نمایشگاه نوشیدنی درینک تک آلمان (drinktec)

الهام غایب
 • الهام غایب
 • 1396/3/8
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

نمایشگاه نوشیدنی «درینک تک» (drinktec) آلمان که بزرگ‌ترین رویداد جهان در زمینه نوشیدنی و مواد غذایی مایع است، هر چهار سال یک‌ بار در شهر مونیخ برگزار می‌شود.

تور اروپا

نقطه عطف شکل‌گیری نمایشگاه درینک تک به سال ۱۹۵۱ برمی‌گردد و چرخه‌ی ۴ ساله‌ی آن نخستین بار در سال ۱۹۸۵ معرفی شد. موفقیت این نمایشگاه باعث شد تا رفته‌رفته فضای بیشتری به آن اختصاص داده شود و کمپانی‌ها و بازدیدکنندگان بیشتری در این نمایشگاه شرکت کنند. تامین‌کنندگان و تولید‌کنندگان محصولات غذایی مایع و نوشیدنی از سراسر دنیا در نمایشگاه درینک تک گرد هم آمده و تجربیات و نوآوری‌های خود را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند.

مشاهده تورهای نمایشگاهی آژانس مسافرتی ایوار

تاریخ ۶۰ ساله‌ی این نمایشگاه مملو از موفقیت‌های کوچک و بزرگ است و همین باعث شده تا درینک تک به مهم‌ترین و معتبرترین نمایشگاه اختصاصی صنعت نوشیدنی تبدیل شود. کمپانی‌های شرکت‌کننده در این نمایشگاه با هر اندازه و هر محصولی، به هر آنچه که برای پیشبرد و موفقیت خود لازم دارند دست پیدا خواهند کرد. آنها در درینک تک درخواهند یافت که فرصت‌های آینده کدام است؟ بازار به چه سمت و سویی در حرکت است؟ نیاز و سلیقه‌ی مشتری چیست؟ و چگونه می‌توان در بازار پر رقابت، موفق و ماندگار بود.

نمایشگاه درینک تک مونیخ drinktec

نمایشگاه نوشیدنی درینک تک در ماه سپتامبر در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی «Messe Munich» برگزار شده و این حوزه‌ها را پوشش می‌دهد:

 • تکنولوژی فرآوری محصولات نوشیدنی، شیر و مواد غذایی مایع
 • تکنولوژی‌های پر کردن و بسته‌بندی
 • روش‌های فرآوری خودکار، مهندسی، نظارت و آی تی
 • مواد خام، افزودنی‌ها و اسانس‌ها
 • سیستم‌های انرژی و آب در تولید محصولات
 • روش‌های بازاریابی و توسعه محصول
 • تجهیزات رستوران و کیترینگ

نمایشگاه درینک تک مونیخ drinktec

شرکت کنندگان نمایشگاه drinktec

نمایشگاه درینک تک به مدت ۵ روز در فضایی به مساحت ۱۳۲ هزار مترمربع و ۱۲ سالن، پذیرای بیش از ۱۶۰۰ شرکت‌کننده است که ۶۰ درصد آنها را کمپانی‌های خارجی از ۷۷ کشور دنیا تشکیل می‌دهند. کمپانی‌ها محصولات، نوآوری‌ها و تجهیزات خود را در معرض دید بیش از ۷۰ هزار بازدیدکننده از ۱۸۳ کشور جهان قرار داده و از نوآوری‌های سایر شرکت‌کنندگان هم بهره‌مند می‌شوند. در واقع نمایشگاه درینک تک پلی میان تولید‌کننده، تأمین‌کننده و مصرف‌کننده است که فرصت‌های تجاری بسیاری را پیش روی افراد حاضر در نمایشگاه قرار می‌دهد. طی این نمایشگاه، کمپانی‌های کوچک و متوسط می‌توانند با رهبران صنعت تولید نوشیدنی در زیر یک سقف قرار گرفته و از تجربیات و موفقیت‌های آنها به نفع موفقیت و گسترش کسب و کار خود بهره‌مند شوند. به همین دلیل است که فعالان صنعت نوشیدنی سراسر دنیا، نمایشگاه درینک تک را پلتفرم معرفی محصول و نوآوری می‌دانند. در واقع آینده‌ی بازار صنعت نوشیدنی در نمایشگاه درینک تک رقم می‌خورد.

