کنگره جامعه جراحان عیوب انکساری و آب مروارید اروپا (ESCRS)

الهام غایب
 • الهام غایب
 • 1396/3/9
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

کنگره جراحان چشم اروپا که در سال ۱۹۹۱ بنیان نهاده شده، سازمانی موفق برای جراحان متخصص در حوزه‌ی عیوب انکساری و آب مروارید است.

تور اروپا

کنگره چشم پزشکی ESCRS، پیشرو در بخش عمل‌های قدامی‌ چشم، در حال حاضر ۴ هزار عضو از بیش از ۹۰ کشور مختلف از سراسر جهان دارد و موقعیتی منحصر به فرد برای تبادل نظر، بحث و یادگیری موضوعات روز چشم پزشکی ایجاد می‌کند تا متخصصان بین‌المللی دانسته‌های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

مشاهده تورهای نمایشگاهی آژانس مسافرتی ایوار

تا کنون ۳۴ دوره از این کنگره‌ی سالانه برگزار شده و هر بار به یک موضوع مشخص از بیماری‌های چشمی پرداخته شده است. هر سال در ماه اکتبر، یکی از مراکز کشورهای اروپایی داوطلب میزبانی این کنگره شده و جراحان متخصص بخش قدامی چشم از سراسر دنیا در محل تعیین شده گرد هم آمده و آموخته‌های خود را به روز رسانی کرده، با جراحان سراسر دنیا به تعامل پرداخته و طی فرصتی که در اختیارشان گذاشته می‌شود، از تجربیات خود در جراحی‌های مختلف می‌گوید.

کنگره چشم پزشکی ESCRS

در این کنگره ۵ روزه، برنامه‌های مختلفی تدراک دیده می‌شود که شامل ارائه مقالات تهیه شده پیرامون موضوع کنگره در آن سال، سمپوزیوم تحقیقات بالینی، دوره آموزشی رایگان جراحی عیوب انکساری (عیب انکساری به این معناست که شکل چشمان شما نمی‌تواند نور مناسب را شکسته کند، لذا تصویری که می‌بینید تار است)، برنامه اختصاصی جراحان جوان، نمایش ویدیوهای جراحی،‌ سخنرانی، روش‌های درمان دارویی، کارگاه‌های آموزشی رایگان و سایر برنامه‌های مربوط به حوزه‌ی چشم‌ پزشکی است. در روز آخر کنگره بهترین مقاله‌ها انتخاب شده و ضمن قدردانی، در نشریات تخصصی چشم پزشکی جهان به صورت رایگان به چاپ خواهند رسید.

کنگره چشم پزشکی ESCRS

علاوه بر همایش‌ها و دوره‌های آموزشی، این کنگره دارای نمایشگاهی است که به مدت چهار روز و موازی با کنگره، برگزار می‌شود. کمپانی‌های مختلف از سراسر دنیا می‌توانند با اجاره‌ی غرفه به ارائه محصولات و خدمات چشم‌ پزشکی خود بپردازند. بیش از ۸۰۰۰ مهمان در این کنگره شرکت کرده و از نمایشگاه دیدن می‌کنند. بنابراین کمپانی‌ها می‌توانند فرصت‌های تجاری بالقوه‌ای را به دست آورده و به معرفی و توسعه محصولات و خدمات خود در سراسر دنیا بپردازند.

کنگره چشم پزشکی ESCRS

ESCRS به شرکت‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا در ۱۰۰ کلمه به معرفی کمپانی خود پرداخته و آن را در وب‌‌سایت رسمی ESCRS قرار می‌دهند بنابراین به مدت یک سال، تبلیغ کمپانی در وب‌سایت قرار خواهد داشت و افرادی که در کنگره و نمایشگاه شرکت نکرده‌اند از طریق وب‌سایت با کمپانی‌های شرکت‌کننده آشنا خواهند شد. کنگره چشم پزشکی ESCRS فرصتی بی‌نظیر برای جامعه جراحان جهان است تا در رویدادی تخصصی و معتبر به معرفی مهارت‌های خود پرداخته، با ارائه مقالات تخصصی خود به کسب اعتبار در جامعه جهانی رسیده و با پیشرفت‌های روز درمان بیماری‌های چشمی آشنا شوند.

کنگره چشم پزشکی ESCRS

زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور مادرید و بارسلونا

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}