آشنایی با ایرلاین لوکس و مجلل امارات

صبا صفری
 • صبا صفری
 • 1396/8/25
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

اگر شما هم طرفدار ایرلاین‌های لوکس و مجلل هستید، ایرلاین امارات می‌تواند یکی از گزینه‌های مناسبتان باشد. در این ایرلاین خدماتی بسیار قابل قبول برای مسافران کلاس‌های مختلف در نظر گرفته شده و تجربه پروازهای بیزنس کلاسش به یادماندنی خواهد بود.

تور اروپا

خرید بلیط هواپیما با بهترین قیمت

ایرلاین امارات به خاطر مهمان نوازی و خدمات بسیار لوکس پروازهای بیزنس کلاسش شهرت فراوان داشته و در دبی استقرار دارد. این ایرلاین که از نظر تعداد مسافر چهارمین ایرلاین بزرگ جهان محسوب می‌شود، هر هفته بیش از ۳ هزار پرواز اجرا کرده و یکی از معدود ایرلاین‌هایی به شمار می‌رود که به ۶ قاره دنیا پرواز دارد. مقاصد پروازی ایرلاین امارات شامل ۱۴۰ فرودگاه در ۷۰ کشور دنیا می‌شود. برنامه مخصوص مسافران پر رفت و آمد این شرکت «امیریتس اسکای واردز» (Emirates Skywards) نام دارد. ایرلاین امارات از سیستم ICE استفاده بهره می‌برد. این سیستم دارای بیش از ۶۰۰ تا ۱۲۰۰ کانال تلویزیونی، سیستم خبری ۳۰۰۰i، اپدیت اتوماتیک اخبار، مشاهده دوربین خارج هواپیما، سرویس اینترنت پرسرعت، سرویس تلویزیون زنده، ایمیل سرور، بازی‌های ویدئویی، فیلم و انیمیشن، کانال‌های صوتی و ... است.

درباره هواپیمایی امارات

چرا با ایرلاین امارات پرواز کنیم؟

می‌توانید به صورت آنلاین از روی وبسایت ایرلاین امارات چک این کنید یا حتی این کار را با استفاده از نرم افزار مخصوص شرکت از گوشی موبایلتان انجام دهید. برای چک این به صورت مذکور، می‌توان از ۴۸ ساعت تا ۹۰ دقیقه قبل از زمان اعلام شده پرواز اقدام کنید. چک این آنلاین به شما امکان آن را می‌دهد که کارت پرواز را دانلود کرده یا آن را برای مراحل بعدی فرودگاه چاپ کنید. اگر به انجام کارها به روش سنتی علاقه دارید یا پرینتر ندارید، می‌توانید از باجه‌های مخصوص ایرلاین امارات استفاده کرده و بدون هزینه چک این کنید. این روش معمولاً ۳ ساعت قبل از پرواز قابل دسترس بوده و تا ۲۰ دقیقه قبل از عزیمت ادامه دارد.

ایرلاین امارات در حال حاضر هزینه‌ای به صورت اعتباری و نقدی برای رزرو دریافت نمی‌کند. البته اگر بخواهید پروازی را خارج از شرایط «هولد مای فر» (Hold My Fare) رزرو کنید، هر مسافر مشمول هزینه‌ای مضاعف خواهد شد. این هزینه اگر رزرو خود را تا ۷۲ ساعت بعد تکمیل و قطعی کنید به شما تحمیل نخواهد شد.

درباره هواپیمایی امارات

با توجه به شهرتی که ایرلاین امارت در لوکس بودن دارد، بزرگ‌تر بودن صندلی‌های آن از حد معمول چیزی دور از انتظار نیست. در اکونومی کلاس فاصله بین صندلی‌ها بین ۸۱ تا ۸۴ سانتی متر بوده و عرضشان نیز بین ۴۳ تا ۴۶ سانتی متر متغیر است. اگر آن قدر خوش شانس بودید که با بیزنس کلاس ایرلاین امارات پرواز کنید، می‌توانید از فاصله ۱۲۲ سانتی متری بین صندلی‌ها لذت برده و صندلی‌ای به عرض ۴۷ سانتی متر در اختیار داشته باشید. در پروازهای بوئینگ حتی باز هم فضای بیشتری دارید که به ۱۵۲/۵ سانتی متر می‌رسد. انتخاب‌های پیشرفته صندلی برای تمام کلاس‌های پروازی جدای از اکونومی سِیوِر و اکونومی اسپشیال وجود دارد.

درباره هواپیمایی امارات

ایرلاین امارات به خاطر خدماتی که حین پرواز به مسافران ارائه می‌کند شهرت زیادی دارد. این خدمات حتی شامل حال مسافران اکونومی کلاس هم می‌شود. اگر بلیط اکونومی داشتید باز هم می‌توانید انتظار برخی خدمات مانند نوشیدنی رایگان طی پرواز، پتو برای گرم شدن و غذاهای گرم لذیذ با الهام از سبک آشپزی شهر مقصد را داشته باشید. هر صندلی یک سیستم سرگرمی طول پرواز دارد که به پشت صندلی الحاق شده و ۲۵۰۰ شبکه برای دنبال کردن دارد. پروازهای بیزنس کلاس امارات به خاطر گزینه‌های بسیار لوکس و مجللی که ارائه می‌کنند معروف بوده و صندلی‌های ماساژ، اتاقک شخصی و نوشیدنی‌های بینظیر و با کیفیت برخی از امکانات مسافران این قسمت خواهد بود.

در سال ۲۰۱۶ ایرلاین امارات به عنوان سی و دومین ایرلاین وقت شناس جهان شناخته شد و هیچ کدام از پروازهایشان بیش از ۱ ساعت تأخیر نداشته است. متوسط تأخیر این شرکت ۱۷/۲ دقیقه بوده و ۶۳ درصد پروازها تا ۱۵ دقیقه بعد از زمان مقرر به زمین می‌نشینند.

درباره هواپیمایی امارات

بار مجاز هواپیمایی امارات

برای اطلاع از موارد ممنوعه داخل هواپیما باید مقاله اختصاصی ما را که قبلاً گردآوری کرده‌ایم مطالعه کنید اما محدودیت‌ها و قوانین چمدان قسمت بار بدین شرح هستند: مجموع اضلاع چمدان باید کمتر از ۳۰۰ سانتی‌متر باشد و وزن آن در اکونومی کلاس تا ۳۵ کیلوگرم، بیزنس کلاس ۴۰ و فرست کلاس ۵۰ کیلوگرم مجاز است. تعداد چمدان‌ها تا زمانی که وزن مجموعشان از عدد ذکر شده بالاتر نرود اهمیتی ندارد و در صورتی که مشمول اضافه بار نشوید، تحویل آن‌ها رایگان خواهد بود.

صبا صفری صبا صفری
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
2,390
مادرید، بارسلونا

تور مادرید و بارسلونا

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,990

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}