• EN
 • ۰۲۱-۹۱۰۰۹۱۰۰

  • تورهای گروهی داخلی ۲۲
  • تور (ویژه آژانس همکار) داخلی ۲۳
  • تورهای انفرادی داخلی ۲۴
  • تورهای ورودی (Incoming) داخلی ۲۵
  • بلیط هواپیما حضوری داخلی ۳۳
  • هتل داخلی و خارجی داخلی ۴۴
  • بلیط هواپیما آنلاین (ساعت کاری) داخلی ۸۸
  • بلیط هواپیما (ساعات غیر کاری) داخلی ۸۹
  • رزرواسیون و عملیات تورهای گروهی داخلی ۹۱۵۱
  • امور بین‌الملل داخلی ۹۱۵۶
  • مالی و اداری داخلی ۹۱۶۰
  • فناوری و اطلاعات داخلی ۹۱۶۱
رزرو تور

نگاه کلی تور برزیل و آرژانتین

تور برزیل و آرژانتین با ورود به شهر سائوپائولو آغاز می‌شود، جایی که محو کلیسای جامع آن خواهید شد از فضای مدرن باغ کالج به وجد خواهید آمد. سپس به ریو خواهید رفت تا در ساحل‌های بی‌نظیرش استراحت کنید و عکس با مجسمه مسیح منجی بی‌اندازید. مقصد بعدی شما ایگواسو خواهد بود، جایی که آبشاری به همین نام را در خود جای داده است، آبشاری عظیم‌تر از نیاگارا! پس از آن رهسپار آرژانتین خواهید شد تا فرهنگ آمریکای جنوبی را در وجود خود احساس کنید.


مقاصد:

سائوپائولو 2 شب
ریودوژانیرو 4 شب
فوز دو ایگواسو 2 شب
پوئرتو ایگواسو 2 شب
بوینس آیرس 4 شب

خدمات تور برزیل و آرژانتین

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
 • پرواز داخلی
 • اقامت در هتل ۵ ستاره با صبحانه
 • ویزای برزیل و آرژانتین
 • بیمه مسافرتی
 • ۵ وعده ناهار
 • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی

برنامه سفر تور برزیل و آرژانتین

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پرواز به سمت سائوپائولو

ملاقات ما با سایر اعضای گروه و راهنما در سالن CIP فرودگاه امام خمینی خواهد بود تا از ماندن در صف طولانی عملیات فرودگاهی جلوگیری شود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم تا رهسپار سائوپائولو شویم. پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت تا در اولین شب ورودمان به برزیل به استراحت پرداخته یا با استفاده از پیشنهادات راهنما با این شهر زیبا بیشتر آشنا شویم.

روز دوم: گشت شهری سائوپائولو

دومین روز سفرمان را با گشتی نیم روز در سائو پائولو آغاز می کنیم و در زمانی حدوداً 6 ساعته به همراهی راهنمای محلی با پرجمعیت‌ترین شهر برزیل بیشتر آشنا خواهیم شد و از نقاطی مانند کلیسای جامع شهر، منطقه لیبرداده و خیابان پائولیستا دیدن خواهیم کرد. پس از بازدید از این جاذبه‌ها، صرف ناهار را مهمان ایوار هستیم.

روز سوم: پرواز به سمت ریودوژانیرو

امروز پس از تحویل دادن اتاق‌ها در وقت مقرر به سمت فرودگاه حرکت می‌کنیم تا سائوپائولو را به مقصد ریودوژانیرو ترک کنیم. در ریودوژانیرو نیز پس از دریافت بار و انتقال به هتل می‌توانیم از چند ساعت باقیمانده روز برای آشنایی با شهر موسیقی و رنگ استفاده کنیم.

