ایرلاین های مناسب برای سفر با حیوانات خانگی

صبا صفری
 • صبا صفری
 • 1397/7/19
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

اگر بخواهید با حیوان خانگی خود پرواز کنید، مشکلات مخصوص به خود را خواهید داشت؛ اما برخی ایرلاین‌ها شرایط ویژه‌ای در نظر دارند.

تور اروپا

خرید بلیط هواپیما با بهترین قیمت

سفر کردن با حیوانات خانگی می‌تواند دردسرهای خاص خودش را داشته باشد که در بدترین شرایط به مرگ حیوان ختم می‌شود. در داستان‌های اخیر درباره مرگ سگ‌ها به هنگام پرواز، فکر سفر کردن با حیوان خانگی ممکن است خیلی خوشایند و اطمینان بخش نباشد؛ اما برخی ایرلاین‌ها هستند که وقتی پای پرواز با حیوانات باشد، بسیار مجهز هستند و به لطف باکس‌های حمل مناسب، طیف وسیعی از حیوانات را جا به جا می‌کنند. در این راهنما به معرفی ۱۰ ایرلاین برتر که برای جا به جایی حیوانات خانگی مناسب هستند پرداخته‌ایم و شرایط، نرخ‌ها و سیاست‌هایشان را بررسی خواهیم کرد.

ایر فرانس

در پروازهای ایرفرانس، می‌توانید سگ یا گربه‌ای که کمتر از ۷.۷ کیلوگرم وزن دارد را با تأییدیه قبلی از خدمات مشتریان، داخل کابین ببرید. نرخ این سرویس بسته به نوع پروازتان از ۳۵ تا ۲۳۴ دلار هزینه در بر خواهد داشت.

ایرفرانس

بریتیش ایرویز

در پروازهای معمولی بریتیش ایرویز تنها سگ‌های امداد رسان اجازه ورود به کابین و پرواز رایگان را دارند. در پروازهای شرکت‌های وابسته مانند «اپن اسکایز» (OpenSkies) و «سان ایر» (SUN-AIR) سگ‌ها و گربه‌های به وزن کمتر از ۶ کیلو اجازه پرواز داخل کابین را دارند و برای این کار باید ۱۹۶ دلار بابت هر حیوان هزینه پرداخت کنید.

هواپیمایی بریتیش ایرویز

لوفتهانزا

سگ‌ها، گربه‌ها و خرگوش‌های زیر ۷/۷ کیلوگرم می‌توانند در پروازهای ایرلاین لوفتهانزا داخل کابین وارد شوند. قیمت‌ها هم بسته به نوع پرواز از ۵۸ تا ۱۹۳ دلار متغیر خواهد بود.

درباره ایرلاین لوفتهانزا

ترکیش ایرلاینز

سگ‌ها، گربه‌ها، طوطی‌ها، قناری‌ها و سهره طلایی، حیواناتی هستند که مسافران می‌توانند با خود داخل کابین خطوط هوایی ترکیش ایرلاینز ببرند و هزینه آن‌ها جزو هزینه‌های اضافه بار چمدان حساب می‌شود.

ترکیش ایرلاین

ایژین ایرلاینز

سگ‌ها، گربه‌ها و موش خرماهای زیر ۷/۷ کیلوگرم را می‌توانید در پروازها ایژین ایرلاینز با خود داخل کابین ببرید. اگر برای این کار باکس مخصوص ندارید، خود ایرلاین آن را در فرودگاه در اختیارتان خواهد گذاشت. هزینه‌های این سرویس از ۲۳ تا ۱۹۹ دلار بسته به نوع پروازتان متغیر هستند.

ایژین ایرلاین

ایروفلوت

حیوانات خانگی و اهلی مانند سگ‌ها، گربه‌ها و پرنده‌هایی که زیر ۷.۷ کیلوگرم وزن داشته باشند را می‌توانید در پروازهای ایرلاین ایرفلوت با خود داخل کابین ببرید. سایر حیوانات هم اگر اهلی باشند اجازه ورود به کابین را دارند. نرخ‌ این سرویس را بر اساس اضافه بار چمدان حساب می‌کنند.

هواپیمایی ایرفلوت

ایر اروپا

سگ‌ها، گربه‌ها، ماهی، لاکپشت آکواریومی، برخی جوندگان مانند همستر، خوکچه هندی و خرگوش‌های کوچک یا پرندگان (به جز پرندگان شکاری)‌ اجازه ورود به کابین را دارند. هزینه این خدمات از ۲۷ تا ۱۶۵ دلار بسته به نوع پرواز متغیر است.

ایرلاین ایر اروپا

ووئلینگ

در پروازهای «ووئلینگ» (Vueling) سگ‌ها، گربه‌ها، پرندگان (به جز پرندگان شکاری)، ماهی، لاکپشت آبی و خشکی با هزینه‌ای بین ۳۵ تا ۵۲ دلار بسته به نوع پرواز، اجازه ورود به داخل کابین را دارند.
ایرلاین ووئلینگ

صبا صفری صبا صفری
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش , ترک
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش , ترک
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور مادرید و بارسلونا

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش , ترک
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}