رزرو تور

نگاه کلی تور رم، ونیز و بارسلون

تور رم، ونیز و بارسلون با ورود به پایتخت کهنسال امپراطوری رم آغاز می‌شود. بازدید از کولوسئوم، پله‌های اسپانیایی و چشمه عشاق شما را به وجد خواهد آورد. طعم بستنی‌های ایتالیایی سفرتان را تکمیل خواهد کرد. بعد از رم، نوبت به ونیز می‌رسد تا با جاذبه‌های بی‌نظیرش شما را حیرت‌زده کند. در شهر عشاق  سوار بر گوندوله‌ها از کانال‌های سحرآمیز عبور کرده تا به میدان سن مارکو برسید. آخرین میزبان شما بارسلون خواهد بود، شهر گائودی و فوتبال! در کنار بازدید از کلیسای ساگرادا فامیلیا و دیگر شاهکار‌های گائودی، فرصت قدم زدن در خیابان زیبای رامبلا را از دست ندهید. در پایان با همسفران خود وداع کنید و برای بازگشت به خانه آماده شوید.


مقاصد:

رم 3 شب
ونیز 2 شب
بارسلونا 4 شب

خدمات تور رم، ونیز و بارسلون

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی و پرواز داخلی
  • اقامت در هتل‌های ۴ ستاره با صبحانه
  • ویزای شنگن
  • بیمه مسافرتی
  • گشت‌های شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

برنامه سفر تور رم، ونیز و بارسلون

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول:

پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم. از تهران رهسپار رم خواهیم شد تا پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل شویم. در هتل پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، اولین بعد از ظهر ورودمان به رم را با استفاده از توضیحات راهنما به گشتی کوتاه جهت آشنایی با این شهر زیبا خواهیم گذراند.

روز دوم:

امروز اولین گشت شهری‌مان جهت آشنایی با مرکز ایتالیای مدرن و پایتخت افسانه‌ای روم باستان آغاز می‌شود. در این گشت با همراهی راهنمای محلی، از جاذبه‌هایی چون آمفی تئاتر کلوسئوم، چشمه عشاق، پله های اسپانیایی، رومن فروم و خیابان دل کورسو بازدید می‌کنیم. عصر امروز در اختیارمان است تا شام را در یکی از رستوران‌ های رم صرف کنیم یا در کنار رودخانه تیبر از آرامش شب لذت ببریم.

روز سوم:

در گشت امروز از میدان و کلیسای سن پیتر واتیکان که علاوه بر ارزش تاریخی و مذهبی، از مهم‌ترین شاهکار‌های معماری جهان نیز به شمار می‌آیند بازدید به عمل آورده و در صورتی که زمان به ما اجازه دهد از جاذبه‌های دیگر شهر رم نیز دیداری کوتاهی خواهیم داشت. در پایان گشت، می‌توانیم به هتل بازگردیم یا همچون روز قبل با بهره گیری از توضیحات راهنما، با رم شگفت‌انگیز بیشتر آشنا شویم و در یکی از کافه های شهر خودمان را به یک قهوه ایتالیایی مهمان کنیم.

روز چهارم:

در چهارمین روز سفرمان رهسپار شهر فلورانس خواهیم شد. پس از توقفی کوتاه جهت بازدید از جاذبه‌هایی مانند کلیسای سانتا ماریا دل فیوره، پل وکیو و میدان سینیورا و صرف ناهار، فلورانس را به مقصد رم ترک خواهیم کرد. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق‌ها از راهنما و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده‌ی اولین شب اقامتمان را در ونیز لذت ببریم.

روز پنجم:

امروز با گشتی جذاب در ونیز آغاز می‌شود. در این گشت از دیدنی‌هایی مانند میدان و کلیسای سن مارکو، گراند کانال و پل ریالتو دیدن می‌کنیم. باید توجه داشته باشید که ساختار شگفت‌انگیز ونیز، امکان تردد با وسیله نقلیه‌ای جز قایق را نمی‌دهد و گشت امروز پیاده برگزار خواهد شد؛ به همین خاطر توصیه می‌کنیم حتماً کفش‌های راحت به پا داشته باشید.

