نمایشگاه کاشی و سرامیک CERSAIE در ایتالیا

الهام غایب
 • الهام غایب
 • 1396/3/4
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

شهر «بولونیا» هر ساله میزبان یکی از خلاقانه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین نمایشگاه‌های بین‌المللی دنیا در زمینه کاشی سرامیک و تجهیزات حمام است.

تور اروپا

هر ساله در پایان سپتامبر یک نمایشگاه ۵ روزه با پشتیبانی «Confindustria Ceramica» و «Bolognafiere Spa» برگزار می‌شود و متخصصان این صنعت محصولات خود را در معرض دید عموم قرار داده و کسب و کار خود را به بازدیدکنندگان معرفی می‌کنند. همین امر باعث شده است که نمایشگاه کاشی سرامیک CERSAIE یک پلتفرم تخصصی برای تقویت این صنعت به حساب بیاید و فرصتی برای انجام قراردادها و توافقات کاری پیش روی شرکت‌کنندگانی از سراسر جهان قرار دهد.

جهت مشاهده تورهای نمایشگاهی آژانس مسافرتی ایوار روی لینک زیر کلیک کنید.

https://www.eavar.com/tour/category/touring-exhibition/

برنامه‌ی نمایشگاه CERSAIE در مجموع شامل نمایشگاه، سمینار، جشن اهدای جوایز و سایر رویدادهای اجتماعی است. یکی از بخش‌های کلیدی این نمایشگاه کنفرانس‌هایی است که هر ساله چکیده‌ای از جریان فعلی و آتی این صنعت را در اختیار عموم قرار می‌دهد. هدف برگزار کنندگان این نمایشگاه تثبیت موقعیت CERSAIE به عنوان رویدادی پیشرو و تخصصی در بخش سرامیک و لوازم حمام است.

نمایشگاه کاشی و سرامیک cersaie

فضای ۱۵۶ هزار متر مربعی نمایشگاه به ۱۳ بخش مختلف شامل کف‌های سرامیکی و غیر سرامیکی و کاشی‌های دیواری، تجهیزات بهداشتی، لوازم حمام و آشپزخانه، شومینه و اجاق، مواد خام، تجهیزات نصب و نگهداری، نمایشگاه محصولات سرامیکی و نشریات فنی و وب‌سایت‌های تخصصی می‌شود. بیش از ۷۰۰ نشریه بین‌المللی به پوشش خبری کامل این نمایشگاه و مخابره‌ی این رویداد به سراسر جهان می‌پردازند. هر ساله تقریباً یکصد هزار نفر از کشورهای اروپایی، آمریکای شمالی و جنوبی،‌ آسیا، خاورمیانه، آسیا-اقیانوسیه و آفریقا از نمایشگاه کاشی و سرامیک CERSAIE بازدید می‌کنند. بخش زیادی از شرکت‌کنندگان را مهندسین معمار، طراحان داخلی، فروشندگان، پیمانکاران ساخت و بازسازی خانه و مشاوران این صنعت تشکیل می‌دهند.

نمایشگاه کاشی و سرامیک cersaie

در این نمایشگاه ۸۵۰ شرکت‌کننده از شرکت‌های برتر اروپایی، آمریکای شمالی و جنوبی و همچنین استرالیا، محصولات خود را به نمایش می‌گذارند. بسیاری از آنها معتقدند که نمایشگاه CERSAIE رویدادی است که متخصصان صنعت کاشی و سرامیک در هر کجای دنیا نباید آن را از دست بدهند. شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان از این نمایشگاه می‌توانند با مقایسه‌ی محصولات کشورهای مختلف، تمایل بازار را برای محصولات خاص تشخیص داده و تصمیم‌گیری‌های خود را بر مبنای آن شکل دهند. تولید‌کنندگان حاضر در این نمایشگاه هم قرارداد‌های خوبی برای صادرات محصولات خود به کشورهای دیگر می‌بندند. ساعات کار نمایشگاه از دوشنبه تا پنج‌شنبه ساعت ۹ صبح تا ۷ شب و در روزهای جمعه ۹ صبح تا ۶ عصر تعیین شده است.

نمایشگاه کاشی و سرامیک cersaie

شرکت در تور ایتالیا

الهام غایب الهام غایب
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور مادرید و بارسلونا

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}