ایرلاین اتحاد با بهترین کیفیت و کمترین تاخیر

صبا صفری
 • صبا صفری
 • 1396/8/13
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

اتحاد یک ایرلاین ملی در ابوظبی بوده که اگر چه از سال ۲۰۰۳ شروع به فعالیت کرد اما در سال ۲۰۱۵ تبدیل به دومین ایرلاین بزرگ امارت متحده عرب شد. این ایرلاین تاکنون 17 میلیون مسافر را جا به جا کرده است.

تور اروپا

خرید بلیط هواپیما با بهترین قیمت

هر هفته ایرلاین اتحاد بیش از ۱۰۰۰ پرواز به بیش از ۱۲۰ مقصد اروپا، آسیا، آفریقا، آمریکا، استرالیا و خاورمیانه دارد. همچنین پروازهای آن از فرودگاه‌های انگلیس شامل لندن، ادینبورگ و دونکستر نیز قابل دسترس هستند. ایرلاین اتحاد بر روی مهمان‌نوازی عربی تمرکز داشته و توانسته رتبه پنج ستاره «اسکای ترکس» (Skytrax) را دریافت کند. این خط هوایی تاکنون به خاطر خدماتش به ویژه در قسمت درجه یک و بیزنس کلاس، برنده جایزه‌های معتبری شده است. در سال ۲۰۰۹ اتحاد، برنده جایزه بهترین پرواز بیزنس کلاس شد. همچنین در سال 2016 توسط نشریه معتبر آمریکایی صنایع هوایی ATW، به عنوان ایرلاین برتر سال ۲۰۱۶ انتخاب شد.

کلاس‌های پروازی اتحاد ایرویز در 3 بخش اکونومی، بیزینس و فرست تقسیم‌بندی می‌شود. صندلی‌های کلاس پروازی اکونومی دارای مانیتور‌های 17 و 19 اینچ، صندلی‌های تخت‌شوی کلاس بیزینس دارای مانیتور‌های 18 اینچ و صندلی‌های فرست با راحتی و امکانات فول طراحی شده‌اند. میزان بار مجاز هواپیمایی الاتحاد بر اساس مبدا و مقصد مسافر متفاوت است و تنها ساک دستی که مسافران می توانند همراه خود داشته باشند در تمام پروازها به صورت زیر است:

 • در کلاس اکونومی یک کیف با وزن حداکثر 7 کیلوگرم
 • در بیزنس کلاس و فرست کلاس 2 کیف با مجموع وزن 12 کیلوگرم
 • نوزادان یک کیف با حداکثر وزن 5 کیلوگرم

هواپیمایی اتحاد

چرا با اتحاد سفر کنیم؟

اگر پروازتان را با ایرلاین اتحاد انجام می‌دهید، می‌توانید به صورت آنلاین چک این کنید که هم از روی وبسایت آن و هم با اپلیکیشن امکان پذیر خواهد بود. این کار می‌تواند تا ۳ ساعت قبل از پرواز انجام شود. کارت پرواز شما به ایمیلتان فرستاده خواهد شد. اگر به صورت آنلاین و به وسیله لپ تاپ و کامپیوتر خانگی چک این کنید باید حتماً کارت پروازتان را چاپ کنید. البته امکان چک این به صورت معمولی و در فرودگاه هم امکان پذیر بوده و از ۳ ساعت قبل از پروازهای اتحاد می‌توانید این کار را انجام دهید.

هواپیمایی اتحاد

ایرلاین اتحاد از مسافران خود هزینه رزرو دریافت نمی‌کند اما در صورت کنسلی و تغییر رزرو باید هزینه پرداخت کنید. برای مثال اگر با مراکز «گلوبال کانتکت» (Global Contact) بخواهید رزرو خود را کنسل کرده یا تغییر دهید باید هزینه خدمات جهانی را پرداخت کنید اما این هزینه‌ها در صورتی که تغییرات را از بخش «مدیریت رزروهای من» در سایت انجام دهید هزینه‌ای در بر نخواهد داشت.

ایرلاین اتحاد برای تمامی کلاس‌های پروازش غذاهای رایگان ارائه می‌کند و منوها قبل از پرواز در اختیار مسافرین قرار می‌گیرند. نوع منو بسته به طولانی بودن پرواز متفاوت خواهد بود. غذاهای معمول شامل مرغ هاریسا، بریانی بره و پاستای پنه می‌شوند. اگر گیاهخوار هستید باید غذای خود را از قبل از طریق سایت درخواست کنید. هر صندلی سیستم سرگرمی حین پرواز خود را دارد که کمک می‌کند پرواز بهتری را تجربه کنید. این سیستم سرگرمی یا E-Box شامل فیلم، برنامه‌های تلوزیونی، فایل‌های صوتی و بازی می‌شود.

هواپیمایی اتحاد

ایرلاین اتحاد یکی از وقت‌شناس‌ترین ایرلاین‌های دنیا بوده و برای مثال پرواز لندن-ابوظبی ۸۵ درصد مواقع به موقع اجرا می‌شود. میزان تأخیر متوسط در این ایرلاین تنها ۱۴ دقیقه است! برای اطلاعات بیشتر درباره قوانین چمدان و هزینه‌ها می‌توانید به سایت رسمی ایرلاین سر بزنید و برای آگاهی از اقلام ممنوعه داخل هواپیما مقاله مرتبط به آن را بخوانید.

صبا صفری صبا صفری
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور مادرید و بارسلونا

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}