزرو تور

نگاه کلی تور مالاگا و بارسلون

تور مالاگا و بارسلونا با ورود به شهر بارسلون آغاز می‌شود. در این شهر حیرت انگیز فرصت داریم تا از شاهکارهای گائودی مانند پارک گوئل، کلیسای ساگرادا فامیلیا، کازا میلا، کازا باتیو و ... دیدن کنیم. قدم زدن در ساحل‌های بندر بارسلون، خود به تنهایی جاذبه‌ای است که نباید از دست داد. فرصت قدم زدن در خیابان رامبلا و خوردن یک عصرانه‌ی دلچسب، خاطرات سفرمان را ماندگار‌تر می‌کند. پس از آن به سمت شهر مالاگا می‌رویم و  زیبایی‌های ساحل آندلس در حاشیه دریای مدیترانه در کنار تاریخ کهن منطقه هیجان و لذت سفر شما را کامل می‌کند. بعد از گشت کامل مالاگا وقت بازگشت به خانه فرا می‌رسد.

 


مقاصد:

بارسلونا 5 شب
مالاگا 3 شب

خدمات تور مالاگا و بارسلون

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
  • پرواز داخلی
  • اقامت در هتل‌های ۴ ستاره با صبحانه
  • ویزای شنگن
  • بیمه مسافرتی
  • گشت‌های شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

برنامه سفر تور مالاگا و بارسلون

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول:

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم. بعد از آن، به سمت فرودگاه بارسلون پرواز خواهیم کرد. پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، اولین بعد از ظهر ورودمان به بارسلون را با استفاده از توضیحات راهنما به گشتی کوتاه جهت آشنایی با یکی از زیباترین شهرهای اروپا خواهیم گذراند.

روز دوم:

در اولین روز اقامتمان در بارسلون، به بازدید از مشهور‌ترین پارک بارسلون، پارک گوئل خواهیم رفت تا از نبوغ و طراحی‌‌های حیرت‌انگیز معمار پر آوازه‌ی بارسلون، گائودی لذت ببریم. بعد از آن می‌توانیم در خیابان‌های سرزنده بارسلون خود را به یک فنجان قهوه مهمان کنیم.

روز سوم:

امروز به تماشای کلیسای مسحور کننده‌ ساگرادا فامیلیا که تلفیق زیبای هنر مدرن با باورهای مذهبی است می‌نشینیم. بعد از بازدید از این بنای خاص و پیش از بازگشت به هتل می‌توانیم از موزه‌های معروف شهر مانند موزه پیکاسو یا خوان میرو بازدید کنیم و در آخر از طعم غذاهای اصیل اسپانیایی در یکی از رستوران‌های خیابان رامبلا لذت ببریم.

روز چهارم:

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می توانیم با سایر جاذبه ها و دیدنی های این شهر زیبا آشنا شویم و ساعاتی را به قدم زدن در آن اختصاص دهیم. همچنین به طرفداران تیم محبوب بارسلونا بازدید از ورزشگاه نیوکمپ را پیشنهاد می کنیم. برای گذران روز در خارج شهر نیز گزینه‌های زیادی داریم: از شهرهای کوچک، زیبا و تاریخی تاراگونا با ویرانه‌های رومی و «ویک» با معماری قرون وسطایی اش گرفته تا سر زدن به مرکز خرید لاروکا یا حتی صعود به بالای کوه تیبیدابو برای لذت بردن از چشم اندازش بر شهر بارسلون و دریای مدیترانه. بنابراین توصیه می‌کنیم برای گرفتن تصمیم مناسب با راهنمای تور مشورت کنید.  

روز پنجم:

در آخرین روز اقامتمان در بارسلون، می‌توانیم از مکان‌هایی که هنوز فرصت بازدید از آن‌ها را به دست نیاورده‌ایم رفته یا زمانی را به خرید اختصاص دهیم و از آخرین لحظه‌های بودنمان در این شهر لذت ببریم.

روز ششم:

امروز پس از صرف صبحانه به فرودگاه می‌رویم تا رهسپار شهر مالاگا شویم. با رسیدن به مالاگا و پس از دریافت کلید اتاق‌ها از راهنما و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین شب سفرمان در این شهر دیدنی لذت ببریم.

روز هفتم:

امروز گشتی چند ساعته خواهیم داشت که با همراهی راهنمای محلی آغاز می شود و تا حدود ظهر ادامه خواهد داشت. در گشت امروز از موزه پیکاسو، قلعه آلکازابا، پارک ملی و چند مکان دیگر بازدید خواهیم کرد.

روز هشتم:

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم با همراهی راهنما نادیده‌های دیگری از این شهر زیبا را ببینیم. در بعد از ظهر نیز می‌توانیم در یکی از کافه‌های شهر بندری مالاگا به تماشای فرهنگ اسپانیایی بنشینیم.

روز نهم:

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! مالاگا را به سمت وطن ترک می‌کنیم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نمائیم. هرچند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

1 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز تور مالاگا و بارسلون

لیست تورهای ترکیبی اسپانیا