روز چهارم: گشت شهری ریودوژانیرو

گشت امروز به بازدید از کوه شوگرلوف اختصاص دارد که در دهانه خلیج گوانابارا و در آستانه اقیانوس اطلس واقع شده و از طریق تله کابین قابل دسترسی است. در پایان این گشت شش ساعته که شامل صرف ناهار در یکی از رستوران های منطقه هم می‌باشد می‌توانیم از میان دو گزینه بازگشت به هتل یا گذراندن ساعاتی بیشتر در ریو یکی را انتخاب کنیم.

روز پنجم: روز آزاد و گشت اختیاری

امروز را به صورت آزاد در اختیار داریم تا به انتخاب خود یا با استفاده از پیشنهادات راهنما از جاذبه‌هایی نظیر پله های سلارون، صومعه سنت بندیکت بازدید کنیم و یا در گشتی با ساحل زیبای ریو مانند ایپانما و کوپاکابانا بیشتر آشنا شویم.

روز ششم: گشت شهری در ریودوژانیرو

در گشت امروز از فراز کوه کورکووادو، منظره‌ای بی نظیر از ریودوژانیرو را تجربه خواهیم کرد و یکی دیگر از عجایب جدید یعنی مجسمه غول آسای؛ مسیح منجی را از نزدیک خواهیم دید. در پایان گشت نیز وعده ناهار را مهمان ایوار هستیم، سپس می‌توانیم به هتل باز گردیم یا با استفاده از توضیحات راهنما ساعات بیشتری را در این شهر بگذرانیم.

روز هفتم: پرواز به سمت فوز دو ایگواسو

 امروز از هتل به سمت فرودگاه حرکت می‌کنیم تا راهی شهر ایگواسو شویم. در فرودگاه کاتاراتاس ایگواسو، پس از تحویل گرفتن چمدان‌ها و با همراهی راهنمای محلی به هتل محل اقامت خود منتقل می‌شویم. بعد از دریافت کلید اتاق‌ها، فرصت داریم تا با بهره‌گیری از توضیحات راهنما با گوشه‌هایی از طبیعت دل انگیز این شهر زیبا و سرسبز آشنا بشویم.

روز هشتم: گشت شهری در ایگواسو

صبح زیبای امروز با گشتی در آبشارهای با شکوه ایگواسو آغاز می شود. امروز با همراهی راهنمای محلی از هتل خارج می‌شویم تا بخشی از این آبشار‌های عظیم را که از سال 2011 در فهرست عجایب هفتگانه جدید ثبت شده‌اند ببینیم. در برنامه امروز بازدید از باغ پرندگان و یک وعده ناهار هم پیش بینی شده است.

روز نهم: حرکت به سمت پوئرتو ایگواسو

امروز در یک سفر زمینی، برزیل را به مقصد آرژانتین ترک می‌کنیم. پس از رسیدن به هتل و استراحتی کوتاه، فرصت داریم تا با جاذبه‌های اطراف هتل بیشتر آشنا شویم.

روز دهم: گشت شهری پوئرتو ایگواسو

امروز در گشت نیم روزه همراه با راهنما از دیدنی‌های پوئرتو ایگواسو نظیر آبشار‌های ایگواسو در قسمت آرژاننتین (گلوگاه شیطان) و سایر جاذبه‌ها بازدید خواهیم کرد. پس از این گشت هم یک وعده ناهار مهمان ایوار خواهیم بود.

روز یازدهم: پرواز به سمت بوینس آیرس

امروز پوئرتو ایگواسو را به مقصد بوینس آیرس، پایتخت کشور آرژانتین ترک خواهیم کرد. پس از تحویل اتاق‌ها و استراحت، مانند روز‌های قبل این فرصت را داریم تا گشتی کوتاه در اطراف هتل داشته باشیم (در گشت شهری بوینس آیرس باز هم یک وعده ناهار را مهمان ایوار هستیم).

روز دوازدهم: گشت شهری در بوینس آیرس

امروز از صبح گشتی نیم روزه در پایتخت آرژانتین خواهیم داشت و بیشتر با دیدنی‌های آن آشنا خواهیم شد. در گشت امروز به بازدید از میدان جمهوری خواهیم رفت و این فرصت را خواهیم داشت تا از کاخ روسادا، یکی از زیبا‌ترین جاذبه‌های بوینس آیرس بازدید کنیم.

