تور نمایشگاه ریخته گری و متالوژی آلمان

GIFA Exhibition

رزرو تور

نگاه کلی تور نمایشگاه ریخته گری و متالوژی آلمان

تور نمایشگاهی گیفا (نمایشگاه متالوژی و ریخته گری) با ورود به شهر زیبای پاریس آغاز خواهد شد. پس از 4 شب اقامت در این شهر و بازدید از جاذبه‌های گردشگری آن، رهسپار کلن آلمان خواهیم شد، شهری که میزبان شما برای بازدید از نمایشگاه خواهد بود. طی دو روز، علاوه بر زیبایی‌های دو شهر کلن و دوسلدورف آلمان، از نمایشگاه 4 سالانه ریخته‌گری و متالوژی نیز دیدن خواهیم کرد.


مقاصد:

پاریس 4 شب
کلن 4 شب

خدمات تور نمایشگاه ریخته گری و متالوژی آلمان

  • خدمات اخذ ویزای شینگن
  • اقامت در هتل‌های چهار ستاره همراه با صبحانه
  • بلیط رفت و برگشت هواپیما و ترانسفر فرودگاهی
  • ترانسفر بین شهری با اتوبوس اختصاصی
  • برگزاری دو نوبت گشت شهری پاریس به همراه راهنمای محلی
  • برگزاری دو نوبت بازدید نمایشگاهی
  • گشت بین‌ راهی شهر بروکسل در مسیر پاریس به کلن
  • حضور لیدر مجرب فارسی زبان از ابتدای تور
  • بیمه مسافرتی
  • بلیط ورودی نمایشگاه

برنامه سفر تور نمایشگاه ریخته گری و متالوژی آلمان

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول:

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم. پس از رسیدن به فرودگاه مقصد و کنترل گذرنامه و ویزا، به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، اولین بعد از ظهر ورودمان به پاریس را با استفاده از توضیحات راهنما به گشتی کوتاه جهت آشنایی با عروس شهرهای اروپا خواهیم گذراند.

روز دوم:

امروز با پاریس، یکی از دیدنی‌ترین شهرهای جهان و پایتخت کشور فرانسه، در گشتی نیم روز آشنا خواهیم شد. در گشت امروز به قصد دیدن اماکنی مانند کلیسای نوتردام، خیابان ریوولی، بلوار سن ژرمن و کلیسای ساکره کور از هتل خارج می‌شویم؛ در پایان گشت، بعد از ظهر را در اختیار داریم تا نوشیدن قهوه فرانسه را در یکی از کافه‌های تپه مونت مارتر تجربه کنیم.

روز سوم:

روز سوم اقامتمان در پاریس با گشتی دیگر در این شهر باشکوه آغاز می‌شود. در گشت امروز به بازدید از خیابان شانزه لیزه، ساختمان اپرای گارنیه، برج ایفل، دروازه پیروزی و میدان کنکورد خواهیم پرداخت. تمرکز اصلی برنامه بر بازدید از ساختمان اپرا اختصاص دارد که بلیط‌های ورودی آن از قبل رزرو شده است. در پایان گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از پیشنهادات راهنما ساعات بیشتری را از جاذبه‌های شهر نور و هنر لذت ببریم.

روز چهارم:

امروز نیز با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم مجذوب لبخند اسرارآمیز مونا لیزا در موزه معروف لوور بشویم یا از آرامگاه صادق هدایت و سایر بزرگان هنر و ادبیات جهان در قبرستان پرلاشز بازدید کنیم. می‌توانیم وقت خود را در اختیار راهنما قرار داده تا با برنامه‌ای پیشنهادی مانند گشتی یک روزه در پارک تفریحی دیزنی لند، گوشه‌هایی دیگری از این شهر زیبا را به ما بنمایاند.

روز پنجم:

امروز با اتوبوس به مقصد کلن رهسپار می‌شویم. در بین راه و در نزدیکی بروکسل توقفی کوتاه خواهیم داشت تا از بنای اتومیوم دیدن کنیم و در ادامه مسیر را به مقصد بروکسل طی خواهیم کرد. پس از رسیدن به بروکسل توقفی دیگر خواهیم داشت تا در گشتی دو ساعته با کمک راهنمای محلی از جاذبه‌هایی مانند گراند پالاس و میدان اصلی شهر بازدید کنیم . پس از استراحتی کوتاه و صرف ناهار، به سمت کلن راهی می‌شویم. در کلن پس از تحویل گرفتن اتاق‌ها و کمی استراحت، زمان داریم تا با کمک گرفتن از توضیحات راهنما، با بخشی از دیدنی‌های این شهر آشنا شویم.

روز ششم:

امروز با ترانسفری اختصاصی از کلن رهسپار دوسلدورف می‌شویم تا از نمایشگاه ریخته گری و متالوژی آلمان 2019 بازدید کنیم. بعد از بازدید دوباره به هتلمان در شهر کلن بازمی‌گردیم.

روز هفتم:

امروز نیز پس از صرف صبحانه، جهت بازدید تکمیلی به سوی نمایشگاه در شهر دوسلدورف می‌رویم. پس از بازدید نیز دوباره به سمت هتل در کلن خواهیم رفت.

روز هشتم:

امروز با فرصت آزادی که در اختیار داریم، می‌توانیم از جاذبه‌های بی‌نظیر این شهر نظیر کلیسای جامع کلن بازدید کنیم. فرصتی را هم می‌توانیم صرف خرید سوغات آلمان کنیم.

روز نهم:

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار در فرودگاه، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌کنیم. هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود، زیرا همراه با سایر اعضای تور برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

0 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