رزرو تور

نگاه کلی تور جنوب اسپانیا

تور جنوب اسپانیا از بارسلون شروع می‌شود، در بارسلون، شهر یادگارهای گائودی و فوتبال، به بازدید کلیسای ساگرادا فامیلیا رفته تا شگفت زده شوید. ولی از ورزشگاه نیوکمپ و تجربه قدم زدن درخیابان رامبلا غافل نشوید. به سویل خواهیم رفت و به بازدید از پلازای اسپانیا با موزاییک‌های رنگی آن می‌پردازیم. از کوردوبا و مسجد-کلیسای جامع آن دیدن می‌کنیم که یادمان شهر به شمار می‌رود. در آخر مهمان شهر فریبنده مالاگا خواهیم بود و در خیابان‌های اندلسی آن قدم می‌زنیم.


مقاصد:

بارسلونا 4 شب
سویل 3 شب
کوردوبا 3 شب
مالاگا 3 شب

خدمات تور جنوب اسپانیا

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ترانسفرهای فرودگاهی
  • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه
  • ویزای شنگن
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

برنامه سفر تور جنوب اسپانیا

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول:

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت کرده و سپس تهران را به مقصد بارسلون ترک می‌کنیم. پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، اولین بعد از ظهر ورودمان به بارسلون را با استفاده از توضیحات راهنما به گشتی کوتاه جهت آشنایی با این شهر زیبا خواهیم گذراند.

روز دوم:

اولین گشت ما در بارسلون با دیدن مناطقی مانند خانه‌های طراحی شده توسط گائودی، یعنی کازا میلا و کازا باتیو آغاز شده و با میدان کاتالونیا و خیابان رامبلا ادامه می یابد. در این گشت همچنین از پارک گوئل که از دیگر شاهکارهای معمار معروف «آنتونی گائودی» به شمار می رود، بازدید می‌کنیم. در خاتمه گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا وقت بیشتری را در شهر سرزنده و ساحل زیبای بارسلون بگذرانیم.

روز سوم:

در گشت امروزمان به بازدید از شاهکار غول آسا و ناتمام گائودی، یعنی کلیسای ساگرادا فامیلیا رفته و تلفیق زیبای هنر مدرن با باورهای مذهبی را خواهیم دید. با توجه به این که بلیط ورودی این بنا نیز برای شما رزرو شده، از فضای درونی این کلیسا نیز بازدید خواهیم کرد. پس از پایان گشت می‌توانیم از ظهر پر جنب و جوش و زیبای بارسلون لذت برده یا برای استراحت به هتل بازگردیم.

روز چهارم:

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم با سایر جاذبه‌ها و دیدنی‌های این شهر زیبا آشنا شویم و ساعاتی را به قدم زدن در آن اختصاص دهیم. همچنین به طرفداران تیم بارسلونا بازدید از ورزشگاه نیوکمپ و به دوستداران فرهنگ و هنر نیز بازدید از موزه پیکاسو و موزه خوان میرو را پیشنهاد می‌کنیم. برای گذران روز خارج از شهر نیز گزینه‌های زیادی داریم: از شهرهای کوچک، زیبا و تاریخی تاراگونا با ویرانه های رومی و ویک با معماری قرون وسطایی‌اش گرفته تا سر زدن به مرکز خرید لاروکا یا حتی صعود به بالای کوه تیبیدابو برای لذت بردن از چشم اندازش بر شهر بارسلون و دریای مدیترانه.

روز پنجم:

روز ترک بارسلون و عزیمت به سویل فرا رسید. امروز پس از تحویل دادن اتاق‌ها، هتل را ترک می‌کنیم تا قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشیم. پس از فرود آمدن پرواز در فرودگاه و تحویل گرفتن بارها به سمت هتل حرکت می‌کنیم. سپس اتاق‌ها را تحویل گرفته و بعد از کمی استراحت، چند ساعتی زمان داریم تا با سویل بیشتر آشنا شویم.

