رزرو تور

نگاه کلی تور یونان، ایتالیا، فرانسه و اسپانیا

سفر با ورود به آتن و لذت دیدار از آکروپلیس و پارتنون در کنار تجربه چشیدن طعم غذاهای مشهور و لذیذ مدیترانه‌ای در محله پلاکا آغاز می‌شود. آنگاه به دلفی بروید و خود را به دست اوراکل، سروش غیبی خدای آپولو بسپارید تا لحظات شاد این سفر را پیشگویی کند. پس از آن راهی رم خواهید شد تا از بازدید واتیکان، پله‌های اسپانیایی و چشمه عشاق حظ ببرید. در فلورانس از مجسمه داوود و میدان میکل آنژ بازدید خواهید کرد. از لحظات به یاد ماندنی در جنوب فرانسه لذت ببرید و با عکس‌های زیبا خاطرات خود را برای همیشه ثبت نمایید. فرصت دیدار از مونت کارلو و فروشگاه‌های لوکس آنجا را از دست ندهید. در مون پلیه از ساحل دیدنی و حیرت‌انگیز شهر لذت ببرید و در آخر در بارسلون به بازدید از کلیسای ساگرادا فامیلیا و تفرجگاه پوبله اسپانیول پرداخته و فرصت قدم زدن در خیابان زیبای رامبلا را از دست ندهید.


مقاصد:

آتن 4 شب
رم 3 شب
فلورانس 1 شب
نیس 3 شب
مون پلیه 1 شب
بارسلونا 3 شب

خدمات تور یونان، ایتالیا، فرانسه و اسپانیا

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
  • پروازهای داخلی
  • اقامت در هتل‌های ۴ ستاره با صبحانه
  • ویزای شنگن
  • بیمه مسافرتی
  • گشت‌های شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

برنامه سفر تور یونان، ایتالیا، فرانسه و اسپانیا

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول:

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم. با ورود به شهر آتن و پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق‌ها از راهنما و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده‌ی اولین روز سفرمان در آتن لذت ببریم.

روز دوم:

امروز روز دوم سفر است که با گشتی نیم روز در آتن، یکی از کهن‌ترین شهرهای جهان آغاز می‌شود. امروز از دیدنی‌هایی مانند آکروپلیس، معبد آتنا، معبد پارتنون، آمفی تئاتر هرودس آتیکوس و دیونیسوس، ساختمان پارلمان آتن و سربازان گارد ویژه‌اش و محله پلاکا دیدن می‌کنیم. پس از پایان گشت می‌توانید با اتوبوس به هتل بازگردید یا وقت بیشتری را در شهر بگذرانید.

روز سوم:

امروز را کامل در اختیار داریم تا یکی از برنامه‌های اختیاری که راهنما پیشنهاد می‌دهد را انتخاب کنیم. معمولاً برنامه بازدید با کشتی از سه جزیره هیدرا، اژینا و پوروس به همراه صرف ناهار به عنوان گشتی تمام روز پیشنهاد می‌شود.

روز چهارم:

امروز پس از تحویل دادن اتاق‌ها، به سمت فرودگاه می‌رویم تا رهسپار شهر تاریخی رم شویم. پس از رسیدن به رم و استراحتی کوتاه در هتل، فرصت داریم تا در شب اول اقامتمان، گشتی کوتاه در پایتخت امپراطوری روم داشته باشیم.

روز پنجم:

در اولین گشت شهر رم با همراهی راهنمای محلی، با جاذبه‌هایی چون آمفی تئاتر کولوسئوم، رومن فروم، چشمه عشاق، پله های اسپانیایی و خیابان دل کورسو آشنا می‌شویم. بعد از ظهر امروز در اختیارمان است تا شام را در یکی از رستوران‌های محلی صرف کنیم یا در کنار رودخانه تیبر از آرامش شب لذت ببریم.

روز ششم:

در گشت امروز که به بازدید از واتیکان اختصاص دارد، از میدان و کلیسای سن پیتر که علاوه بر ارزش تاریخی و مذهبی، از مهم‌ترین شاهکارهای معماری جهان نیز به شمار می‌آیند بازدید می‌کنیم و در صورتی که زمان به ما اجازه دهد از جاذبه‌های دیگر شهر رم نیز دیداری خواهیم داشت. لطفاً راحت‌ترین کفش‌های خود را به پا کنید، زیرا این گشت با همراهی راهنمای محلی و به صورت پیاده انجام می‌شود. پس از اتمام گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا همچون روز قبل با بهره‌گیری از توضیحات راهنما، با رم شگفت‌انگیز بیشتر آشنا شویم.

روز هفتم:

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم از جاذبه‌هایی که فرصت دیدارشان را نداشته‌ایم بازدید کنیم. می‌توانید به گالریا بورگزه برویم که تعدادی از مجسمه‌های معروف برنینی را در خود جای داده که در اوایل حرفه‌اش ساخته شدند یا از باسیلیکای سنت جان لاتران که جزو ۴ باسیلیکای اصلی شهر رم به شمار می‎رود.

