آشنایی با ایرفلوت، بزرگ‌ترین ایرلاین روسیه

صبا صفری
 • صبا صفری
 • 1396/8/16
 • 1 دیدگاه
{{selectedRate}}

ایرلاین آئرفلوت یا ایرفلوت (aeroflot)، بزرگ‌ترین ایرلاین روسیه بوده و به بیش از ۱۲۹ مقصد جهان پرواز دارد. این ایرلاین که بیش از ۸۰ درصد پروازهایش به موقع می‌رسند، می‌تواند سفر خوب و راحتی را برایتان تضمین کند.

تور اروپا

خرید بلیط هواپیما با بهترین قیمت

ایرفلوت ایرلاین اصلی و بزرگ‌ کشور روسیه، یکی از قدیمی‌ترین ایرلاین‌های جهان بوده که قدمتش به سال ۱۹۲۳ باز می‌گردد. در زمان حکومت شوروی، ایرفلوت بزرگ‌ترین ایرلاین دنیا نیز بود. امروزه بخشی از این ایرلاین به دولت تعلق داشته و بخشی دیگر خصوصی سازی شده است. در سال ۲۰۰۷ ایرفلوت را به عنوان نوزدهمین شرکت هواپیمایی پر سود جهان برگزیدند. ناوگان شرکت هواپیمایی ایرفلوت در طول تاریخ فعالیت این ایرلاین از هواپیماهایی تشکیل شده بود که توسط تولیدکنندگان اتحاد جماهیر شوروی (توپولف، ایلیوشین و آنتونوف) ساخته می شدند. اما پس از فروپاشی شوروی ایرفلوت اقدام به جایگزین کردن هواپیماهای خود با هواپیماهای غربی و مدرن زیر کرد. برای آشنایی بیشتر با ویژگی‌ها، مزیت‌ها و محدودیت‌های بار این ایرلاین با ما این مقاله را دنبال کنید.

هواپیمایی ایرفلوت

چرا با ایرفلوت پرواز کنیم؟

برای چک این آنلاین می‌توانید از ۲۴ ساعت تا ۴۵ دقیقه قبل از عزیمت از طریق موبایل اقدام کنید. البته چک این موبایلی برای مسافرینی که به آمریکا یا هند می‌روند قابل استفاده نبوده و اگر از یک فرودگاه روسی پرواز می‌کنید باید حتماً کارت پرواز چاپ شده به همراه داشته باشید. می‌توانید به شیوه معمول در فرودگاه‌ هم چک این کنید: اگر از مسکو پرواز می‌کنید توصیه می‌کنیم ۳ ساعت قبل از پرواز به قسمت چک این برسید زیرا ۲/۵ ساعت قبل از عزیمت، قسمت مخصوص آن بسته می‌شود.

هواپیمایی ایرفلوت

صندلی‌های اکونومی کلاس در ایرلاین ایرفلوت کاملاً استاندارد بوده و حدود ۸۱ سانتی متر با صندلی بعدی فاصله دارند. این مقدار در صندلی‌های بیزنس کلاس تا ۱۵۰ سانتی متر در پروازهای طولانی نیز افزایش می‌یابد. در پروازهای کوتاه، مسافران بیزنس کلاس فضایی به اندازه ۹۷ سانتی متر در اختیار دارند. ایرفلوت صندلی‌هایی با جای پای بیشتر نیز تحت عنوان +space به مسافران ارائه می‌کند که برای سفرهای با طول متوسط ۲۵ یورو و در سفرهای طولانی ۵۰ یورو قیمت دارند. برای اعضای گلد یا پلاتینوم ایرفلوت بونس، ارتقاهای رایگان در نظر گرفته شده است. می‌توانید صندلی خود را به هنگام چک این انتخاب کنید. تمام مسافران می‌توانند از غذاهای خوب ایرلاین سفارش دهند که شامل منویی می‌شود که هر ۶ هفته یک بار تغییر می‌کند. این نکته می‌تواند برای کسانی که زیاد پرواز می‌کنند خبر خوبی باشد. نوشیدنی‌های بدون الکل خوبی هم در این منو پیدا می‌کنید.

هواپیمایی ایرفلوت

بار مجاز در هواپیمایی ایرفلوت

مسافران اکونومی کلاس می‌توانند یک چمدان به وزن ۲۳ کیلو را بدون هزینه تحویل بخش بار دهند. مسافران کامفورت کلاس و اکونومی پرمیوم نیز می‌توانند دو چمدان ۲۳ کیلویی داشته باشند. این محدودیت برای مسافران بیزنس کلاس به دو چمدان ۳۲ کیلویی می‌رسد. اگر بخواهید چمدان اضافه با خود همراه ببرید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. برای اولین چمدان اضافه باید ۵۰ یورو و برای بعدی‌ها ۱۵۰ یورو پرداخت نمایید.

هواپیمایی ایرفلوت

صبا صفری صبا صفری
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور مادرید و بارسلونا

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}