روز ششم:

امروز در گشتی چهار ساعته با همراهی راهنمای محلی به دیدار مهم‌ترین جاذبه‌های مرکز منطقه آندلس رفته و از بافت تاریخی این شهر دیدن می‌کنیم. همچنین از کاخ سلطنتی آلکاسار بازدید خواهیم کرد که یکی از اقامتگاه های رسمی خاندان سلطنتی اسپانیا بوده و ساخت آن به قرن هشتم میلادی بر می‌گردد. در پایان گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم و یا کمی بیشتر در این شهر تاریخی قدم بزنیم.

روز هفتم:

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم این فرصت در اختیار ماست تا نادیده‌های بیشتری را از این شهر ببینیم یا به پیشنهاد راهنما به بازدید از پارک ملی دونیانا، روستاهای سفید یا میدان گاوبازی سویل بپردازیم.

روز هشتم:

امروز صبح از سویل به مقصد کوردوبا حرکت می‌کنیم. پس از طی حدود 140 کیلومتر به شهر کوردوبا رسیده و در هتل محل اقامتمان مستقر می‌شویم. در هتل، با دریافت کلید اتاق‌ها استراحتی کوتاه خواهیم داشت و سپس در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین شب سفرمان در کوردوبا لذت ببریم.

روز نهم:

گشت امروز به بازدید از کلیسا-مسجد کوردوبا اختصاص دارد. لطفاً راحت‌ترین کفش‌های خود را به پا کنید زیرا این گشت با همراهی راهنمای محلی و به صورت پیاده انجام می‌شود و از بناها و کوچه‌های تاریخی این شهر مانند کوچه کایخا دلاس فلورس بازدید به عمل می‌آوریم. در پایان گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا همچون روز قبل با بهره‌گیری از توضیحات راهنما، با شهر کوردوبا بیشتر آشنا شویم.

روز دهم:

امروز نیز با وقت آزادی که در اختیار ما است می‌توانیم از آخرین روز اقامتمان در شهر کوردوبا استفاده کرده و گوشه هایی دیگر از این شهر را ببینیم یا به همراه راهنما به دیدن شهر تاریخی مدینه الزهرا در 8 کیلومتری کوردوبا برویم.

روز یازدهم:

 صبح امروز کوردوبا را ترک کرده و به مقصد مالاگا حرکت می‌کنیم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین شب سفرمان در مالاگا لذت ببریم.

روز دوازدهم:

در اولین روز اقامتمان در مالاگا که یکی از قدیمی‌ترین بندرگاه‌های مدیترانه‌ای محسوب می‌شود، گشتی خواهیم داشت که با همراهی راهنمای محلی آغاز می‌شود. در گشت امروز موزه پیکاسو، دژ القصبه، کلیسای جامع مالاگا و چند مکان دیگر مورد بازدید قرار می‌گیرد.

روز سیزدهم:

با وقت آزادی که امروز در اختیارمان ماست این فرصت وجود دارد که با استفاده از پیشنهادات راهنما گوشه‌هایی دیگر از این شهر زیبا را در آخرین روز اقامتمان در اسپانیا ببینیم. می‌توانیم به همراه راهنما از موزه‌های معروف، مرکز فرهنگی ژرژ پمبیدو یا پارک طبیعی مونتس شهر بازدید به عمل آوریم.

روز چهاردهم:

سرانجام هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار در تهران، گذرنامه های خود را جهت ارائه به سفارت اسپانیا به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نماییم، هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود، زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

1 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز تور جنوب اسپانیا

1. درصورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه 10% مبلغ ریالی تور و هزینه های مربوط به ترجمه از مبالغ پرداختی کسر و مابقی مسترد می گردد.

2. مسئولیت کنترل گذرنامه، از جهت هر گونه ممنوعیت خروج از کشور، به عهده مسافر می باشد.

3. مسافران موظف هستند در وقت تعیین شده جهت انگشت نگاری در سفارت مربوطه حضور داشته باشند.

4. اصل مدارک مسافرین تا زمان بازگشت از سفر نزد شرکت اسراپرواز باقی می ماند.

5. ارائه ضمانت بازگشت از سفر به مبلغ حداقل 500،000،000 ریال برای هر نفر به صورت ضمانتنامه بانکی یا چک رمزدار ضروری است که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانتنامه های بیشتر متعاقبا اعلام می گردد.

6. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمائید.

لیست تورهای اسپانیا ایوار را اینجا ببنید.