یک توقف چند ساعته در زوریخ را چگونه سپری کنیم؟

طناز قربانی
 • طناز قربانی
 • 1397/10/10
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

بیشتر اوقات ممکن است مجبور باشیم پیش از رسیدن به مقصد، چند ساعتی را در یک شهر توقف کنیم. شاید این توقف فرصت خوبی برای گشت‌وگذار در شهر و دیدن جاذبه‌هایش باشد.

تور اروپا

اگر در زوریخ توقفی چند ساعته دارید بهتر است به جای اینکه ساعت‌ها در محل استراحت فرودگاه بنشینید، از وقت خود استفاده کنید و به گردش در این شهر زیبا بپردازید. فرودگاه زوریخ تنها ۱۰ دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد؛ بنابراین می‌توانید در این چند ساعت زیبایی‌های بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر سوئیس یعنی زوریخ را کشف کنید. در ادامه خواهید خواند که چگونه می‌توانید چند ساعت توقف خود در زوریخ را سپری کنید.

اگر سه ساعت زمان دارید...

خیلی از جاذبه‌های گردشگری زوریخ در فاصله‌ی کمی از هم قرار دارند؛ بنابراین با کمی پیاده‌روی می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید. پس سه ساعت زمان مناسبی برای دیدن جاذبه‌های زوریخ خواهد بود. گردش خود را با قدم‌زدن در بانهوف‌، خیابان معروف زوریخ و سوئیس که پر از بوتیک‌هایی از مطرح‌ترین برندهای دنیا است،‌ آغاز کنید. پس از اینکه به اندازه‌ی کافی از مغازه‌های رنگارنگ این خیابان دیدن کردید، به سمت «اولد تاون» یا محله قدیمی زوریخ بروید و از کلیساهای دوقلوی فرامونستر (Fraumünster) و گروس‌ مونستر (Grossmünster) بازدید کنید که توسط پل تاریخی مونستربروک (Münsterbrüke) از هم جدا شده‌اند.

جاذبه های زوریخ

اگر پنج ساعت زمان دارید...

پنج ساعت زمان بسیار مناسبی برای گشت‌وگذار در زوریخ و دیدن جاذبه‌های گردشگری این شهر ازجمله خیابان بانهوف‌ اشتراسه و بافت قدیمی زوریخ است. باقیِ زمان خود را می‌توانید با بازدید از موزه‌ ملی سوئیس سپری کنید. موزه‌ی ملی سوئیس، بهترین مکان برای آشنایی با تاریخ و فرهنگ این کشور است و با بازدید از آن می‌توانید اطلاعات جامع و کاملی از گذشته تا حالِ سوئیس به‌دست آورید. یکی دیگر از مکان‌هایی که می‌توانید به‌جای موزه‌ی ملی سوئیس در برنامه‌ی خود قرار دهید، بازدید از بازارهای محلی است؛ اگر روز سفر شما با روز برگزاری بازارهای محلی هم‌زمان شد، می‌توانید سری به این بازارها بزنید و از اجناس آن‌ها دیدن و خریداری کنید. بازارهای محلی مکان‌های مناسبی برای خرید سوغات سوئیس هستند.

موزه ملی سوئیس

اگر هفت ساعت زمان دارید...

با داشتن هفت ساعت زمان، می‌توانید پس از دیدن جاذبه‌های گردشگری زوریخ، از مرکز شهر خارج شوید، در پارک‌های این شهر و در کنار دریاچه‌ زوریخ قدم بزنید یا با قایق به گردش در شهر بپردازید. البته گردش در فضای باز تنها در صورتی امکان‌پذیر است که هوا مناسبِ این کار باشد. در این چند ساعت می‌توانید از بخش‌هایی خارج از مرکز شهر هم دیدن کنید. می‌توانید به‌جای بازدید از خیابان بانهوف‌ اشتراسه، سری به مکان‌هایی مانند «زوریخ وست»، که مرکز خرید «ایم ویادوکت» را در خود جای داده و باغ خانم جرالد (Frau Gerold’s Garten) بزنید. این باغ محل مناسبی برای صرف ناهار و نوشیدنی است.

باغ خانم جرالد در زوریخ

اگر دوازده ساعت زمان دارید...

دوازده ساعت، زمان ایده‌آلی برای دیدن جاذبه‌های گردشگری اصلی زوریخ در مرکز شهر و اطراف آن است. اگر به طبیعت علاقه دارید، می‌توانید به کوه یوتلیبرگ (Uetliberg) سفری کوتاه داشته باشید. در فصل بهار، با روئیدن گل‌های وحشی، زیبایی این کوه دوچندان می‌شود. در بالای این کوه می‌توانید منظره‌ای فوق‌العاده از شهر، دریاچه‌ی زوریخ و مناظر چشم‌انداز زیبای آلپ را مشاهده کنید. پس از بازگشت به زوریخ می‌توانید با رفتن به رستوران‌ های زوریخ، برخی از غذاهای سنتی و خوشمزه‌ی این کشور را امتحان کنید.

جاذبه های زوریخ

طناز قربانی طناز قربانی
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش , ترک
قیمت از
49,900,000
1,890
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
2,390
کاپادوکیا، استانبول

تور استانبول و کاپادوکیا

 • 7 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
59,900,000

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}