نمایشگاه درینک تک مونیخ drinktec

تمام نیازها زیر یک سقف

صنایع حاضر در این نمایشگاه شامل نوشیدنی، مواد اولیه، مهندسی کنترل، مواد غذایی، خوراک شناسی، هتل‌داری، مهندسی صنعتی، بسته‌بندی، فناوری بسته‌بندی، تکنولوژی فرآوری و غیره است. تقریباً تمام شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه بر این باورند که موفقیت درینک تک اتفاقی نیست. برگزارکنندگان این نمایشگاه صنعت نوشیدنی را به خوبی می‌شناسند، انتظارات شرکت‌کننده را پیش‌بینی کرده و امکاناتی برای موفقیت آنها در نظر می گیرند. آنها درینک تک را منبع الهام، یافتن تمایلات روز بازار و از همه مهم‌تر ارتباطات کاری می‌دانند. می توان گفت که قلب صنعت نوشیدنی جهان در نمایشگاه درینک تک می‌تپد. در ضمن از امسال به بعد، بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت بطری سازی و بسته‌بندی در بطری یعنی SIMEI هم به این نمایشگاه می‌پیوندد تا هدف «تمام نیازها زیر یک سقف» که آرمان اصلی نمایشگاه درینک تک بوده است، محقق شود.

نمایشگاه درینک تک مونیخ drinktec

آمار و ارقام drinktec

طبق نظرسنجی‌ها و آمارهای نمایشگاه درینک تک در سال‌های قبل، ۹۸ درصد بازدیدکنندگان و ۹۶ درصد شرکت‌کنندگان این نمایشگاه را به دیگران پیشنهاد می‌دهد. ۹۷ درصد بازدیدکنندگان و ۹۳ درصد شرکت‌کنندگان تمایل دارند تا هر دوره، در این نمایشگاه شرکت کنند. همچنین ۹۷ درصد بازدیدکنندگان به منظور فرصت‌های سرمایه‌گذاری در درینک تک شرکت کرده و ۸۴ درصد بازدیدکنندگان، تصمیم‌گیرندگان حوزه‌های سرمایه‌گذاری کمپانی‌ها هستند. ۹۲ درصد شرکت‌کنندگان از کیفیت و سود حاصل از بازدیدکنندگان بسیار راضی هستند و ۷۸ درصد آنها اعلام کرده‌اند که فرصت‌های تجاری جدید و فوق‌العاده‌ای را طی این نمایشگاه کسب کرده‌اند.

نمایشگاه درینک تک مونیخ drinktec

بخش عمده‌ای از بازدیدکنندگان این نمایشگاه را متخصصان حوزه‌ی نوشیدنی‌های بدون الکل و آبمیوه‌ها، تولیدکنندگان آب معدنی، صنایع شیر، عمده‌فروشان، دانشگاه‌ها و کالج‌های نخصصی تشکیل می‌دهند. به همین دلیل است که سرعت عقد قراردادهای تجاری در این نمایشگاه تا این حد بالاست چون بازدیدکنندگان با هدف سرمایه گذاری وارد این نمایشگاه می‌شوند. ساعات بازدید از این نمایشگاه ۹ صبح تا ۶ عصر و در روز آخر ۹ صبح تا ۵ عصر است.

نمایشگاه درینک تک مونیخ drinktec

زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش , ترک
قیمت از
49,900,000
1,890
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
2,390
کاپادوکیا، استانبول

تور استانبول و کاپادوکیا

 • 7 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
59,900,000

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}