تور تنریف، بارسلون و مادرید

Flamenco Passion

رزرو تور

نگاه کلی تور تنریف، بارسلون و مادرید

تور تنریف، بارسلون و مادرید با ورود به بارسلون آغاز می‌شود. شهر یادگارهای گائودی و فوتبال. به بازدید از ورزشگاه نیوکمپ بروید و از شکوه و عظمت کلیسای ساگرادا فامیلیا لذت ببرید ولی فرصت قدم زدن در خیابان رامبلا را هم از دست ندهید. تجربه اسپانیائی شما در مادرید کامل می‌شود. زمانیکه از قصر سلطنتی، میدان پوئرتودلسول و باریودلاموریرا بازدید می‌کنید. فرصت دیدار از تولدو را نیز غنیمت شمارید. در ادامه اقامت در جزایر رویائی تنریف را با قدم زدن در ساحل طلائی آن و تماشای طلوع و غروب زیبای خورشید درکنار آرامش روزها و جنب و جوش و سرزندگی شبهای آن خاطره انگیزتر کنید.


مقاصد:

بارسلونا 4 شب
مادرید 3 شب
تنریف 4 شب

خدمات تور تنریف، بارسلون و مادرید

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
  • پرواز داخلی
  • اقامت در هتل‌های 4 و ۵ ستاره با صبحانه
  • ویزای شنگن
  • بیمه مسافرتی
  • گشت‌های شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

برنامه سفر تور تنریف، بارسلون و مادرید

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول:

ملاقات ما با سایر اعضای گروه و راهنما در سالن پروازهای خروجی فرودگاه امام خمینی (طبقه دوم)، مقابل اطلاعات پرواز خواهد بود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم. با ترک تهران به سمت بارسلون سفر ما آغاز خواهد شد. پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل پس از دریافت کلید اتاق ها و استراحتی کوتاه، اولین بعد از ظهر ورودمان به بارسلون را با استفاده از توضیحات راهنما به گشتی کوتاه جهت آشنایی با این شهر زیبا خواهیم گذراند. همچنین توصیه می‌کنیم که برنامه امروز عصر خود را حتما آزاد بگذارید زیرا راهنما به منظور خاطره انگیزتر کردن این سفر، برای شما برنامه ویژه‌ای تدارک دیده است.

روز دوم:

اولین گشت ما در بارسلون به بازدید از شاهکار غول آسا و ناتمام گائودی یعنی کلیسای ساگرادا فامیلیا رفته و تلفیق زیبای هنر مدرن با باورهای مذهبی را خواهیم دید. لازم به ذکر است که بلیط ورودی به محوطه داخلی این بنا نیز برای شما رزرو شده است. پس از پایان گشت می‌توانیم از ظهر پر جنب و جوش و زیبای بارسلون لذت برده و یا برای استراحت به هتل بازگردیم.

روز سوم:

در گشت امروزمان از مناطقی همچون خانه‌های طراحی شده توسط گائودی یعنی کازا میلا، کازا باتیو، میدان کاتالونیا و خیابان رامبلا دیدن خواهیم کرد. در این گشت همچنین از پارک معروف گوئل که طراحی آن یکی دیگر از شاهکارهای معمار معروف «آنتونی گائودی» به شمار می‌رود، بازدید می‌کنیم. در خاتمه گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا وقت بیشتری را در شهر سرزنده یا ساحل زیبای بارسلون بگذرانیم.

روز چهارم:

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می توانیم با سایر جاذبه‌ها و دیدنی‌های این شهر زیبا آشنا شویم و ساعاتی را به قدم زدن در آن اختصاص دهیم. همچنین به دوستداران فرهنگ و هنر نیز توصیه می‌کنیم که بازدید از موزه‌های موزه پیکاسو و خوان میرو را فراموش نکنند. برای گذران روز در خارج شهر نیز انتخاب‌های زیادی داریم: از شهرهای کوچک، زیبا و تاریخی تاراگونا با ویرانه‌های رومی و «ویک» با معماری قرون وسطایی اش گرفته تا سر زدن به مرکز خرید لاروکا یا حتی صعود به بالای کوه تیبیدابو برای لذت بردن از چشم اندازش بر شهر بارسلون و دریای مدیترانه.

روز پنجم:

امروز صبح بارسلون را به مقصد مادرید ترک کرده اما قبل از رسیدن به این شهر چند ساعتی را در شهر بینظیر زاراگوزا توقف خواهیم داشت تا در یک گشت دو ساعته به همراه راهنمای محلی از دیدنی‌هایی مانند قصر الجعفریه بازدید نماییم. سپس مسیرمان را ادامه داده و به شهر مادرید می‌رسیم و در هتل محل اقامتمان مستقر خواهیم شد.

