ایرلاین اتریشی و موقعیتی عالی در قلب اروپا

صبا صفری
 • صبا صفری
 • 1396/9/12
 • 1 دیدگاه
{{selectedRate}}

اگر می‌خواهید به اتریش سفر کنید، بد نیست اطلاعاتی درباره ایرلاین اصلی این کشور داشته باشید. در این مقاله شما را با تمام مواردی که باید درباره این شرکت بدانید آشنا می‌کنیم و محدودیت‌های بار را نیز به شما یادآور خواهیم شد.

تور اروپا

خرید بلیط هواپیما با بهترین قیمت

هواپیمایی اتریشی، ایرلاین اصلی این کشور بوده و از شرکت‌های تابعه لوفتهانزا محسوب می‌شود. این ایرلاین از اعضای اتحادیه ستاره بوده و در برنامه مسافران پر رفت و آمد «مایلز اند مور» (Miles & More) نیز عضو است. این شرکت با پایگاهی در فرودگاه بین‌المللی وین، از موقعیتی عالی در قلب اروپا بهره‌ می‌برد. اتریشی ایرلاین به ۱۳۰ مقصد بین‌المللی پرواز داشته و شرق و غرب را به هم پیوند می‌دهد. بد نیست بدانید که اتریشی ایرلاین به خاطر وقت شناسی در آوریل سال ۲۰۱۴ نشان برنز دریافت کرد. به طور متوسط ۷۶ درصد از پروازهای این شرکت به موقع فرود آمده و از زمین بلند می‌شوند.

چرا با ایرلاین اتریشی پرواز کنیم؟

در اتریشی ایرلاین می‌توانید به صورت آنلاین یا با گوشی تلفن همراه چک این کرده یا این قسمت از روند سفر را به همان شیوه کلاسیک در فرودگاه (میز چک این یا کیوسک‌های سلف سرویس) انجام دهید. چک این آنلاین و موبایلی از ۳۶ ساعت قبل فعال شده و درست ۱ ساعت مانده به پرواز بسته می‌شود. اگر صندلی خود را از قبل رزرو نکرده‌اید می‌توانید این کار را در همین قسمت انجام دهید. اتریشی ایرلاین اپلیکیشنی برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS طراحی کرده که می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده نمایید.

هواپیمایی اتریشی - ایرلاین اتریشی

می‌توانید صندلی خود را از ۴۸ ساعت قبل از عزیمت انتخاب کنید. این کار در پروازهای کوتاه و متوسط ۱۰ یورو هزینه داشته و در پروازهای طولانی تا ۲۵ یورو افزایش می‌یابد. فضایی که بین صندلی‌ها برای پا در نظر گرفته شده است کاملاً قابل قبول بوده و در هواپیماهای بدنه پهن اتریشی ایرلاین برای مسافران اکونومی ۷۶ سانتی متر خواهد بود. این میزان در هواپیماهای بوئینگ ۲۰۰-۷۷۷ اندکی افزایش می‌یابد. مسافران بیزنس کلاس نیز از فضایی به اندازه ۱۵۲/۵ سانتی متر برخوردار هستند.

مسافران سفرهای کوتاه اکونومی می‌توانند با پرداخت ۱۵ یورو هزینه از منویی مخصوص غذای گرم انتخاب کنند. غذاهای سبک و سرویس نوشیدنی هم موجود است. مسافران بیزنس کلاس پروازهای کوتاه و مسافران اکونومی پروازهای بلند از یک سرویس تکمیلی نیز بهره‌مند خواهند شد. مسافران بیزنس کلاس پروازهای طولانی ۳ وعده غذا دریافت کرده و سرویس تکمیلی نوشیدنی نیز دارند. علاوه بر این امکان انتخاب از بین ۱۰ نوع قهوه ویژه اتریشیی هم برای آن‌ها در نظر گرفته شده است.

هواپیمایی اتریشی - ایرلاین اتریشی

میزان بار مجاز هواپیمایی اتریشی

مقدار باری که می‌توانید به صورت رایگان تحویل دهید بسته به مسیر و کلاس سفر تغییر می‌کند. مسافران اکونومی می‌توانند یک چمدان تا حداکثر وزن ۲۳ کیلوگرم تحویل قسمت بار دهند و مسافران بیزنس کلاس اجازه حمل دو چمدان تا حداکثر وزن ۳۲ کیلوگرم را دارند. کسانی که کارت مخصوص مسافرین پر رفت و آمد را دارند می‌توانند مقدار بار بیشتری داشته باشند. در غیر این صورت باید هزینه اضافه بار پرداخت کنید. چمدان‌هایی که تا ۲۳ کیلوگرم و مجموع ابعاد ۱۵۸ سانتی متر هستند شامل ۷۵ یورو هزینه در سفرهای اروپایی و ۱۵۰ یورو در سفرهای بین قاره‌ای می‌شوند. چمدان‌هایی که از مجموع ابعاد ۱۵۸ سانتی متر نیز فراتر روند شامل ۱۷۵ یورو هزینه اضافه بار در سفرهای اروپایی و ۳۵۰ یورو در سفرهای بین قاره‌ای می‌شوند.

هواپیمایی اتریشی - ایرلاین اتریشی

صبا صفری صبا صفری
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور مادرید و بارسلونا

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}