چطور لوگانو را در ۲۴ ساعت به خوبی بگردیم؟

صبا صفری
 • صبا صفری
 • 1397/3/22
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

اگر برای گردش در لوگانو تنها ۲۴ ساعت دارید، خود را آماده کرده و با راهنمای سفر یک روزه ما به لوگانو هم مسیر شوید تا بیشترین لذت را از این ماجراجویی ببرید.

تور اروپا

لازم نیست حتماً به ایتالیا سفر کنید تا «زندگی شیرین» (la dolce vita) را تجربه کنید. می‌توانید آن را در کشور سوئیس هم لمس کرده و اوقات خوشی را رقم بزنید. سوار قطار شده و از میان «تونل گوتهارد» (Gotthard Tunnel) عبور کنید و بعد از چند ساعتی به کنار دریاچه برسید و از خورشید لذت ببرید. به لوگانو خوش آمدید! در اینجا همه چیز به سبک ایتالیایی است ولی دقت ویژه سوئیسی را هم می‌توانید حس کنید. از تپه پایین بروید تا به دریاچه و محله قدیمی برسید و در هزارتوی زیبای ساختمان‌های قدیمی و کافه‌های پیاده‌رو‌ خود را غرق کنید. لوگانو و دریاچه‌اش با قله‌های مخروطی احاطه شده و کوه «سان سالواتوره» (San Salvatore) در میان آن‌ها خودنمایی می‌کند. شکل هرمی آن یکی از اجزای جدایی ناپذیر افق لوگانو محسوب می‌شود اما بهترین نما از بالای آن به چشم می‌خورد نه از ساحل. از سال ۱۸۹۰ که واگن‌های مسافربری افتتاح شدند، اینجا یک جاذبه گردشگری بوده و چیزی فراتر از انتظارتان را به شما هدیه می‌کند.

دریاچه لوگانو سوئیس

صبح را در دل طبیعت آغاز کنید

اولین کاری که باید در آغاز روزتان انجام دهید، سفری به «مونت بره» (Monte Brè) است. اگر بتوانید به موقع خود را به اینجا برسانید، می‌توانید از تماشای طلوع خورشید لذت ببرید و تصویری حیرت‌انگیز را ثبت کنید. می‌توانید از مناظر نفس‌گیر کوهستان شگفت‌زده شده و از یک کوهپیمایی سبک برای کشف گنجینه‌های طبیعی غرق در آرامش شوید. البته تمام این موارد می‌توانند با یک غذای اصیل کامل شوند. از اینجا می‌توانید به سراغ جاذبه‌هایی مانند «پارکو سان میکله» (Parco San Michele)، «موزه فرهنگ‌ها» و مناظر دلپذیر و رویایی دریاچه لوگانو بروید. برای لذت بردن از مناظر کنار دریاچه توصیه می‌کنیم پارک «چیویکو» (Civico) را امتحان کنید. لاله‌هایی که کنار دریاچه روییده‌اند شگفت‌انگیز هستند.
مونته بره در لوگانو

از کوه سان سالواتوره و کلیسای جامع لوگانو بازدید کنید

از اینجا به سمت کوه سان سالواتوره بروید. از کلیسای جامع لوگانو تا اینجا بیشتر از ۲۰ دقیقه با ماشین نخواهد بود. به افق بی‌انتها و مناظر خیره‌کننده کوه‌های آلپ نگاه کنید و تجربه‌ای بی‌همتا بسازید. می‌توانید از فضای سبز آلپی پارک «سان گراتو» (San Grato) لذت برده و سوئیس مینیاتوری را هم تماشا کنید. این مینیاتور شما را به گردشی در کل کشور سوئیس دعوت می‌کند. قبل از آنکه عصر فرا برسد، حتماً به سمت «ویلا دل بالبیانلو» (Villa del Balbianello) رانده و از مناظر کوه «جنروسو» (Generoso) نیز در میان راه لذت ببرید.

کلیسای جامع لوگانو

روز را ویلا دل بالبیانلو و ویلا کارلوتا سپری کنید

ویلا دل بالبیانِلو (Villa del Balbianello) جایی است که باید اوقات آخر روز را سپری کنید. اینجا به دریاچه «کومو» (Como) مشرف بوده و شما را به قرن دوازدهم بازمی‌گرداند. می‌توانید یکی دو ساعتی را در این ویلا به تماشای مجموعه بی‌همتایش سپری کرده و با تاریخ ساختمان آشنا شوید. بعد از اینجا با ۱۰ دقیقه رانندگی به ویلای دیگری به نام «کارلوتا» (Carlotta) خواهید رسید که به خاطر باغ‌های بزرگش شهرت دارد. به شهر بازگردید و کمی زمان برای خرید سوغاتی صرف کنید. به خاطر اینکه لوگانو زیبایی‌های طبیعی زیادی دارد، کار راحتی نیست که بخواهید تمام آن‌ها را تنها در یک روز بگردید. مسیری که برایتان آوردیم تنها بهترین‌های لوگانو را به شما پیشنهاد می‌کند. برای شام نیز پیشنهاد می‌کنیم به یکی از بهترین رستوران های لوگانو که در این مقاله به معرفی آن‌ها پرداخته‌ایم، سری بزنید.

ویلا دل بالبیانلو در لوگانو

صبا صفری صبا صفری
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور مادرید و بارسلونا

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}