روز ششم:

میدان سیبلسامروز در گشتی چند ساعته با همراهی راهنمای محلی به دیدار مهمترین جاذبه‌های پایتخت اسپانیا مانند میدان سل، خیابان گران ویا و میدان سیبلس رفته و همچنین از داخل کاخ سلطنتی رویال پالاس نیز بازدید به عمل می‌آوریم.

روز هفتم:

امروز نیز این فرصت در اختیار ماست تا نادیده‌های بیشتری را از این شهر ببینیم و یا به پیشنهاد راهنما به بازدید از موزه پرادو، ميدان گاوبازی مادرید یا ورزشگاه سانتیاگو برنابئو بپردازیم. همچنین می‌توانیم به شهر تاريخی و زیبای تولدو برویم كه تاريخی كهن دارد. لازم به ذکر است که برنامه‌های پیشنهادی راهنما، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعیین امکان پذیری و هزینه اجرای آن‌ها، بر عهده راهنما خواهد بود.

روز هشتم:

روز ترک مادرید و عزیمت به تنریف فرا رسید. امروز پس از تحویل دادن اتاق‌ها، هتل را ترک می‌کنیم تا حداقل 2 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشیم. رهسپار تنریف خواهیم شد و پس از تحویل گرفتن اتاق ها و کمی استراحت، چند ساعتی زمان داریم تا با این جزیره آرام و دوست‌داشتنی بیشتر آشنا شویم.

روز نهم:

در ابتدای گشت امروز با عبور از جاده‌های منطقه کیو به سمت پارک طبیعی کورونا خواهیم رفت و در ادامه به پارک ملی تیده (پربازدیدترین پارک طبیعی در اسپانیا) می‌رویم، در این پارک می‌توانیم از منظره زیبای کوه آتشفشانی  تیده لذت ببریم، سپس به سمت دهکده ویلافلور می‌رویم تا ساعاتی را در این دهکده زیبا به صرف نهار بپردازیم، سپس به سمت منطقه توریستی سنتینل در جنوب جزیره خواهیم رفت و در پایان گشت، می توانیم به هتل بازگردیم یا وقت بیشتری را در شهر سرزنده یا سواحل زیبای تنریف بگذرانیم.

روز دهم:

امروز نیز این فرصت در اختیار ماست تا نادیده‌های بیشتری از این جزیره را کشف کنیم و یا به پیشنهاد راهنما به بازدید از صخره روکه سینچادو که بومی ها آنرا انگشت خدا می نامند برویم. بازدید از موزه‌ سی ینسیا تنریف برای علاقه‌مندان به نجوم و همچنین برای کسانی که عاشق حیوانات هستند پارک لورو پیشنهاد می‌گردد.

روز یازدهم:

روز ترک تنریف و بازگشت به بارسلون فرا رسید. امروز پس از تحویل دادن اتاق ها، هتل را ترک می‌کنیم تا حداقل 2 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشیم. پس از فرود آمدن پرواز در فرودگاه بارسلون، بارها را تحویل گرفته و به سمت هتل حرکت می‌کنیم.

روز دوازدهم:

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید‌! امروز صبح هتل را به سمت فرودگاه ترک می‌کنیم و از بارسلون رهسپار تهران خواهیم شد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نمائیم. هرچند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

0 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز تور تنریف، بارسلون و مادرید

۱- درصورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه 10% مبلغ ریالی تور و هزینه های مربوط به ترجمه از مبالغ پرداختی کسر و مابقی مسترد می گردد.

2- مسئولیت کنترل گذرنامه، از جهت هر گونه ممنوعیت خروج از کشور، به عهده مسافر می باشد.

۳- مسافران موظف هستند در وقت تعیین شده از طرف آژانس، درسفارت حضور و مدارک مورد نیاز را همراه داشته باشند.

۴- اصل مدارک مسافرین تا زمان بازگشت از سفر نزد شرکت اسراپرواز باقی می ماند.

۵- ارائه ضمانت بازگشت از سفر به مبلغ حداقل 200،000،000 تومان برای هر نفر به صورت ضمانتنامه بانکی یا چک رمزدار ضروری است که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانتنامه های بیشتر متعاقبا اعلام می گردد.

۶- در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمائید.

لیست تورهای اسپانیا