نمایشگاه بین‌المللی عینک و بینایی سنجی سیلمو (Silmo)

صبا صفری
 • صبا صفری
 • 1396/2/31
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

نمایشگاه سیلمو پاریس، یکی از بزرگ‌ترین رویدادها در زمینه بازار عینک و لوازم بینایی سنجی است که در کشور فرانسه برگزار می‌شود. این نمایشگاه در سال ۲۰۱۷ پنجاه ساله خواهد شد.

تور اروپا

مشاهده تورهای نمایشگاهی آژانس مسافرتی ایوار

نمایشگاه «سیلمو» (Silmo) پاریس از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های بین‌المللی فروش عینک بوده و تجربه جدیدی از تولید راهکارهای خلاقانه را به شما پیشنهاد می‌کند. سیلمو پاریس از مجموعه منسجمی از ۱۲ دپارتمان، ۹۵۰ شرکت کننده، ۱۳۵۰ برند تشکیل شده و یک نمایشگاه پیشتاز جهانی به شمار می‌رود. سیلمو به توسعه کل صنعت عینک سازی کمک شایان توجهی می‌کند. ۷۴ درصد از شرکت کنندگان، خارجی بوده و تنها ۲۶ درصد فرانسوی هستند. این نمایشگاه حدود ۸۰,۰۰۰ متر مربع مساحت دارد. سیلمو در سال ۲۰۱۰ برای دسترسی آسان‌تر به «پاری نور ویلپَنت» (Paris Nord Villepinte)، یک مرکز نمایشگاهی مدرن در نزدیکی فرودگاه نقل مکان کرده و در سال ۲۰۱۷ این مجموعه پنجاه سالگی خود را جشن می‌گیرد.

نمایشگاه عینک سیلمو پاریس

با این میزان سابقه درخشان، می‌توان به پویایی و پختگی این رویداد بین‌المللی برای متخصصین صنعت بینایی و عینک پی برد. سیلمو پاریس اولین نمایشگاه تخصصی در زمینه بینایی سنجی و عینک بود که در سال ۱۹۶۷ توانست ۵۸ شرکت کننده را در بیش از ۱۵۰۰ متر مربع گرد هم بیاورد. در سیلمو پاریس بخش‌های مختلف صنعت بینایی مورد پوشش قرار داده شده است. به طور کل غرفه‌های نمایشگاه به ۷ قسمت گوناگون تقسیم می‌شوند: ابزار معاینه چشم پزشکی، عینک‌های آفتابی، عینک‌های طبی، لنزها، دید کم، متریال برای عینک سازان و تجهیزات نقطه فروش بخش سیلمو فشن با برندهای مطرح، طراحان، عینک سازان و اقلام تجربی و اکسسوارهای جدید، به عنوان یکی از مهم‌ترین و دیدنی‌ترین قسمت‌ها شهرت داشته و بر روی تحریک خلاقیت، برآورده کردن نیازهای بازار و خلق تفاوت تمرکز می‌کند.

نمایشگاه عینک سیلمو پاریس

در بخش آموزش، ششمین دوره از سیلمو آکادمی حضور دارد و نمایش‌هایی از برنامه تلویزیونی «برترین صنعتگران فرانسه» را نیز می‌توان تماشا کرد. سیلمو پاریس این امکان را به متخصصین بخش‌های مختلف می‌دهد تا با شرکت در دوره‌های آموزشی درباره نیازهای در حال تغییر حرفه‌های مرتبط به بینایی، دانش خود را به روز نگه دارند. همزمان موقعیت‌هایی برای توسعه حرفه‌ای نیز در اختیار گذاشته می‌شود. در بخش سلامت نمایشگاه سیلمو، برخی از بهترین تولیدکنندگان شیشه عینک طبی، لنز و ... راهکارهای جدیدی برای نقص‌های مختلف بینایی و ناهنجاری‌های رایج امروزی ارائه می‌کنند و محصولات جدیدی را در بین آن‌ها می‌توان پیدا کرد.

نمایشگاه عینک سیلمو پاریس

بخش‌های اصلی سیلمو پاریس

AB FAB LAB: نوآوری‌ها در زمینه فناوری، روند و مواد اولیه، ساخت شیشه و قاب عینک، سطوح، رنگ، برش و چاپ سه بعدی در این قسمت به نمایش گذاشته می‌شوند.