روز ششم:

امروز پس از تحویل دادن اتاق‌ها، به فرودگاه می‌رویم تا راهی شهر بارسلون شویم. از آنجا که پرواز در حوزه شنگن انجام می‌شود، با هیچگونه باجه کنترل گذرنامه جهت ثبت مهر ورود و خروج روبه‌رو نشده و گذرنامه‌ها صرفاً جهت تطبیق هویت کنترل می‌شوند. پس از فرود آمدن پرواز در فرودگاه و تحویل گرفتن بارها به سمت هتل حرکت می‌کنیم. پس از تحویل گرفتن اتاق ها و کمی استراحت، چند ساعتی زمان داریم تا با بارسلون بیشتر آشنا شویم.

روز هفتم:

در اولین گشتمان در بارسلون به بازدید از شاهکار غول‌آسا و ناتمام گائودی یعنی کلیسای ساگرادا فامیلیا رفته و تلفیق زیبای هنر مدرن با باورهای مذهبی را خواهیم دید. پس از پایان گشت می‌توانیم از ظهر پر جنب و جوش و زیبای بارسلون لذت برده و در یکی از بهترین رستوران‌ های بارسلون از یک وعده غذاهای اصیل اسپانیایی لذت ببریم.

روز هشتم:

در گشت امروزمان به دیدن مناطقی چون کازا میلا، کازا باتیو، میدان کاتالونیا و خیابان رامبلا خواهیم رفت. در این گشت همچنین از پارک گوئل که طراحی آن یکی دیگر از شاهکارهای معمار معروف «آنتونی گائودی» به شمار می‌رود، بازدید می‌کنیم. در خاتمه گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا وقت بیشتری را در شهر سرزنده یا ساحل زیبای بارسلون بگذرانیم.

روز نهم:

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم با سایر جاذبه‌ها و دیدنی‌های این شهر زیبا آشنا شویم و ساعاتی را به قدم زدن در آن اختصاص دهیم. همچنین به طرفداران تیم محبوب بارسلونا بازدید از ورزشگاه نوکمپ و به دوستداران فرهنگ و هنر نیز بازدید از موزه‌ پیکاسو و خوان میرو را پیشنهاد می‌کنیم. برای گذران روز در خارج شهر نیز گزینه‌های زیادی داریم: از شهرهای کوچک، زیبا و تاریخی تاراگونا با ویرانه‌های رومی و «ویک» با معماری قرون وسطایی‌اش گرفته تا سر زدن به مرکز خرید لاروکا یا حتی صعود به بالای کوه تیبیدابو برای لذت بردن از چشم اندازش بر شهر بارسلون و دریای مدیترانه!

روز دهم:

سرانجام هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! امروز از بارسلون راهی تهران خواهیم شد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت ایتالیا به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نماییم، هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

2 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز تور رم، ونیز و بارسلون

۱- درصورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه 10% مبلغ ریالی تور و هزینه های مربوط به ترجمه از مبالغ پرداختی کسر و مابقی مسترد می گردد.

2- مسئولیت کنترل گذرنامه، از جهت هر گونه ممنوعیت خروج از کشور، به عهده مسافر می باشد.

3- مسافران موظف هستند در وقت تعیین شده جهت انگشت نگاری در سفارت مربوطه حضور داشته باشند.

۴- اصل مدارک مسافرین تا زمان بازگشت از سفر نزد شرکت اسراپرواز باقی می ماند.

۵- ارائه ضمانت بازگشت از سفر به مبلغ حداقل 500،000،000 ریال برای هر نفر به صورت ضمانتنامه بانکی یا چک رمزدار ضروری است که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانتنامه های بیشتر متعاقبا اعلام می گردد.

۶- در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمائید.

7- همکاران بخش فروش با شماره ۲۴۰۴۴۶۵-۰۹۳۹ حتی در ساعات غیر اداری نیز پاسخگوی شما می باشند.