دریاچه لوگانو، آینه‌ تمام قد کوهستان آلپ

الهام غایب
 • الهام غایب
 • 1396/4/19
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

دریاچه لوگانو در سوئیس در جنوبی‌ترین نقطه‌ی «تِسین»، منطقه‌ای تفریحی در جنوب رشته کوه‌های آلپ قرار دارد و تا ایتالیا امتداد یافته است.

تور اروپا

به لطف آب و هوای ملایم مدیترانه‌ای حتی درختان مرکبات هم در این منطقه رشد کرده و بازدیدکنندگان تور سوئیس می‌تواند زیر درختان نخل، آفتاب بگیرند. دریاچه لوگانو دارای شاخه‌های مختلف است و توسط کوهستان‌ها احاطه شده است: «کوه ژنروسو» (Generoso) در جنوب شرقی دریاچه با ارتفاع ۱۷۰۰ متر بلندترین کوه دریاچه لوگانو است. یک قطار بالابر شما را از تفریحگاه ساحلی «کاپولاگو» (Capolago) به نوک قله خواهد برد و می‌توانید از دید پانوراما بر منطقه برخوردار شوید. دو قطار کابلی از کوه‌های لوگانو بالا می‌روند: کوه «مونت بری» در شرق دریاچه و کوه «سن سالواتوره» در غرب دریاچه که از آنجا راه باریک و زیبایی به دهکده‌ی کوچک «کارونا» منتهی می‌شود.

دریاچه لوگانو سوئیس

یک قطار کابلی دیگر هم وجود دارد که شما را به قله‌ی آفتابی «سرپیانو» (Serpiano) می‌برد که بهترین نقطه برای تماشای میرات جهانی یونسکو یعنی «کوه سن جورجیو» در جنوب دریاچه است. کوهستان‌های پوشیده از درخت با آن تنوع گیاهان کمیاب یکی از مکان‌های اصلی برای یافتن فسیل‌هایی است که قدمت آنها به دریاچه نیمه استوایی ماقبل تاریخ باز می‌گردد. برای کشف تنوع دیدنی‌های منطقه از یک قایق استفاده کنید. «مورکوت» با آن خانه‌های مجلل و بزرگ و کلیسای «سانتا ماریا دل ساسو» که یکی از ساختمان‌های مهم دوره رنسانس با برج ناقوسی به سبک معماری رومانسک، چشم‌انداز‌های فوق‌العاده‌ای را برای بیننده به همراه دارد. همچنین می توانید «گاندریا» را ببیینید که نمونه‌ای بی‌نظیر از کلبه‌ی کوچک ماهیگیری در کنار دریاچه لوگانو است.

دریاچه لوگانو سوئیس

دور تا دور دریاچه پارک‌های متعددی را خواهید دید که مکان اغواکننده‌ای برای گردش ایجاد کرده‌اند. مثلا می‌توانید به «پارکو اسکرر» (Parco Scherrer) در مورکوت بروید که مجسمه‌ها و معماری‌های مربوط به کشورها و عصرهای متعدد در کنار درختان سرو، کاج مکزیکی، اوکالیپتوس، آزالیا، نخل، بامبو و غیره قرار گرفته‌اند. یا به «پارک بلودره» (Park Belvedere) درست در کنار تفریحگاه ساحلی در لوگانو بروید و از مناظر طبیعی و بکر آن سرمست شوید. بازدیدکنندگان در بهار عاشق شکوفه‌های مگنولیا و کاملیا می‌شوند که سراسر پارک را می‌پوشانند.

دریاچه لوگانو سوئیس

می‌توانید تاریخ سوئیس را در بهشت تاریخی دریاچه لوگانو کشف کنید. مثلاً «موزه گمرک سوئیس» در «گاندریا» نشان می‌دهد قاچاقچی‌ها چگونه با خطرات زیاد کار تجارت خود را در این منطقه‌ی فقر زده پیش می‌بردند. این موزه هیچ جاده‌ای ندارد و بهترین راه دسترسی به آن از طریق قایق است. موزه گمرک سوئیس در همسایگی مرز ایتالیا قرار دارد و قبلاً به عنوان ساختمان مرزبانی مورد استفاده قرار می‌گرفته است اما اکنون بخشی از «موزه ملی سوئیس» محسوب می‌شود.

دریاچه لوگانو سوئیس

پارک مشهور «سوئیس مینیاتور» که سوئیس را در مقیاس یک بیست و پنجم اندازه واقعی نشان می‌دهد و شامل ۱۲۰ نمونه خانه، قلعه و بنای یادبود است که در فضای باز پارک ۱۴۰۰۰ متر مربعی قرار داده شده‌اند. این نمونه‌ها بسیار دقیق و مشابه با نمونه‌ی اصلی هستند و به تمام جزئیات آنها دقت شده است و پیرامون آنها هزاران گل و گیاه خودنمایی می کنند. دریاچه لوگانو و مناطق اطراف آن برای هر سلیقه‌ای چیزی برای ارائه دارد؛ مثلاً عاشقان ادبیات می‌توانند از موزه‌ی «هرمان هسه» در «مونتاگنولا» دیدن کنند، جایی که که این نویسنده نیمی از عمر خود را در آنجا گذراند.

دریاچه لوگانو سوئیس

الهام غایب الهام غایب
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور مادرید و بارسلونا

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}