LUXURY: جواهرسازان، برندهای لوکس و تولید کنندگان قاب‌هایی ساخته شده از بهترین و منحصر به فردترین مواد با طراحی‌هایی بسیار متفاوت و چشمگیر در این قسمت گرد هم آمده‌اند.

VILLAGE: جایی برای موقعیت یابی در تقاطع بین سلیقه‌های جدید و طراحان. این ناحیه محل رقابت بین نوآورانه‌ترین ایده‌ها و طراحی‌های منحصر به فرد و مدرن برای موقعیتی برای دیده شدن است.

FRAMES: این بخش نمایی منسجم از برندهای عینک‌ طبی و عینک آفتابی را فراهم می‌کند. تولیدکنندگان قدیمی عینک به همراه برندهای فشن، در این قسمت پرفروش‌ترین محصولات خود را به نمایش می‌گذارند.

نمایشگاه عینک سیلمو پاریس

OPTICIAN'S EQUIPMENT: این محوطه شاید قسمتی مهم برای متخصصین عینک سازی به شمار رود که به دنبال توسعه ابزار، وسایل برش و اندازه‌گیری هستند.

CONNECTED OPTICIANS: بخش مذکور شبکه‌ای از شرکا را به عینک سازان معرفی می‌کند. شرکایی در زمینه بدنه‌های فروش مرکزی، زنجیره‌ها، مرکزهای مدیریتی و ...

SPORT: بخش مختص عینک‌های طراحی شده برای ورزش‌های مختلف. این ناحیه از نمایشگاه، برندهای فعال ورزشی را به بازار معرفی می‌کند.

CONTACT LENSE: معرفی راهکارها و نوآوری‌هایی در زمینه لنزهای تماسی.

LENSES:‌ مجمعی از آثار بهترین تولیدکنندگان شیشه عینک که آخرین نوآوری‌های فناورانه خود را با طیفی منسجم از محصولات معرفی می‌کنند.

POS EQUIPMENT: این بخش مجموعه‌ای از دکورها، استندها، وسایل فروشگاهی، نشان فروشگاه، ایمنی و ... را برای مغازه‌های عینک فروشی و عینک سازی ارائه می‌کند.

LOW VISION: اینجا برای عینک سازان و متخصصین موقعیتی برای توسعه دانش خود در این زمینه را فراهم می‌کند. همچنین اطلاعاتی کاربردی و مفید برای کمک به رفع یکی از بزرگ‌ترین مشکلات سلامتی امروزه نیز به متخصصین ارائه می‌شود.

نمایشگاه عینک سیلمو پاریس

برخی از مهم‌ترین رویدادهای نمایشگاه سیلمو

۱۹۶۷: تأسیس سیلمو به عنوان اولین نمایشگاه تخصصی در زمینه عینک و صنعت بینایی با بیش از ۵۸ شرکت کننده.

۱۹۷۱: توسعه نمایشگاه و حضور ۲۲۸ شرکت کننده در مساحتی بیش از ۶۰۰۰ متر مربع.

۱۹۸۱: انتقال دائمی به بندر ورسای در پاریس و ثبت نمایشگاه به عنوان اولین رویداد بزرگ این حرفه در پاییز.

۱۹۹۶: سیلمو به شناسایی برخی از متخصصین تازه وارد و برندهای خلاق و نو پرداخته تا حال و هوای صنعت بینایی و عینک را تازه کند. «ویلَژ» (VILLAGE) برای همین منظور ایجاد شده و بخشی جداگانه است که با اختیارات خود به شناسایی این مجموعه‌ها و برندها می‌پردازد.

۲۰۱۰: سیلمو پاریس اولین کنفرانس علمی خود را تحت عنوان «سیلمو آکادمی» برگزار کرد که از سال‌های بعد به عنوان بخش ثابتی از نمایشگاه برپا شده و متخصصین را گرد هم آورده و باعث رشد علمی این حرفه می‌شود.

۲۰۱۴: تأسیس سیلمو استانبول برای گسترش جهانی برند و برگزاری نمایشگاهی برای بازارهای اروپای جنوبی و خاورمیانه.

۲۰۱۷: جشن پنجاهمین سالگرد تأسیس نمایشگاه بین‌المللی سیلمو پاریس.

نمایشگاه عینک سیلمو پاریس

شرکت در تور نمایشگاه عینک و بینایی سنجی سیلمو

صبا صفری صبا صفری
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور مادرید و بارسلونا

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}