تور نمایشگاه نساجی اسپانیا | ۱۲ روزه

ITMA Exhibition

رزرو تور

نگاه کلی تور نمایشگاه نساجی اسپانیا | ۱۲ روزه

تور نمایشگاه ایتما (۱۲ روزه) با ورود به شهر بارسلونا آغاز خواهد شد. در این سفر علاوه بر بازدید از نمایشگاه معتبر و مهم ایتما که به المپیک صنعت نساجی شهرت دارد از جاذبه‌های شهری و دیدنی بارسلونا نیز بازدید خواهیم داشت. پس از بازدید از نمایشگاه به شهر نور عشق، پاریس خواهیم رفت تا از زیبایی‌های تمام نشدنی آن دیدن کنیم. بعد از پاریس، آمستردام میزبان ما خواهد بود تا سفری به یادماندنی را برایمان رقم بزند. ویژه‌نامه نمایشگاه ایتما 2019 بارسلون


مقاصد:

بارسلونا 4 شب
پاریس 4 شب
آمستردام 3 شب

خدمات تور نمایشگاه نساجی اسپانیا | ۱۲ روزه

 • خدمات اخذ ویزای شینگن
 • اقامت در هتل‌های چهار ستاره با صبحانه
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما و ترانسفرهای فرودگاهی
 • حضور لیدر مجرب فارسی زبان از ابتدای سفر
 • بلیط ورودی نمایشگاه
 • برگزاری سه نوبت ترانسفر نمایشگاه
 • برگزاری یک نوبت گشت شهری بارسلون
 • برگزاری دو نوبت گشت شهری پاریس
 • برگزاری یک نوبت گشت شهری آمستردام
 • گشت بین راهی شهر بروکسل در مسیر پاریس به آمستردام
 • بیمه مسافرتی
 •  

برنامه سفر تور نمایشگاه نساجی اسپانیا | ۱۲ روزه

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول:

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می شود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم. تهران را به سمت مادرید ترک می‌کنیم. در هتل ‌پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، اولین بعد از ظهر ورودمان به اسپانیا را با استفاده از توضیحات راهنما به گشتی کوتاه جهت آشنایی با یکی از زیباترین شهرهای اروپا خواهیم گذراند.

روز دوم:

در روز دوم حضورمان در کشور اسپانیا، به بازدید از نمایشگاه نساجی (ایتما) می‌پردازیم. پس از بازدید می‌توانیم به هتل بازگردیم و یا به همراه راهنما از بعضی جاذبه‌های شهر بارسلون دیدن کنیم.

روز سوم:

امروز نیز پس از صرف صبحانه، هتل را به قصد شرکت در نمایشگاه ترک خواهیم کرد. همانند روز قبل پس از پایان بازدید می‌توانیم برای استراحت به هتل بازگردیم و یا به همراه راهنما، به کشف بخشی دیگر از شهر بارسلون بپردازیم.

روز چهارم:

امروز پس از صرف صبحانه، می‌توانیم یا در گشت شهری بارسلون شرکت کنیم و یا اگر هنوز بازدیدمان از نمایشگاه ایتما به پایان نرسیده است، سری به نمایشگاه بزنیم. در گشت شهر بارسلون، از مناطقی چون کازا میلا و کازا باتیو، میدان کاتالونیا و خیابان رامبلا بازدید می‌کنیم. در این گشت همچنین از پارک گوئل که طراحی آن یکی دیگر از شاهکارهای معمار معروف «آنتونی گائودی» به شمار می رود، بازدید خواهیم داشت. در خاتمه گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا وقت بیشتری را در شهر سرزنده و ساحل زیبای بارسلون بگذرانیم.

روز پنجم:

امروز پس از تحویل اتاق‌ها، به فرودگاه بارسلون می‌رویم تا با یک سفر هوایی به سمت پاریس، عروس شهرهای اروپا رهسپار شویم. پس از رسیدن به هتل و استراحت، گشتی در اطراف هتل خواهیم داشت تا بیشتر با این شهر حیرت‌انگیز آشنا شویم.