روز سیزدهم: گشت کشتی تیگره دلتا

امروز پس از صرف صبحانه، گشت نیم روزه کشتی در تیگره دلتا را خواهیم داشت. پس از اتمام گشت، این فرصت را داریم تا در یکی از رستوران‌های خاص بوینس آیرس، خودمان را به صرف یک وعده غذای آرژانتینی دعوت کنیم.

روز چهاردهم: روز آزاد و گشت اختیاری

امروز با فرصت آزادی که در اختیار داریم، می‌توانیم سری به مراکز خرید بزنیم، در یک کافه محلی قهوه بنوشیم م و یا از سایر جاذبه‌هایی که در روز‌های قبل موفق به دیدن آن‌ها نشده‌ایم مانند پلازا مایو و محله چاکاریتا بازدید داشته باشیم.

روز پانزدهم: پرواز به سمت تهران

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار در فرودگاه با همسفران خداحافظی می‌کنیم؛ هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود، زیرا همراه با سایر اعضای تور برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

0 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف
5

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز تور برزیل و آرژانتین

«ویزای برزیل» کلیه مدارک نیاز به ترجمه انگلیسی دارند بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه

1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه­‌های قبلی.

 • مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم
 • ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) 6 قطعه عکس 4×3 رنگی، تمام‌رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با پاسپورت و ویزاهای قبلی یکی نباشد).

3) اصل و ترجمه شناسنامه

4) اصل گواهی تمکن حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی و زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر یک هفته قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد.

* باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 500،000،000 ريال باشد.

5) اصل و ترجمه مدارک شغلی:

 • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه فیش حقوق از بیمارستان، پروانه دائم پزشکی و کارت نظام پزشکی
 • وکلا: پروانه وکالت.
 • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان
 • بازنشسته­‌ها: ارائه حکم بازنشستگی، ارائه آخرین فیش حقوقی.
 • مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان
 • در صورت خویش‌فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات.
 • معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان
 • دانش آموزان، دانشجویان، (اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل)

*جهت دانش‌آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت­‌نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.

6) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

7)اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم­های خانه­ دار.

 • تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق 
 • حضور مسافرین در سفارت الزامی نمی‌باشد ولی در صورت درخواست سفارت، حضور فرد در سفارت به منظور مصاحبه الزامی خواهد بود.

لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آن‌ها جهت اخذ ویزا الزامی است.


«ویزای آرژانتین» کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

1) اصل گذرنامه با امضا، به همراه گذرنامه‌­های قبلی 

الف) مدت اعتبار حداقل 7 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم

ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است. 

2) 3 قطعه عکس 4*6 رنگی، تمام رخ با زمینه روشن، کاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد. (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) گواهی تمکن 6 ماهه به زبان انگلیسی با مهر شعبه و امضاء بانک (زمان صدور گواهی حداکثر یک ماه قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد.)

 • باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 500.000.000 ريال باشد.

4) اصل و ترجمه مدارک شغلی:

الف) پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی یا پروانه دائم پزشکی

ب) وکلا: پروانه وکالت

ج) مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)

د) بازنشسته‌­ها: حکم بازنشستگی

ه) مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر از شرکت مربوطه (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)

و) در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آگهی تاسیس یا آخرین آگهی تغییرات

ز) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه : حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)

ح) دانش آموزان و دانشجویان : نامه اشتغال به تحصیل

5) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

6) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌­های خانه‌­دار

 • تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق
 • امضا فرم رضایت شرکت در سفر توسط والدین (هر دو) برای فرزندان زیر 18 سال
 • حضور کلیه مسافرین در سفارت الزامی می‌­باشد.

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.