روز هشتم:

صبح امروز از رم به مقصد فلورانس حرکت می‌کنیم، اما در راه و پیش از رسیدن به فلورانس، از فرصت استفاده کرده و با برج کج پیزا عکس یادگاری می‌گیریم. پس از حدود 2 ساعت توقف در پیزا و زمانی برای صرف ناهار، جهت اقامتی یک شبه، راهی فلورانس، شهر مد و مجسمه می‌شویم.

روز نهم:

صبح امروز پس از صرف صبحانه، ابتدا اتاق‌ها را تحویل می دهیم و قبل از ترک شهر، گشتی با همراهی راهنمای محلی خواهیم داشت تا از جاذبه‌هایی مانند کلیسای سانتا ماریا دل فیوره و میدان سینیورا که نسخه‌ای کپی شده از مجسمه داوود در آن قرار دارد و پل وکیو بازدید کنیم. پس از پایان گشت حدود یک ساعت زمان داریم تا بخش‌های بیشتری از فلورانس را ببینیم و پس از آن به مقصد ساحل زیبای جنوب فرانسه حرکت می‌کنیم.

روز دهم:

به نیس زیبا خوش آمدید! دومین روز ورودمان به نیس مانند شهرهای قبل با گشتی نیم روز آغاز می شود. امروز از نوار ساحلی این شهر به نام تفرجگاه انگلیسی‌، میدان ماسنا، محله قدیمی شهر، میدان گاریبالدی و بازار گل دیدن می‌کنیم. در پایان گشت، می‌توانیم به تماشای غروب آفتاب در ساحل دریای مدیترانه بنشینیم.

روز یازدهم:

برنامه‌ریزی امروز در اختیار خودمان است تا از آرامش ساحل نیس بیشتر بهره ببریم یا یکی از برنامه‌های اختیاری را که راهنما پیشنهاد می‌دهد مانند بازدید از شهر کن یا کشور موناکو، دومین کشور کوچک دنیا، برگزینیم.

روز دوازدهم:

امروز صبح هتل را به مقصد شهر مون پلیه ترک می‌کنیم. اقامت ما در این شهر زیبا که ساحل شنی‌اش زبان‌زد خاص و عام است، یک شب خواهد بود. امروز پس از ورود به هتل و کمی استراحت، می‌توانیم در گشتی کوتاه از باغ گیاهشناسی، طاق نصرت و کلیسای سن پیر را ببینیم.

روز سیزدهم:

صبح امروز و قبل از حرکت به سمت بارسلون چند ساعتی زمان خواهیم داشت تا بیشتر از دیدنی‌های مون پلیه لذت ببریم. حدود ظهر، کشور فرانسه را به مقصد اسپانیا ترک می‌کنیم. پس از ورود به بارسلون و اقامت در هتل، زمانی را در اختیار داریم تا با استفاده از پیشنهادات راهنما گوشه‌هایی از دومین شهر بزرگ اسپانیا و مرکز ایالت کاتالونیا را ببینیم.

روز چهاردهم:

گشت امروزمان در بارسلون با دیدن مناطقی چون کلیسای ساگرادا فامیلیا، پارک گوئل، کازا میلا، کازا باتیو، میدان کاتالونیا و خیابان رامبلا همراه خواهد بود. در میانه گشت و هنگام ظهر، راهنما با کمک راهنمای محلی فرصتی را جهت صرف ناهار در اختیارمان خواهد گذاشت. در خاتمه گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا وقت بیشتری را در شهر بگذرانیم.

روز پانزدهم:

در آخرین روز سفر، وقت آزاد در اختیارمان است که می‌توانیم از میان تورهای پیشنهادی مانند بازدید از ورزشگاه معروف نیوکمپ یا تپه مونجوئیک یکی را انتخاب کنیم یا به تنهایی و با کمک گرفتن از اطلاعاتی که راهنما در اختیارمان می‌گذارد، به اکتشاف یکی از بزرگ‌ترین قطب‌های فرهنگی، ورزشی، اقتصادی اروپا بپردازیم.

روز شانزدهم:

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! از بارسلون رهسپار تهران خواهیم شد و پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نماییم؛ هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود، زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

5 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز تور یونان، ایتالیا، فرانسه و اسپانیا

۱- درصورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه 10% مبلغ ریالی تور و هزینه های مربوط به ترجمه از مبالغ پرداختی کسر و مابقی مسترد می گردد.

2- مسئولیت کنترل گذرنامه، از جهت هر گونه ممنوعیت خروج از کشور، به عهده مسافر می باشد.

3- مسافران موظف هستند در وقت تعیین شده جهت انگشت نگاری در سفارت مربوطه حضور داشته باشند.

۴- اصل مدارک مسافرین تا زمان بازگشت از سفر نزد شرکت اسراپرواز باقی می ماند.

۵- ارائه ضمانت بازگشت از سفر به مبلغ حداقل 500،000،000 ریال برای هر نفر به صورت ضمانتنامه بانکی یا چک رمزدار ضروری است که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانتنامه های بیشتر متعاقبا اعلام می گردد.

۶- در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمائید.

۷- همکاران بخش فروش با شماره ۲۴۰۴۴۶۵-۰۹۳۹ حتی در ساعات غیر اداری نیز پاسخگوی شما می باشند.

مدارک آپدیت تورهای فرانسه را اینجا ببینید.