روز ششم:

امروز با پاریس، یکی از دیدنی‌ترین شهرهای جهان و پایتخت کشور فرانسه، در گشتی نیم روز آشنا خواهیم شد؛ در این گشت به قصد دیدن اماکنی مانند کلیسای نوتردام، خیابان ریوولی، بلوار سن ژرمن و کلیسای ساکره کور از هتل خارج می شویم. بعد از ظهر را در اختیار داریم تا در خیابان شانزه لیزه قدمی بزنیم یا قهوه فرانسه را در یکی از کافه‌های تپه مونت مارتر تجربه کنیم.

روز هفتم:

در گشت امروز با همراهی راهنمای محلی به بازدید از برج ایفل، ساختمان اپرای گارنیه، دروازه پیروزی و میدان کنکورد می‌پردازیم. تمرکز اصلی برنامه بر بازدید از ساختمان اپرا اختصاص دارد که بلیط های ورودی آن از قبل رزرو شده است. در پایان گشت، می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از پیشنهاد راهنما ساعات بیشتری را از جاذبه های پاریس لذت ببریم و یا سری به مراکز خرید این شهر دوست داشتنی بزنیم.

روز هشتم:

وقت آزاد امروز این امکان را به ما می‌دهد که با زوایای دیگری از این شهر تاریخی و هنری آشنا شویم. می‌توانیم مجذوب لبخند اسرارآمیز مونا لیزا در موزه معروف لوور بشویم یا از آرامگاه صادق هدایت و سایر بزرگان هنر و ادبیات جهان در پرلاشز بازدید کنیم یا اینکه وقت خود را در اختیار راهنما قرار دهیم تا با برنامه‌ای پیشنهادی مانند گشتی یک روزه در پارک تفریحی دیزنی لند، گوشه‌هایی دیگری از این شهر زیبا را به ما بنمایاند. لازم به ذکر است که برنامه‌های پیشنهادی راهنما، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعیین امکان پذیری و هزینه اجرای آن‌ها، بر عهده راهنما خواهد بود.

روز نهم:

امروز با اتوبوس به مقصد آمستردام رهسپار می‌شویم. در بین راه و در نزدیکی بروکسل توقفی کوتاه خواهیم داشت تا از بنای اتومیوم دیدن کنیم و در ادامه مسیر را به مقصد بروکسل طی خواهیم کرد. پس از رسیدن به بروکسل توقفی دیگر خواهیم داشت تا در گشتی دو ساعته با کمک راهنمای محلی از جاذبه‌هایی مانند گراند پالاس و میدان اصلی شهر بازدید کنیم . پس از استراحتی کوتاه و صرف ناهار، به سمت آمستردام راهی می‌شویم. در آمستردام پس از تحویل گرفتن اتاق‌ها و کمی استراحت، زمان داریم تا با کمک گرفتن از توضیحات راهنما در اولین شب ورودمان به پایتخت کشور هلند، با بخشی از دیدنی‌هایش آشنا شویم.

روز دهم:

در دومین روز اقامتمان در آمستردام با این شهر رویایی بیشتر آشنا خواهیم شد و در گشتی چند ساعته از جاذبه‌هایی همچون میدان دام، کلیسای اود کِرک، کانال‌های متعدد شهر و قصر سلطنتی بازدید خواهیم کرد. در پایان گشت می‌توانیم به هتل محل اقامتمان بازگردیم و یا همراه با راهنمای تور و باقی همسفران، از قایق سواری بر روی کانال‌های متعدد شهر در شب لذت ببریم.

روز یازدهم:

در سومین روز از اقامتمان در آمستردام وقت داریم تا دیدنی های بیشتری را ببینیم یا با استفاده از پیشنهادات راهنما، گشتی اختیاری را برگزینیم. معمولاً برنامه بازدید از آسیاب های بادی، موزه مادام توسو یا بازدید از ولندام پیشنهاد می‌شود.

روز دوازدهم:

سرانجام هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! از آمستردام به سمت فرودگاه امام خمینی خواهیم آمد و پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می نماییم. هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود، زیرا همراه با سایر اعضای تور برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

0 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